32

A ja sobie po cichu nadal mam nadzieję, że gowno z tego wyjdzie i Coutinho coś u nas jeszcze pokaże. Taki ze mnie szaleniec.

0

@Danny Gaucho to mi chyba sam kaftan nie pomoże i przydałby się pokój bez klamek

3

Czytałem tu czasem jak ludzie opowiadali o paraliżu sennym, który przeżyli. Otóż mam z nimi chyba problem. Niektórym przez całe życie nie przytrafi się nigdy, inni mają go kilka raz w życiu, jeszcze inni co parę lat. Ja natomiast mam to co kilka tygodni. No, kilka razy w miesiącu na pewno. Ten dzisiejszy jednak był chyba najgorszy jak dotąd. Jak zwykle doszedłem do wniosku, że nie śnię. Chciałem się poruszyć, ale nie dało rady. Nieraz tu czytałem, żeby starać się poruszyć palcem za wszelką cenę. Poruszyłem palcami obu stóp i niestety nie pomogło. Dalej było tylko gorzej. Otworzyłem cholerne oczy - tego nie zrobiłem podczas paraliżu jeszcze nigdy. Nie mogłem poruszyć gałkami, ale byłem w stanie, choć przez mgłę, rozróżnić niektóre kształty, które miałem w polu widzenia. Otworzyłem usta, mogłem poruszać wargami. Starałem się zajęczeć, ale po prostu sapałem - struny widocznie również się "nie obudziły". Wnet dopadły mnie oczywiście omamy. Wydawało mi się, że ktoś mi majstruje przy aucie, ktoś wyważył drzwi w domu, wreszcie ktoś zaczął wchodzić po schodach głośno przy tym tupiąc. A ja leżałem jak ta kukła z rozdziawioną gębą. Po nawet nie wiem jakim czasie udało mi się jęknąć i władza w całym ciele powróciła. Oczywiście nikt się nigdzie nie włamywał, nikt nie dewastował auta i nikt nie wchodził po schodach. Myślę, że powinienem pójść do lekarza, ale do kogo? Do neurologa? To chyba zabrnęło za daleko. No i kwestia czy ktokolwiek mi w to uwierzy, nie odziewając mnie przy tym w biały kaftan...

0

@clyde a może tatko lubi filmy albo jakiś konkretny zespół muzyczny? Coś co mu zawsze o Tobie przypomni? Chociaż to tylko imieniny, więc może za dużo fantazjuję...

0

Wyjątkowo kiepskiej jakości materiał

0

@czółkovsky żałuję, że nie kupiłem póki były :(

1

@bartek55559 zazdroszczę. W sensie oby Twój urlop był udany!!! Po prostu mój dopiero od 27 września. I również kończę właśnie zmianę ;)

3

@VEB931 nic tak rano nie rozbudzi jak zaspanie ;p

8

@Darshan1010 jako tolkienomaniak mogę wyznać, że trylogia filmowa Hobbita mnie zawiodła. Jakby to powiedział Bilbo - "rozciągnięta jak masło na zbyt wielu kromkach". Przecież ta książka jest śmiesznie krótka, na jedno popołudnie, można ją czytać dzieciom do snu. Film często wymija się z książką - tak, wiem, że ktoś powie, że to tylko ADAPTACJA, ale wymija się wręcz komicznie. Ten film próbuje być "Władcą Pierścieni", a nie powinien. Książka z założenia jest lekka, bez tej wyniosłości, natomiast w filmie jest za dużo patetyzmu (czy patosu, jak kto woli). Nie mam się za ą ę krytyka, ale film mi nie podszedł. Gdzie takiego Władcę odpalam po każdej nocnej zmianie, bo raz że muzyka pomaga mi zasnąć, a dwa, jakoś śni mi się lepiej ;p Z reszta po nagrodach i ocenach widać jakiego potwora Peter Jackson stworzył i z jakim potem postanowił się zmierzyć ;)

0

@arecki.fcb Rayman, którykolwiek. Chociaż w legend można odblokować poziomy z origins

0

@kubix05 zauważalne jest przerabianie obecnych placów zabaw i montowanie huśtawek na lancuchach, co uniemożliwia bujanie się wysoko, jeśli się nie chce zaryc twarzą w kamienie. Jak u Was nazywało się bujanie do samej góry? U mnie na podwórku mówiło się "do podbity"

0

@kamson24 mimo że znam, to dzięki ;)

0

Wybiera się ktoś na R+ w Warszawie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Isso89 no Ci powiem, że nie tylko kurtyzany pracują w nocy

0

@BigShaq cisza na morzu, cisza w komnacie

0

@Colon być może nie lubiani przez wszystkich, ale coraz bardziej rozpoznawalni, nawet wśród starszych - Rammstein

0

@Isso89 byle nie kujawy, bo pracująca noc dzisiaj :D

0

@HEDARN o, dziękuję Ci uprzejmie

0

Orientuje się ktoś czy po zakupie i samodzielnej wymianie płyty głównej w telewizorze będę musiał wgrać firmware od nowa?

0

@Chwytliwy jak ja lubię ten Podlaski styl wypowiedzi ^^

5

... tak jak lew jest król dżungli

1

@zenoowity tzn. wyraźnie widać, że na tej stronie obowiązuje jakiś konkretny styl wypowiedzi i jeśli napiszesz coś inaczej to zostajesz zjechany :) Po czym, parę godzin później ktoś pisze to samo tylko w inny sposób i wszystko jest w porządku. Na forum do gadania o wszystkim i o niczym dostajesz jazdę o to, że zadajesz pytania :)

0

Tak, pincet (15znakow)

1

@kubix05 chyba 43! Ależ się gość trzyma

0

Sony w ostatniej chwili postanowiło z PSPlusa wyrzucić PESa i dodać Detroit. Szczerze mówiąc nie lubię filmów interaktywnych, ale ten akurat ma ciekawą historię do opowiedzenia. Wciąga jak diabli. Ktoś ogrywa? Ktoś wolałby PESa? Jakie macie zdanie?

15

@Striker okej, wróć jak jeden za drugim zacznie rzucać dowcipy bardziej suche od tego gipsu.

7

@Ibra9PSP każde pytanie możesz podpiąć pod "niewymagające interakcji drugiej osoby". Równie dobrze mógłbym spytać o niezawodność silnika w Maździe rx8, w nadziei, że jest tu ktoś doświadczony w jego użytkowaniu, a Ty mógłbyś mieć pretensje, że od tego jest Google.
Naprawdę po prostu olewaj takie posty. Ludzie potrafią tu takie brednie pisać, że szok, a Ty się uczepiłeś pytania o gips...

7

@Ibra9PSP protip - możesz po prostu mnie olac i żyć dalej w szczęściu i dobrobycie.

0

Dlaczego twardniejący gips wydziela ciepło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?