O co chodzi z tymi przytykami w stronę Hajty, że jak w rewanżu będzie 7:0, a w pierwszym było 1:0 to przejdzie ekipa, która wygrała pierwszy mecz 1:0 bo taka jest LM w tym sezonie? Znów jakąś mądrość wysnuł?
Rzadko jem na mieście, a każdego fastfooda sobie wypominam. Liczymy oczywiście rzeczy typu piwo, czipsy i inne dobroci, ktorych nie zamierzam se odmawiać. Dla kolegi wyżej to i tak mało wydajemy ;)
Ja mieszkam w mieście ok. 75 tys. ludzi. Jak zdecydowałem się z narzeczoną jakieś 4 lata temu żyć samodzielnie, liczyliśmy, że 500 zł na jedzenie luźno starczy. Teraz ciężko się w 1200-1300zł zmieścić. Wszystko jest coraz droższe, a ostatniego syfu też nikt nie chce jeść. Nie jestem nauczycielem jak coś, tak tylko mówię.
0
A się kłóć z głąbami..
0
O co chodzi z tymi przytykami w stronę Hajty, że jak w rewanżu będzie 7:0, a w pierwszym było 1:0 to przejdzie ekipa, która wygrała pierwszy mecz 1:0 bo taka jest LM w tym sezonie? Znów jakąś mądrość wysnuł?
0
Jak to jest być mistrzem Hiszpanii, dobrze?
0
Ktoś się orientuje, dlaczego Robert musi startować z alei serwisowej, a Leclerc nie?
0
SAF i tak jest na każdym meczu, więc niepotrzebnie abdykował ;p
0
Berlin... nie dramatyzuj ;p
1
Pięknie City tworzy te trójkąty. Podania na wolne pole. Miód
2
Po co zaraz na takie tory rozmowę sprowadzasz? Kolega o nic nie płacze, tylko prosi.
0
De Gea 2x po krótkim wpuszcza, ale trzeba przyznać, że strzały bardzo mocne
0
Ten Sterling to szybki i zwrotny kurdupel (jakbym ja był nie wiem jaki wysoki xD). Ciekawe jak u nas sobie radził
0
Rytm!!!
1
https://www.meczyki.pl/newsyamp/real-madryt-zinedine-zidane-wbil-szpile-fc-barcelonie-my-wygralismy-33-tytuly-mistrzowskie-a-ile-oni/110671-n w tym artykule stwierdzono, że Barcelona wygrała 8 razy mniej mistrzostw niż Real. Czyli wygraliśmy 4 razy, z czego 8 w ostatnich 10 latach. Taka matma.
0
Wiem, bo w Balck Flaga grałem.
AC bawi i uczy
0
Ale pusta ta Łanda
0
Kłejzi
0
Jak było Hiszpania?
1
We dwóch strzelili jak w tsubasie :D
0
Nie wiem ile metrów mniejsze jest to boisko od CN, ale optycznie jest po prostu orlikowate
3
Bajeczna akcja
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cóż, Inowrocław jest... no nie jest to miejska dżungla :D Więc dawało się radę
0
Rzadko jem na mieście, a każdego fastfooda sobie wypominam. Liczymy oczywiście rzeczy typu piwo, czipsy i inne dobroci, ktorych nie zamierzam se odmawiać. Dla kolegi wyżej to i tak mało wydajemy ;)
0
Ale doczytałeś, że to bylo 4 lata temu?
0
Do niemeckiego się przyczepię - u mnie był głównym językiem i bardzo lubiłem te lekcje.
2
Zaraz mnie zdmuchnie razem z nastawnią :D Budynek dość wysoki, czuć jak się porusza na wietrze
48
Ja mieszkam w mieście ok. 75 tys. ludzi. Jak zdecydowałem się z narzeczoną jakieś 4 lata temu żyć samodzielnie, liczyliśmy, że 500 zł na jedzenie luźno starczy. Teraz ciężko się w 1200-1300zł zmieścić. Wszystko jest coraz droższe, a ostatniego syfu też nikt nie chce jeść. Nie jestem nauczycielem jak coś, tak tylko mówię.
1
Czyli jak najbardziej to było wyzwanie dla całej organizacji, a nie tylko Ceera ;p
9
Taa , jakby nie Dembele, to by Ci kolega zasłonił. Jo cie prosza...
36
Nie no, La Liga z urzędu w Realu? To było ogromne wyzwanie :)
0
A ja bym poczekał. Dobrze spakować i wystawić za 20 lat