Nie panikuj :x W sensie jako rada. Wejdź, otwórz arkusz i rób swoje. Kontroluj czas, ale i tu nie panikuj. Na panikowanie przyjdzie czas jak będą ogłaszać wyniki ;)
Mourinho jest prowokatorem, ale nie jest głupi. Jest szalonym geniuszem. Troszkę wyprzedziła go współczesna piłka, ale wydaje mi się, że byłby w stanie wszystko sobie poukładać.
O co chodzi z tymi przytykami w stronę Hajty, że jak w rewanżu będzie 7:0, a w pierwszym było 1:0 to przejdzie ekipa, która wygrała pierwszy mecz 1:0 bo taka jest LM w tym sezonie? Znów jakąś mądrość wysnuł?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wątpię, że Leicester wytrzyma pół godziny takich ataków City
0
Ależ błagalnie patrzy Bernardo na Guardiolę :D
1
Fifa od rockstar, hmmm
1
Pep bardzo polubił swoją bluzę
6
Nie panikuj :x W sensie jako rada. Wejdź, otwórz arkusz i rób swoje. Kontroluj czas, ale i tu nie panikuj. Na panikowanie przyjdzie czas jak będą ogłaszać wyniki ;)
2
No właśnie nie https://i.redd.it/p8mjg2ngn1g01.jpg
1
Życzę wszystkim miłego święta Sinko de mayo!!!
1
Piz.da nie karny.
0
Hmm, słuszna uwaga
0
Czy Messi grał w tym roku z kimś z Ajaxu w reklamie? Jak narazie każdy, z kim grał, dostał łomot ;)
0
Nie no, na razie ślinimy się na jego widok. Ewentualny finał też trzeba wygrać :D
0
Od miesiąca czekam aż eventim wydrukuje i przyśle moje bilety...
0
Teraz nie ma problemów z ustawieniem się, bo jest wszędzie :D
0
Dodajmy, że na tym "krajowym podwórku" wygrywa wszystko.
0
W sumie nie miałem problemu ze zrozumieniem
0
Mourinho jest prowokatorem, ale nie jest głupi. Jest szalonym geniuszem. Troszkę wyprzedziła go współczesna piłka, ale wydaje mi się, że byłby w stanie wszystko sobie poukładać.
0
Czy to upoważnia klub do pozbycia się go jak odpadu?
0
Wa a u ranin?
0
Feddek to stan umysłu, widzę :) co za debil - nie boję się tego słowa, to uszy więdną.
0
Wykręca ich jak szm.aty, a kibice i tak widzieli jak Messi się turlał :)
0
A się kłóć z głąbami..
0
O co chodzi z tymi przytykami w stronę Hajty, że jak w rewanżu będzie 7:0, a w pierwszym było 1:0 to przejdzie ekipa, która wygrała pierwszy mecz 1:0 bo taka jest LM w tym sezonie? Znów jakąś mądrość wysnuł?
0
Jak to jest być mistrzem Hiszpanii, dobrze?
0
Ktoś się orientuje, dlaczego Robert musi startować z alei serwisowej, a Leclerc nie?
0
SAF i tak jest na każdym meczu, więc niepotrzebnie abdykował ;p
0
Berlin... nie dramatyzuj ;p
1
Pięknie City tworzy te trójkąty. Podania na wolne pole. Miód
2
Po co zaraz na takie tory rozmowę sprowadzasz? Kolega o nic nie płacze, tylko prosi.
0
De Gea 2x po krótkim wpuszcza, ale trzeba przyznać, że strzały bardzo mocne