Blondyna z polsatu nie wie czy lepsze są trzy bramki, czy dwie bramki i dwie asysty. Bo wiecie, asysta. Co tam, że skoro była asysta, to znaczy, że był gol. Ważne kto nogę dostawił.
Hah, a ja oglądam od początku avatara. Mało co pamiętam z tego "animu", naprawdę fajnie się na to patrzy. Jak kogoś takie rzeczy interesują - kapitalne animacje ruchów podczas walk i korzystania z żywiołów. Jak byłem młodszy nie zwracałem na to uwagi ;)
Wie ktoś czy jest możliwość odtwarzania filmików w trakcie rozmowy telefonicznej? Często wiszę na słuchawce i jak chce coś odpalić to zawsze się pauzuje
4
Sędzia jeb.ięty czy co?
0
No Alba z przodu dużo strat póki co
1
"Poza tym lubię kulać babola"
12
Naprzód Ajax!!!
0
I do którego zapraszają wokalistę, który w zamkniętnym pomieszczeniu nie zdejmuje okularów przeciwsłonecznych. Ja nawet nie wiem jakie typ ma oczy :D
0
To pewnie ci sami, którzy uważaliby, że gdyby Lyon jeszcze 2 razy trafił, to byśmy odpadli :)
45
Blondyna z polsatu nie wie czy lepsze są trzy bramki, czy dwie bramki i dwie asysty. Bo wiecie, asysta. Co tam, że skoro była asysta, to znaczy, że był gol. Ważne kto nogę dostawił.
0
Warto przy tym zaznaczyć, że Ronaldo hattrick
0
Ale bym się takim linkiem do polskiej transmisji pocieszył
3
Suarez w formie potrafi założyć siatkę nie dotykając piłki. Czekamy na bramkę, Luis!
1
Szatan nim obraca jak wskazówkami zegara
10
Przy Marciniaku to Mallenco czy Gonzalez Gonzalez to geniusze ;p
1
Hah, a ja oglądam od początku avatara. Mało co pamiętam z tego "animu", naprawdę fajnie się na to patrzy. Jak kogoś takie rzeczy interesują - kapitalne animacje ruchów podczas walk i korzystania z żywiołów. Jak byłem młodszy nie zwracałem na to uwagi ;)
0
Dobra, wybacz, sam nie wiem dlaczego tak napisałem
0
Gdyby babcia miała wąsy itd., ale z szans Valladolid mogło prowadzić już 4:0...
0
Wie ktoś czy jest możliwość odtwarzania filmików w trakcie rozmowy telefonicznej? Często wiszę na słuchawce i jak chce coś odpalić to zawsze się pauzuje
0
A, myślałem, że ten ich program leci
0
Podeśle ktoś łącze? ;p
3
Ja lubię deszcz i wiatr - mam czyste sumienie gdy nie ruszam 4 liter z domu :D
1
Już chciałem pochwalić skład, sle zostałbym zmieszany z kupą...
3
Spie.rzyliście nam Środę Popielcową.
3
Jak w tydzień przegrać wszystko. Poradnik dla topornych.
0
Dysponuje ktoś statystyką, kto ostatnio upokorzył tak Real na Bernabeu?
0
Dobrze, że tego trzeciego strzelili
0
No skurkowani :x nie mam pytań
0
Może zapomną, wystawią go i ich wyrzucą w przyszłym sezonie? ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli strzelą trzecią bramkę, to już im jednobramkowe zwycięstwo wystarczy
0
Masz link do transmisji na polsacie, kierowniku?
2
Przepraszam, czy ktoś ma link do polskiego studia? Tam musi być stypa