3

@norbi77
Fakt że jesteś zaskoczony. Oznacza że gdzieś tam głęboko w sercu uważasz że partie polityczne (rządzące czy nie) to nie tylko czysta, bezkompromisowa polityka bez skrupułów i walka o swoje partyjne interesy + kasę... ale też w jakimkolwiek stopniu chęć pomagania komukolwiek ... czy to swoim obywatelom czy innym, tak jak w tym wypadku.
Tak więc śpieszę cię rozczarować, nie ma na świecie partii która dąży do władzy żeby tobie było dobrze :)
To jest czasem efekt poboczny po tym jak interesy partii przez przypadek sprawią że tobie będzie się żyło lepiej.

0

@P33ck Nie rozumiem czemu mam kogoś chwalić jak rozmawiamy o ekipach z ligi Hiszpańskiej xD
Newcastle grało z Milanem a United z Bawarią xD Gdyby mieli łatwiejsze ekipy to by mieli 4 zwycięstwa.
Ale bez sensu gdybać fakty są takie że z tej rundy wyróżnić można mecz Sociedad i Arsenalu jak mamy oceniać kto zagrał fajnie. Cała reszta albo kupa albo łatwe wygrane z słabiakami. Już nie mówiąc o tym że Kotletiko remisuje z jadącym w ogonie Lazio a Sevilla z ostatnim Lens xD Takiej kompromitacji chyba nie było w tej kolejce od zespołów Angielskich ? :) No chyba że dla ciebie remis z Milanem to kompro na poziomie remisu z Lens xD
Raczej Milan by u nas w lidzie top3 spokojnie by brał jak już tak rozmawiamy :)

0

@P33ck xD Jedyny kogo można pochwalić to Sociedad lmao

2

@macio_944 No niby nikt, ale jednak taki Ćwiąkała to coś tam on nim wspominał że całkiem pasuje i całkiem spoko. Hmm chyba się po raz kolejny sprawdza powiedzenie że znaffcy z la bambli zawsze spoko ale racji to oni nie mają :)

2

@Uukasz_93 Ja tam pamiętam jak Arthur był Xavim po pierwszych meczach. Nowy generał. Patrzcie nawet innym pokazuje palcem jak mają grać. Zakup na lata. Nowy Xavi. Do tej pory mam beke z tego :)

0

@Barca1922 dzieki :)

0

Witam. Może ktoś polecić jakieś sensowne słuchawki douszne bezprzewodowe do codziennego użytku. do 300-400 zł :)

1

@tristan87 W sensie że drewniaków nie maja :)

2

@MesQueUnClub96 piłkarze zasłaniają usta żeby przeciwnik nie usłyszał ?xD

0

@Hubert102 Ważne że był szczęśliwy przed śmiercią :) większość i tego nie ma

0

@tristan87 Też bede milionerę

0

@Encore Alves też tak mówił hahah Ja ? Że niby JA ? nigdy w życiu. Każdy ale nie ja.

4

No muszę powiedzieć że La Liga to najbardziej kreatywna liga na świecie. Każdy klub uskutecznia kreatywną księgowość na potęgę.

0

@marcin62 Przecież to jest polityka. Będą kłamać kręcić i do końca się wypierać. Dobrze wiedzą że wyborca ma pamięć złotej rybki i IQ ameby :)

1

@Trojanek23 Nawet Lewandowski i Raphinha z Pumas wyglądali jak bogowie futbolu :)

2

@Xxxbarca4ever Po pierwsze to, sędziowie są kupą w la Clown Fiesta. A po drugie to tam typek wyjaśnił w komentach... dobre ujęcie spadającej piłki xD jeszcze chwile by zaczekał to mógł cyknąć jak on ją dłonią odbija hahahhaha

4

@Cyprix Zanim przyszli to cała la Rambla błagała żeby ich kupić. Zbawcy pasujący idealnie do ekipy. Teraz wcisnął hahhaha. Zaraz będzie że Gundo wcisnął.

0

@norbi77 No to faktycznie szkoda, może byśmy w czape dostali a nie jakiś remis. Podobno kto zaczyna sezon od przegranej prawie na 100% wygrywa ligę :)

0

@mcsarna Spoko spoko gdyby wszedł Gavi od pierwszej nie mógłbyś zrozumieć czemu gra toporny Gavi zamiast kreatywnego Gundogana na takiego rywala.
Tak to się kręci ^^

0

@Essos Mają rozmach ....

0

@zodiak_10 No i zaczynam rozumieć czemu ich rząd wierzy w UFO xD

0

@doc Jaka SL? Przecież dawno już jest pozamiatane xD Perez żyje w swoim starczym umyśle nadzieją że znowu zostanie królem wielkiego projektu ale to jest nie możliwe. Zobaczyliśmy jak mocno w swoich mackach UEFA trzyma cały świat piłkarski. Nic z tego nie będzie. Ja myślałem że siedzimy w tym projekcie pokroju "szafy z Narnią" tylko przez kumplostwo Lapcia z Perezem i tyle.
Temat się zakończył i teraz, jak już stosunki między panami się lekko popsuły przez proces, trzeba wymazywać swoje imię z tablicy i wracać pod ciepłe skrzydełko mafii uefoskiej

0

@TaughtMule Jak to mawia Tomek Ćwiąkała oblężonej twierdzy ciąg dalszy xD

1

@Safrani Kto o czym a Korwin o swoich fantazjach. Mogliby z Bidenem sobie piąteczkę przybić.

1

@MesQueUnClub96 Wybory miss to wybory miss. Pomyśl sobie że masz córkę która ćwiczy np pływanie albo lekką atletykę i kiedy startuję na turnieju do którego szykuje się kilka miesięcy czy lat... przegrywa z przebierańcem który spacerkiem ją wyprzedza.
Zabawne nie ?

0

@DLFCB Włochy oficjalnie canceled. Ciekawe kto przejmie ich terytorium.

7

@Faro Nie widzę różnicy między czytaniem książek, graniem w gry, czy oglądaniem filmów/seriali. Zwykła rozrywka. Jak masz czas to wybieraj sobie coś co cię bardziej kręci i to robisz.

2

@Survier @michal26 Macie podobny tok myślenia który opiera się na tym że "jak ktoś chce coś złego zrobić to i tak zrobi" ale to jest bardzo złe myślenie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Bo o ile rzeczywiście tak jest o tyle jest to tylko mały procent "incydentów" np w takich stanach. Gdzie powszechność broni powoduje kosmiczny wzrost napadów ze skutkiem śmiertelnym w porównaniu z taką Europą. Bo jak dobrze wiecie okazja czyni złodzieja. I chociaż faktycznie jak ktoś planuje taki np zamach czy napad to ma możliwość zdobycia broni ... o tyle jeżeli są ludzie którzy nigdy by się nie zdecydowali na takie coś ze względu na to że trudno jest zdobyć bron to jak dostęp do broni będzie łatwy sytuacja może się zmienić.
Nie wspominam już nawet o tym że trzeba będzie całkowicie zmienić Policję aka podnieść im wynagrodzenie... DUŻO. Przeprowadzić szkolenia itp to wszystko uderzy w podatników. W Stanach dochody ze sprzedaży broni są spore ale u nas tego nie będzie bo my nie produkujemy więc będziemy sprowadzać :)
A do tego tutaj mamy pana obrońcę ojczyzny który dostanie broń i leci bronić kraju przed najeźdźcami :) @Gruak
A Sam Michał dobrze wiesz jak to się skończyło na Ukrainie jak obrona terytorialna dostała w łapę broń i jak ostrzeliwali samochody i zabijali uciekające rodziny z Kijowa :) Stres, strach i magiczna zabawka kasująca ludzkie życie jednym przyciskiem. To jest to co lubię.

Ja mam takie wrażenie że ci ludzie tak bardzo potrzebujący broni dla "samoobrony" to są potencjalnie ci najniebezpieczniejsi w sytuacji gdzie faktycznie tę broń dostaną.
Ja czuję się bezpiecznie w kraju w którym zdecydowana większość "napadów" ze skutkiem śmiertelnym to akcje w gronie rodziny i przyjaciół na zakrapianych imprezach.
Nie czuł bym się bezpiecznie wiedząc że po ulicy łazi zgraja Robin Hoodów z klamką w spodniach którzy tylko czekają aż ktoś ich napadnie żeby mieć okazję odstrzelić mu łeb :)

3

@michal26 Taki ułamek. Na każdym kroku filmik o tym jak ktoś rozbija się samochodem. Czy to oznacza że połowa jeżdżących samochodem się codziennie rozbija?
Płaczę ze śmiechu xD

5

@Survier Był taki jeden ostatnio w Warszawie, szarpał się z typem 10 min. Nie pamiętam czy go nawet zabił :) Wiesz co można zrobić w 10 min z bronią ?xD
Obejrzyj sobie jest POV cam od typa co z m4 poszedł do supermarketu w Stanach. Sam zrobił chyba -9 a pomyśl co by było gdyby ich było 2 i drugi stał na drugim końcu czekając na tych co uciekają...

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?