O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2794
  • Liczba komentarzy 2540
  • Polecenia 4084

Komentarze

0

@Yoshi94 Gdyby to było tak że przez pierwsze lata było płacone mnie a potem się wyrównało to tak ale podwojenie tego ? Jeżeli te kwoty 300+ mln dla 4 piłkarzy są prawdą no to przecież to jest Bankructwo a do tego żadna la Liga nas nie zatwierdzi z takimi płacami ... tam w składzie musi chyba zostać tylko ta 4ka xD.
Ale z drugiej strony nie dziwie się Frenkiemu jak się wygrywa w 6tkę w Lotto to się jej nie wyrzuca bo i tak jestem bogaty xD

Zarząd robi cały czas to samo wywieranie presji za pomocą mediów :) To są ich problemy, ja tam nie mam nic do Frenkiego niech robi jak uważa, jego prawo. Ma w końcu kontrakt. Trzeba było myśleć socios jak się brało Bartka na prezydenta.

0

@ShawnC Proces jeszcze się toczy i nie jest udowodnione prawomocnym wyrokiem że klub kupował mu to na czarnym runku... HEHE
Jak już wyrok zapadnie nie wątpię że Lapcio pójdzie po swoje :P i sam mu to gołymi rękoma wyrwie xD.

A tak na serio to ja mu się nie dziwię, Bartek musiał coś robić żeby przeżyć ostatnie lata kadencji w okresie covidu więc proponował odroczenie płatności z przedłużeniem kontraktu a żaby się łatwiej zgodzili to podwajał im pensję w dalszych latach. A teraz Lapcio z ręką w nocniku bo skąd niby mamy mieć kasę na wypłacanie 5ciu piłkarzom przez 2 lata jak 5ciu Messim xD.

15

@ShawnC To są te same "dźwignie" tylko rozbite na etapy z mniejszymi procentami xD

0

@Emhyr Ja obstawiam że miał problem ze znalezieniem klubu który dał by mu troszkę więcej albo tyle samo co dawała Barca ale agent chciał ogromną prowizję :)

3

@Emhyr I pomyśleć że gdyby miał normalnego agenta pewnie nie był by już u nas :P trzeba mu podziękować.

Zobacz wszystkie

129

Opłacało się go sprzedać tylko po to żeby nie hamował rozwój Roberto.

73

Bądźmy szczerzy
100mln+ Cou to za dużo !!!
ale
100mln + Cou + Rakitić to w sam raz!!!

69

"słaby "Semedo po raz kolejny przebiega całe boisko mijając ludzi i nie ma do kogo podać bo wszyscy stoją :) Sprzedać nie pasuje do stylu Barcelony !

62

1szy Lipiec ... czemu na głównej jest zjecie jakiegoś blondyna a nie klęczącego Neymara na Camp Nou w koszulce Barcy ja się pytam ?

52

Dali by mi milion ja bym go godnie zastąpił do tego sprzątałbym szatnie po meczu i podlewał kwiaty w ośrodku.