@tobiasson92 no chyba tak. Co takiego wielce stuprocentowego wypracowali Włosi? Nie twierdzę, że nie przegramy, ale póki co gdybym był Włochem to bym się wkur.iał, że z Polską się pocą.
@Transu96 Snape udając sługę Voldemorta zyskał sobie tym czynem jego bezgraniczną wiarę w oddanie sprawie. Nawet jeśli Belatrix coś podejrzewała to złożenie Wieczystej Przysięgi, a potem zabicie Dumbledora chyba nawet ją przekonało. Snape był doskonałym kłamcą a Voldemort musiał w to uwierzyć.
@PatrychoO księciunio to najlepiej nagrana spośród wszystkich 8 części. Choć chciałoby się, żeby wpletli w ten film więcej treści, to jest on nagrany znakomicie. Czerń dominuje na ekranie w wielu scenach, niektóre ujęcia są niemal czarno białe. Jako książka również jest to moja ulubiona część. A mrocznie robi się od czary ognia. Umiera Cedric, a potem w każdej następnej lawinowo ginie ktoś zajebisty. Serce pęka im jestem starszy i na te sceny patrzę.
@[Oli] może mnie ktoś wyśmiać, ale jeśli to jest ta sama piłka, którą można poodbijać w sklepiku na stadionie to ta piłka jest do bani. Ja wiem, że to są profesjonaliści, ale czasem jest tak, że robi się to co zawsze, a piłka swoje. Dużo ma tu do gadania pamięć mięśniowa. Chwilę trwa zanim przestawimy mózg na inne zachowanie nowej piłki.
Tydzień temu chwaliłem się, że zostałem tatą. Dziś z małym Arturkiem w składzie dopingujemy. Ostatnio drugą połowę z Celtą spał u mnie na kolanach i wyszło elegancko. A małemu jak dobrze się spało... Oglądało*
Jest możliwość wysłania jakiejś wiadomości, listu, albo chociaż maila do Luisa? Wiem, że to kropla w morzu i może nawet tego nie odczyta, bo ma od tego ludzi, ale chciałem mu wysłać jakieś słowa otuchy i wdzięczności...
Dziwnie zareagowałem na odejście Luisa. Nie było mi żal jak Messi odstawiał szopkę, a gdy zobaczyłem informację o Suarezie, zrobiło mi się super przykro :/
@mekston bez wątpienia trafił na taki okres w formule, że grzechem byłoby nie skorzystać i nie wykręcić kosmicznych liczb, nie do pobicia przez wiele następnych pokoleń
@wyrek nie zamierzam uprawiać tu hejtu na Fina, ale mam wrażenie, że czasy kręci świetne, a gdy przychodzi do ścigania się, jest to całkiem inny kierowca
Oglądał ktoś dziś formułkę? Wreszcie jakieś emocje, chociaż przy "dobrych" wiatrach mogły być dwa trupy w ferrari. Zapadła mi też w pamięć rozmowa Hamiltona z inżynierem, który mówi mu ile traci do najbliższego kierowcy, a ten odpowiada coś w stylu "zajebiście k.rwa..." Co by nie gadać o Brytyjczyku, widać jaki to jest zwycięzca. Wypadki przy pracy się zdążają, a mimo to frustracja była ogromna. No i Bottas. Co o nim powiedzieć? Przeciętny kierowca w świetnym aucie? Nie wiem, wątpię, żeby jego auto było gorsze od Lewisa.
0
@tristan87 o kim on mówi używając słów "dziennikarskie zero"?
0
@Seledynowy bo nasi się potykają o powietrze około 20 metra ;)
0
@tobiasson92 no chyba tak. Co takiego wielce stuprocentowego wypracowali Włosi? Nie twierdzę, że nie przegramy, ale póki co gdybym był Włochem to bym się wkur.iał, że z Polską się pocą.
1
Mimo że naszym piłka przeszkadza, to w ataku i tak mieli więcej konkretów niż Italia
0
@zadafcb ależ dennie dobrana i zapętlona muzyka...
1
@PatrychoO do spania najlepsze 1 i 2 :D
1
@Transu96 Snape udając sługę Voldemorta zyskał sobie tym czynem jego bezgraniczną wiarę w oddanie sprawie. Nawet jeśli Belatrix coś podejrzewała to złożenie Wieczystej Przysięgi, a potem zabicie Dumbledora chyba nawet ją przekonało. Snape był doskonałym kłamcą a Voldemort musiał w to uwierzyć.
1
@PatrychoO księciunio to najlepiej nagrana spośród wszystkich 8 części. Choć chciałoby się, żeby wpletli w ten film więcej treści, to jest on nagrany znakomicie. Czerń dominuje na ekranie w wielu scenach, niektóre ujęcia są niemal czarno białe. Jako książka również jest to moja ulubiona część. A mrocznie robi się od czary ognia. Umiera Cedric, a potem w każdej następnej lawinowo ginie ktoś zajebisty. Serce pęka im jestem starszy i na te sceny patrzę.
2
@[Oli] może mnie ktoś wyśmiać, ale jeśli to jest ta sama piłka, którą można poodbijać w sklepiku na stadionie to ta piłka jest do bani. Ja wiem, że to są profesjonaliści, ale czasem jest tak, że robi się to co zawsze, a piłka swoje. Dużo ma tu do gadania pamięć mięśniowa. Chwilę trwa zanim przestawimy mózg na inne zachowanie nowej piłki.
4
@Bogan Barça z zeszłego sezonu dostałaby od takiej Sevilli 3-4 brameczki i wyjaśnione. Wczoraj było widać zaangażowanie chłopaków no i sporo szachów.
0
Mam wrażenie, że gdyby grali kolejne 90 minut to nadal byłoby 1:1
6
Tydzień temu chwaliłem się, że zostałem tatą. Dziś z małym Arturkiem w składzie dopingujemy. Ostatnio drugą połowę z Celtą spał u mnie na kolanach i wyszło elegancko. A małemu jak dobrze się spało...
Oglądało*
0
Dawno nie czekałem tak na mecz. Zainteresowała mnie ta Barca
0
Trzeba Messiemu przyznać, że zakłada dziś pressing
0
Coutinho póki ma siły, naprawdę może się podobać
0
Fatiiiiiii!!! Ale to jest BYK!!!!
0
Przepraszam, jeśli to pytanie już było, ale o co chodzi z tabelą na naszej stronie i czemu to jest 3. kolejka?
135
Nie lubię w fejsbuki, więc pochwalę się tutaj anonimowo. Zostałem tatą ^^
4
Jest możliwość wysłania jakiejś wiadomości, listu, albo chociaż maila do Luisa? Wiem, że to kropla w morzu i może nawet tego nie odczyta, bo ma od tego ludzi, ale chciałem mu wysłać jakieś słowa otuchy i wdzięczności...
2
Dziwnie zareagowałem na odejście Luisa. Nie było mi żal jak Messi odstawiał szopkę, a gdy zobaczyłem informację o Suarezie, zrobiło mi się super przykro :/
1
@PatrychoO najsłabiej zrealizowana że wszystkich ekranizacji. Książka rzeczywistoście bardzo very dobra
0
@Danny Gaucho 2 tytuły mistrza świata, niesamowite...
0
@mekston bez wątpienia trafił na taki okres w formule, że grzechem byłoby nie skorzystać i nie wykręcić kosmicznych liczb, nie do pobicia przez wiele następnych pokoleń
0
@wyrek nie zamierzam uprawiać tu hejtu na Fina, ale mam wrażenie, że czasy kręci świetne, a gdy przychodzi do ścigania się, jest to całkiem inny kierowca
0
Oglądał ktoś dziś formułkę? Wreszcie jakieś emocje, chociaż przy "dobrych" wiatrach mogły być dwa trupy w ferrari. Zapadła mi też w pamięć rozmowa Hamiltona z inżynierem, który mówi mu ile traci do najbliższego kierowcy, a ten odpowiada coś w stylu "zajebiście k.rwa..."
Co by nie gadać o Brytyjczyku, widać jaki to jest zwycięzca. Wypadki przy pracy się zdążają, a mimo to frustracja była ogromna. No i Bottas. Co o nim powiedzieć? Przeciętny kierowca w świetnym aucie? Nie wiem, wątpię, żeby jego auto było gorsze od Lewisa.
0
Ostatnia osoba w sztabie Barcelony, która miała jaja.
1
@Kengo ciekawe czy to nie jakieś post efekty
0
@Comentateiro piłka bywa przewrotna. Galaktyczni też za dużo nie nawygrywali.
Mam na myśli oczywiscie pierwszą erę Florentino
0
W tekście nie ma ani słowa o tym, że Bartomeu do czegoś kogoś "zmusza"
3
@GadulkiGembulki jak tak na nią patrzę to nie mam kompletnie nic do zarzucenia mojej żonie :) A nie mam nawet ćwierć miliona na koncie