O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3370
  • Liczba komentarzy 2127
  • Polecenia 2383

Komentarze

0

@Barca1992 coś w tym jest

0

@MatiVEB25 dziekuje

1

Dziś moje 25 urodziny. Ćwiara już zna mną. Nie mogę w to uwierzyć. Niby czuje się na 15, ale kurde PESEL nie kłamie

0

Czy dobrze rozumiem że w kinie podczas seansu będzie trzeba siedzieć w maseczkach?

6

Szkoda Borussi. Dobra gra, przeważali w tym spotkaniu, a przez błąd bramkarza przegrywają. Piszczek-profesor, Lewy niewidoczny, wygląda jak zawsze w fazie pucharowej LM gdzie po prostu znika albo marnuje wszystko na potęgę. Nastrzelać Olimpiskosowi potrafi ale jak przychodzi co do czego znowu go brakuje. No ale jeszcze 45 drugiej połowy.

Zobacz wszystkie

91

Myślę że na dniach właściciel Lubelli wskoczy do dziesiątki najbogatszych ludzi na świecie

61

Jestem w Instytytucie Onkologii w Gliwicach z tata, ktory jest chory i powiem szczerze, ze to straszne miejsce. Nie chodzi mi o infrastrukture tego miejsca czy kompetencje lekarzy, obie te rzeczy sa na niezwykle wysokim poziomie. Chodzi mi o samo to miejsce, dopiero tu czlowiek zdaje sobie sprawe jak wiele osob, niezaleznie od wieku, plci walczy z ta przekleta choroba. Na parkingu trudno znalezc miejsce, a tablice rejestracyjne sugeruja ze przyjezdzaja tu osoby z calej Polski. W obliczu walki z rakiem czlowiek jest naprawde maluczki.

58

Oficjalnie koniec studiow. Obroniony na 5. Chyba jeszcze do mnie to nie dociera

57

Muszę Wam coś powiedzieć. Moja babcia poniekąd przyczyniała się do Nagrody Nobla Olgi Tokarczuk. W latach młodości mojej babci zarywał do niej ojciec Olgi Tokarczuk, baa nawet się jej oświadczył, ale moja babcia nie chciała się żenić i oświadczyny odrzuciła. No i Pan Tokarczuk poznał inną kobietę, a owocem ich miłości jest nasza noblistka. I człowiek dowiaduję się takich historii przy niedzielnym rodzinnym obiedzie, a w zasadzie to już przy herbatce i cieście ;)

49

Widzę na Twitterze duży lament wśród uczniów z powodu nowego roku szkolnego i powiem Wam że tak jak za dzieciaka nie wierzylo się nauczycielom gdy mówili nam że jak będziemy dorośli to będziemy tęsknić za szkolą tak teraz musze przyznać że mieli rację. Może nie tyle tęsknię za podstawówka i gimnazjum, tak do liceum chciałbym wrócić. Ma się już wtedy mała bo mała ale jakaś wiedzę o zyciu, wchodzi się w dorosłe życie. Super czas. Mega tęsknię za tymi czasami. Także drodzy uczniowie szkół srednich, jeśli jesteście załamani nowym rokiem szkolnym, uwierzcie mi na słowo to super czas w życiu każdego człowieka. Wykorzystajcie go na maxa, bo te lata już nigdy nie wrócą :)