@Barca_Big_Moment w sumie, taką misję sobie zrobić, żeby odwiedzić jak najwięcej wielkich stadionów w Europie? Mój dorobek jest mało imponujący, ale taki folder sobie stworzyć i dokładać co kilka miesięcy zdjęcie ;)
@TheNekro94 a u mnie właśnie jakoś luźno jak na nowy rok. Sam się do tego przyczyniam w tym tygodniu, bo jakiś skurcz mnie złapał czy diabli wiedzą co w okolicach kręgosłupa i nawet mel nie pomaga xD
@Pewex idealna czerń to nieodżałowana plazma ;) a co do pytania OP, HDR prędzej czy później by Ci się przydał. Różnica jest ogromna, podług zwykłego 4K/FHD
@Gosciuu w ING też miałbym za Ciebie stówkę, a Ty 50, gdybyś mojego kodu użył :D ogolnie nawet bez tego bardzo proste i przejrzyste użytkowanie. W aplikacji mam wgląd w konto główne, oszczędnościowe i smart saver. W sumie prócz tego, że apka wczytuje się w tempie zwykłej strony internetowej, nie miałbym im nic do zarzucenia
@kolo123 ja nawet Tatę Martino potrafię dobrze wspominać. Sporo radości i trofeów za Valverde było, ale ludzie będą pamiętać to co chcą. Tak jak mówisz, nie jest on jedynym winnym naszych blamaży (blamażów??).
@narciarz podpisuję się pod częścią o Valverde. Szczeniackich wypowiedzi, że dobrze mu tak czy coś podobnego, nie chce się nawet komentować. Robi co może. Być może nie ma koncepcji już, nie potrafi inaczej, ale decyzja leży po stronie zarządu. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś trener sam się do dymisji podał w którymś z wielkich klubów.
@barcelonaLM patrząc na to jak ciężkie jest życie na tym łez padole, jak jeden na drugiego podnosimy oręż, jak wybijamy się w imię nielogicznych, zmyslonych na poczekaniu idei, żeby tylko dorwać się do władzy i do koryta wolałbym się nie urodzić i w tym nie uczestniczyć. Niestety albo nie pamiętam, albo nie miałem w tej kwestii wyboru...
1
Coś mie się zdaje, że Napoli nie przejdzie do 1/4 CL
1
Uwielbiam mojego tableta. Oglądam sobie Napoli i pyk "brak połączenia z internetem" a poniżej prędkość łącza 4096 kbps.
0
@VamosRakieta dawno się tak nie czekało na mecz
0
Nie wiem czy robić sobie nadzieję, czy poczekać tak do 80 minuty
1
@Barca_Big_Moment w sumie, taką misję sobie zrobić, żeby odwiedzić jak najwięcej wielkich stadionów w Europie? Mój dorobek jest mało imponujący, ale taki folder sobie stworzyć i dokładać co kilka miesięcy zdjęcie ;)
4
@jeyx77x poszedł najsampierw do Interu
0
@DonMatteo901 kolega pyta o link do pełnej wersji
0
@TheNekro94 a u mnie właśnie jakoś luźno jak na nowy rok. Sam się do tego przyczyniam w tym tygodniu, bo jakiś skurcz mnie złapał czy diabli wiedzą co w okolicach kręgosłupa i nawet mel nie pomaga xD
0
@Pewex za biedny jestem, żeby sprawdzić :D
0
@Pewex idealna czerń to nieodżałowana plazma ;) a co do pytania OP, HDR prędzej czy później by Ci się przydał. Różnica jest ogromna, podług zwykłego 4K/FHD
0
@Gosciuu w ING też miałbym za Ciebie stówkę, a Ty 50, gdybyś mojego kodu użył :D ogolnie nawet bez tego bardzo proste i przejrzyste użytkowanie. W aplikacji mam wgląd w konto główne, oszczędnościowe i smart saver. W sumie prócz tego, że apka wczytuje się w tempie zwykłej strony internetowej, nie miałbym im nic do zarzucenia
3
@kolo123 ja nawet Tatę Martino potrafię dobrze wspominać. Sporo radości i trofeów za Valverde było, ale ludzie będą pamiętać to co chcą. Tak jak mówisz, nie jest on jedynym winnym naszych blamaży (blamażów??).
1
@IronSanHybrid a jakby go nie było, to ja mogę
0
@Flores nie. Valverde nie rozumie, dlaczego nikt mu nie zdążył do dziś tego zakomunikować. Po prostu. Po ludzku.
1
@narciarz podpisuję się pod częścią o Valverde. Szczeniackich wypowiedzi, że dobrze mu tak czy coś podobnego, nie chce się nawet komentować. Robi co może. Być może nie ma koncepcji już, nie potrafi inaczej, ale decyzja leży po stronie zarządu. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś trener sam się do dymisji podał w którymś z wielkich klubów.
0
Fajnie jakby Barcelona zagrała w ewentualnym finale w trzecim komplecie, a Real w wyjazdowym ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Poprawka, wygląda na to, że dzisiejsze stroje Realu to również trzeci strój.
0
@Jarema1987 żartować to tu nie ma z czego. Raczej ironizowałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
De Jonga na ławkę za to! Na wypożyczenie go do jakiegoś Palermo, to się nauczy pokory...
1
@AxelF za dużo nejmarów i fabregasów się naoglądałem w przerwę świąteczną
1
@zodiak_10 najgorsze jest to, że utkał maksymalnie do czwartku. I znów się zacznie. Nawet jak nie będzie grał :D
0
@AxelF trzymam się!
0
Jeśli Vidal odejdzie do Włoch, to będzie tam jak ryba w wodzie. Uwielbia ostre mecze
0
Akurat na Vidala powinni "sakiewką potrząsnąć", bo jako jednemu z niewielu się należy.
7
Wypożyczyliśmy Coutinho i Aleñę, to jeszcze by się przydało se Jonga komuś wcisnąć, żeby się ogrywał.
0
Ja mimo wszystko zgłodniałem od ostatniego meczu i z dużym apetytem odpalam dziś meczycho.
1
@barcelonaLM patrząc na to jak ciężkie jest życie na tym łez padole, jak jeden na drugiego podnosimy oręż, jak wybijamy się w imię nielogicznych, zmyslonych na poczekaniu idei, żeby tylko dorwać się do władzy i do koryta wolałbym się nie urodzić i w tym nie uczestniczyć. Niestety albo nie pamiętam, albo nie miałem w tej kwestii wyboru...
0
@SonBarcaGoku dość ciekawie przedstawił to sci fun na swoim kanale na yt. Ale to dosyć długi materiał
6
@barcelonaLM tak czy inaczej widzimy przeszłość ;)
0
@PatrykBarcelona a gdzie 100 procent proof?!?! Sce zobaczyć :p