No już nie mówcie, że prawdziwa Barca zniszczyłaby ten klub. Tak samo ciężko grało nam się (i przegrywało) z Rubinami Kazań i innymi wynalazkami, także czekać cierpliwie na jakiegoś Vidala i oglądać co dalej
@jacobFCB ciekaw jestem co by zakute łby w hełmach zrobiły gdyby tłum się nie rozstąpił po tej szarży. Tłuc by ich zaczęli? Jak w ogóle jako człowiek można mieć sumienie coś takiego robić.
Czy ktoś jeszcze czuję się tutaj, jakby dostał w mordę, gdy apka nc+ go wyskakuje z tekstem "-123 nieznany błąd"? To kto ma znać błąd, jak nie twórca? W skrócie rozumiem to tak "coś się odpi***ala, apka się wysypuje, koniec miszczostw, nie chce nam się grzebać w kodzie."
Hej, jak tam wieczór? Umie ktoś w androidy? Właśnie szukam czy w moim telefonie da się klawisze funkcyjne (te wyświetlane u dołu ekranu) zamieniać miejscami. Dostałem od żony xperie 1 i przycisk powrotu jest po lewej stronie ekranu i szczerze mówiąc utrudnia to obsługę jedną ręką, bo nie sięgam tam kciukiem... O.o ma ktoś jakiś pomysł?
@fajny_football o co chodzi z tymi filmikami z Twitter, które w najważniejszych momentach przeskakując jakieś 3-4 klatki dalej. Nie chodzi mi o ten konkretny filmik, ale o większość ostatnio
"słowa, słowa, słowa..." I takie jest właśnie podejście każdego interlokutora wypominającego błędy na korzyść Barcelony. W drugą stronę już żodyn tych błędów nie chce widzieć. Żodyn.
Byłem właśnie pod Camp Nou, pierwszy raz w życiu. Stadion robi wrażenie, udało się nawet dostać bilety na Inter. Ale szczerze mówiąc strasznie w tym mieście wali ściekami... Czy po prostu miałem pecha? :D
Znacie jakiś ciekawy program do zrobienia pokazu slajdów w formie filmiku z muzyką? Żeby można było wybierać jakieś fajne przejścia albo dodawać podpisy do zdjęć
1
@Janiama co Ty opowiadasz?!?!? Przecież powinniśmy ich 15:0 pyknąć. Za Guardioli by tak byuo!!!
4
No już nie mówcie, że prawdziwa Barca zniszczyłaby ten klub. Tak samo ciężko grało nam się (i przegrywało) z Rubinami Kazań i innymi wynalazkami, także czekać cierpliwie na jakiegoś Vidala i oglądać co dalej
0
@Avada Kedavra fryzura a la "wyliniały Chopin"
0
@KSSniper jego wynik w tamtym roku jest całkowicie oderwany od rzeczywistości
0
@FafitFCB ja kocham jesień. Nawet jak pada i jest zimno i paskudnie. Takie zboczenie
0
@jacobFCB ciekaw jestem co by zakute łby w hełmach zrobiły gdyby tłum się nie rozstąpił po tej szarży. Tłuc by ich zaczęli? Jak w ogóle jako człowiek można mieć sumienie coś takiego robić.
3
@tadzik447 sam się wiozę :(
0
Czy ktoś jeszcze czuję się tutaj, jakby dostał w mordę, gdy apka nc+ go wyskakuje z tekstem "-123 nieznany błąd"? To kto ma znać błąd, jak nie twórca? W skrócie rozumiem to tak "coś się odpi***ala, apka się wysypuje, koniec miszczostw, nie chce nam się grzebać w kodzie."
1
@Hushovt "mówił Ci już ktoś, że mam piękne oczka?"
1
Ten tytuł na stronie Realu dobry :D
1
@Rzetafi ach tak, wszyscy na tej stronie, czyli wszyscy na świecie. Ciekawe, że camp nou wita go zawsze oklaskami. Ale mogło mi się przesłyszeć.
1
Czyli są równi i równiejsi :)
3
@mindbender84 gdybym nie użył tam słowa telewizor, to możnaby pomyśleć, że mam na myśli beniza, ale w tym wypadku to trochę na siłę.
0
@SeeleyBooth 48 już lepiej brzmi? ;P
0
Nawet nie wiecie jak fajnie jest po 5 miesiącach naprawić telewizor i moc gapić się w coś większego niż 5 cali :D
0
Hej, jak tam wieczór? Umie ktoś w androidy? Właśnie szukam czy w moim telefonie da się klawisze funkcyjne (te wyświetlane u dołu ekranu) zamieniać miejscami. Dostałem od żony xperie 1 i przycisk powrotu jest po lewej stronie ekranu i szczerze mówiąc utrudnia to obsługę jedną ręką, bo nie sięgam tam kciukiem... O.o ma ktoś jakiś pomysł?
1
@fajny_football o co chodzi z tymi filmikami z Twitter, które w najważniejszych momentach przeskakując jakieś 3-4 klatki dalej. Nie chodzi mi o ten konkretny filmik, ale o większość ostatnio
13
I widziałem te gołe ja żywo :D Niesamowite przeżycie
3
"słowa, słowa, słowa..." I takie jest właśnie podejście każdego interlokutora wypominającego błędy na korzyść Barcelony. W drugą stronę już żodyn tych błędów nie chce widzieć. Żodyn.
0
@BlauGrana1404 gdy miałem Azjatów to albo kobiety zasłaniały usta i nosy chusteczkami albo zakładali te swoje maski
1
@Teletubis współczuję waszym biednym padom :(
0
Byłem właśnie pod Camp Nou, pierwszy raz w życiu. Stadion robi wrażenie, udało się nawet dostać bilety na Inter. Ale szczerze mówiąc strasznie w tym mieście wali ściekami... Czy po prostu miałem pecha? :D
4
@Kubsoleon i to pitu pitu jako podkład...
0
Właśnie mnie olśniło, że Barcelona gra z Interem w środę, a ja będę w pobliżu. Ktoś się orientuje czy będzie szansa kupić bilety na stadionie?
1
@Ghandi dla mnie to jest zagadka, jak Barcelona może mieć dwa tak różne oblicza
0
@gorgota hej, polecam program movavi gdybyś kiedyś potrzebował
0
Znacie jakiś ciekawy program do zrobienia pokazu slajdów w formie filmiku z muzyką? Żeby można było wybierać jakieś fajne przejścia albo dodawać podpisy do zdjęć
1
@DamianPSV ciekawy jestem czy to by zatrybiło... Brzmi i wygląda obiecująco
3
@kamilos1214 powiedział, że Reus jest groźny w stałych fragmentach gry. Szczególnie w tych, w których piłka stoi.
0
Ciekawe czy Messiemu będzie dane dzisiaj zadebiutować