0

Obejrzałem właśnie ceremonię otwarcia finału ligi mistrzów z 2009 roku. Po pierwsze primo jak ja zazdroszczę ludziom, którzy tam byli. A po drugie primo jak ja bym chciał wydać ch. wie ile kasy żeby pojechać na finał CL z udziałem Barcelony... :(

0

@BarcaSupporter czy jakoś tak ;p

0

@darek60 aż dreszcze przechodzą

4

@Lord_Vader jasne, tylko jak znasz to podaj jakiś w miarę hosting, na którym nie straci mocno na jakości

W sumie tu jest w miarę okej ;) wrzuciłem też screeny z apki

https://zapodaj.net/f576badf865d0.jpg.html https://zapodaj.net/8c3c6374f8370.png.html https://zapodaj.net/f8545cc2ed33d.jpg.html

6

Siedzę w pracy i zauważyłem na niebie 2 rzucające się dosyć w oczy punkty. Jeden żółtawy, drugi wyraźnie pomarańczowy. Skorzystałem z zainstalowanej mapki nieba i okazało się, że to Jowisz i Saturn. Postanowiłem zrobić zdjęcie w sumie bardziej, żeby żonce pokazać niż się tym chwalić, bo telefon dostałem od niej (Sony Xperia 1), ale w osłupienie wprawiło mnie to, że na tym zdjęciu widać zarys pierścieni Saturna. Według apki są one mniej więcej ustawione pionowo względem mojej linii horyzontu i tak też widać je na zdjęciu. Od początku uważałem za niezły bajerek to, że ten telefon potrafi tak rozjaśnić nocne niebo, ale z tymi pierścieniami mnie zaskoczył. Fakt, to wciąż jakość zdjęcia z telefonu, żadna lustrzanka, ale aż musiałem się pochwalić :D

0

@justfootball ja się zastanawiam czy taki redaktor naprawdę potrafi spojrzeć sobie głęboko w oczy w odbiciu lustrzanym. Spojrzeć o powiedzieć - tak, jestem dobrym człowiekiem. Jestem porządnym obywatelem. Dla mnie to obrzydlistwo.

1

Przepraszam, a o so się rozchodzi?

0

@Zimny wpisujesz w przeglądarkę 192.168.1.x i tam konfigurujesz sieć.
W miejsce x może być np 1 albo 100, ja na tplinku miałem 1. Login i hasło na zresetowanych ustawieniach to z reguły admin, admin

1

Telewizja internetowa, czy też telewizja na życzenie to temat rzeka. Z pewnością jest to lepsze od klasycznego oglądania reklam. Jednakże to co niepokoi to fakt, że niedługo będziemy mieć 150 różnych abonamentów i w końcu zrobią kolejna usługę, która będzie łączyć kilku dostawców. Posiadam nc+ go, HBO go i netflixa. Naszła mnie ochota na Gladiatora - Chili tv bracie. A może Mój brat niedźwiedź? Ooo, nie tak szybko, Rakuten, mówi to panu coś? I tak dalej i tak dalej... Ile tych usług można też wykupywać?

0

@ArdoFCB taki Twitter krzyczy od razu, że inna aplikacja korzysta teraz z funkcji głosowej

0

Czy jest możliwość wymuszenia na androidzie odtworzenia wideo pomimo trwania rozmowy telefonicznej? Wiszę często z żoną na słuchawce i jak coś mi podsyła to niestety trzeba się rozłączyć, żeby móc to obejrzeć. Jest jakieś obejście tego?

1

@FafitFCB jak ja tę część szanuję... Niemniej, poczekam na jakiś megamarzo czy inny happy april na psstore :D nie wiem czemu, ale mam te grafiki promocyjne w złym języku często :D

0

Osobowy halt stop, bo jakiś pasażer kicha i ktoś zadzwonił po policję :D

1

@MarFan 500 złotych

11

@Keriox mam 27 lat, ale o dowód w sklepie mnie pytają zawsze, bo mam twarz gimnazjalisty. Świetnie, teraz jak będę szedł ze śmieciami, muszę zabrać dowód :D

0

Grunt, że na wybory można spokojnie iść, uff :)

0

@DonAndresFCB mój komentarz o tym został przed chwilą skasowany :)

0

@Jaca27 ja dużo gier z game passa ściągam, żeby mi neta za 25zł starczyło ;) Po prostu na ich stronie jak wybrałem neta plus tv to się chwała, że mają srylion kanałów, w tym pół sryliona w HD, ale jakoś nie chwalą się jakie to kanały xD

0

@kuz w sumie jutro konsultanta za język pociągnę ;)

0

@kuz też się naczytałem opinii o zupełnie przeciwnych biegunach, więc stwierdzam, że gorzej od multimedii nie będzie ;) to w pakiecie 1Gbps też powinny być wszystkie kanały?

0

@PanZagadka pan maruda

0

Internet z Orange 1Gb/s plus telewizja za 120zł, opłaca się? Ktoś wie jakie kanały tam wrzucają?

1

@Mario96w film z Johnnym Deppem, polecam ;)

1

@Mario96w jak mi się podobała "transcendencja" :D

1

@Mario96w @Stoiczkow wyjściem jest osiągnięcie świadomości zbiorowej. Tak wiem z strefa totalnej fikcji. Niemniej we wszelkich wyobrażeniach rozwoju cywilizacji do tego się dąży. Wtedy wszystko byłoby równe a takie rzeczy jak prawo popytu i podaży nikomu niepotrzebne. Niczym niepohamowany rozwój.

0

@MesQueUnClub_87 już ogarniam :)

1

Jestem freakiem soundtracków. Ścieżki dźwiękowe towarzyszą mi przez większość czasu w domu, gdy zajmuje się jakimiś głupotkami. Jakiś już czas słucham po prostu zestawień. Kiedyś na yt, a od niedawna na Spotify. Nie trafiłem jeszcze na playlistę "top coś tam coś tam", na której nie byłoby utworu "ezio's family". Wydaje mi się, że o czymś to świadczy... W każdym razie Assassin's Creed II wspominam tak, jak starsi ode mnie wspominają Gothica.
Napawa mnie smutkiem, że nie widziałem w swoim życiu jeszcze Florencji, a w tych okolicznościach raczej nieprędko to nadejdzie :|

3

@Sawik_10 no i git, nikt nie broni. Tylko nie do biedry postać w kolejce :D

3

Pojedynek Hectora z Achillesem... Aż mi się ręce pocą :D

1

@Chwytliwy #janiemoge

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?