Nie wiem czy to mi po prostu szybciej serce bije, bo jestem dziś wielkim kibicem Levante, czy te akcje Realu są takie dynamiczne, ale wydaje mi się, że tempo tego meczu jest naprawdę wysokie
@RobiS kiedyś dodałem miodu, ale kompletnie zabiłem smak. Myślałem, że jestem hardcorem, bo przestałem słodzić kawę, ale okazuje się, że kawa nie jest aż tak gorzka w porównaniu z mate :D
Orientuje się ktoś jaka planeta nam tak zdobi teraz niebo, patrząc mniej więcej w kierunku zachodnim? Ogólnie jest to najjaśniejszy punkt na niebie w tej chwili
@Norkusik tym bardziej, że komentarze dodatkowo człowieka podburzają, sam się na tym łapię. Znacznie lepiej jest oceniać mecz po swojemu. Poza tym jak ktoś ogląda jakiś stream to często spojluje sobie akcje :D
0
Nie wiem czy to mi po prostu szybciej serce bije, bo jestem dziś wielkim kibicem Levante, czy te akcje Realu są takie dynamiczne, ale wydaje mi się, że tempo tego meczu jest naprawdę wysokie
17
... powiedział Valverde po pierwszym meczu z Liverpoolem :p
0
Ewentualny punkt Levante to będzie cud dzisiaj
49
Trzymałem długo kciuki za Denisa, Andre Gomesa, Ardę, Czyhrynskiego czy Afellaya to i za niego mogę. Oby mu zdrowie dopisało. Resztą jest w głowie ;)
1
@RobiS kiedyś dodałem miodu, ale kompletnie zabiłem smak. Myślałem, że jestem hardcorem, bo przestałem słodzić kawę, ale okazuje się, że kawa nie jest aż tak gorzka w porównaniu z mate :D
0
@KamQiX ja raczę się pomarańczową, więc chyba dodatkowa goryczka, ale zapach niesamowity
0
Ale bramkarz Herthy elegancka parada przy trzeciej bramce :D
1
@_wiktoria_ rzeczywiście, każdy następny już na luzie :D
@KamQiX masz jakieś ciekawe owocowe?
0
Kiedyś widziałem tutaj sporo wpisów odnośnie yerby. Czy pijącym tutaj pierwszy napar również aż wykręca twarz? :D
0
Ter Stegenowi się Pinto załączył
0
Co by nie mówić na Setiena, wróciły zmiany :D
1
Zamiast 4, 5, 6 zaraz będzie 3:1
0
Mówiąc całkiem serio aż żal, że przerwa tak szybko :)
0
@messi564 no wszystko to pięknie brzmi, ale wychodzi z tego kupa.
1
O ch. chodzi z tym rozgrywaniem ter Stegena?
0
Skład się średnio podoba, powinniśmy wygrać. Takie trochę jakby krzywe 442
0
@Kompletny temat wałkowany 1000 razy. Proszę skorzystać z opcji szukaj. Następnym razem będzie warn. Zamykam.
5
I ten fajny sędzia dobrany do artykułu :)
0
Orientuje się ktoś jaka planeta nam tak zdobi teraz niebo, patrząc mniej więcej w kierunku zachodnim? Ogólnie jest to najjaśniejszy punkt na niebie w tej chwili
3
@ksobi Interstellar :) aż mam ciary jak myślę o scenie falą
0
Tak patrzę na celebrację bramkę przez piłkarzy Celty po golu na 2:2 i stwierdzam, że dzień świra nie był dużo przesadzony
4
@T_TG nein, nein, nein, nein, nein!!!!
0
@pawelkolejarz ja tak raczej na przestrzeni lat mówię. Oni też cudów nie grają w tym sezonie, ale czasami szczęka na podłodze jak im coś wyjdzie
8
Jak słyszę słowo "defenZywa" to mnie skręca. Ale jak ktoś dodatkowo wymyśla "defenZorów" to mam oczy jak Gollum O.O
0
@Norkusik tym bardziej, że komentarze dodatkowo człowieka podburzają, sam się na tym łapię. Znacznie lepiej jest oceniać mecz po swojemu.
Poza tym jak ktoś ogląda jakiś stream to często spojluje sobie akcje :D
9
Trzeba przyznać, że Arsenalowi wychodzą czasem lepsze klepy od nas :)
1
@Nihas jak jeszcze grywałem w Fifę to robiłem zapisy w dwóch slotach. Tak na wszelki wypadek.
1
@gurales pozdrawiam z chłodniejszych o 20 stopni Kujaw ;p za oknem słychać dziś było dzieci, więc można się poczuć, jakby była wiosna :D
0
@escarabajo pokemony w McDonald's :D
Tak obok tematu ;)
0
@JohnA i'am Groot
Groot