4

Sędzia jeb.ięty czy co?

0

No Alba z przodu dużo strat póki co

1

"Poza tym lubię kulać babola"

12

Naprzód Ajax!!!

0

I do którego zapraszają wokalistę, który w zamkniętnym pomieszczeniu nie zdejmuje okularów przeciwsłonecznych. Ja nawet nie wiem jakie typ ma oczy :D

0

To pewnie ci sami, którzy uważaliby, że gdyby Lyon jeszcze 2 razy trafił, to byśmy odpadli :)

45

Blondyna z polsatu nie wie czy lepsze są trzy bramki, czy dwie bramki i dwie asysty. Bo wiecie, asysta. Co tam, że skoro była asysta, to znaczy, że był gol. Ważne kto nogę dostawił.

0

Warto przy tym zaznaczyć, że Ronaldo hattrick

0

Ale bym się takim linkiem do polskiej transmisji pocieszył

3

Suarez w formie potrafi założyć siatkę nie dotykając piłki. Czekamy na bramkę, Luis!

1

Szatan nim obraca jak wskazówkami zegara

10

Przy Marciniaku to Mallenco czy Gonzalez Gonzalez to geniusze ;p

1

Hah, a ja oglądam od początku avatara. Mało co pamiętam z tego "animu", naprawdę fajnie się na to patrzy. Jak kogoś takie rzeczy interesują - kapitalne animacje ruchów podczas walk i korzystania z żywiołów. Jak byłem młodszy nie zwracałem na to uwagi ;)

0

Dobra, wybacz, sam nie wiem dlaczego tak napisałem

0

Gdyby babcia miała wąsy itd., ale z szans Valladolid mogło prowadzić już 4:0...

0

Wie ktoś czy jest możliwość odtwarzania filmików w trakcie rozmowy telefonicznej? Często wiszę na słuchawce i jak chce coś odpalić to zawsze się pauzuje

0

A, myślałem, że ten ich program leci

0

Podeśle ktoś łącze? ;p

3

Ja lubię deszcz i wiatr - mam czyste sumienie gdy nie ruszam 4 liter z domu :D

1

Już chciałem pochwalić skład, sle zostałbym zmieszany z kupą...

3

Spie.rzyliście nam Środę Popielcową.

3

Jak w tydzień przegrać wszystko. Poradnik dla topornych.

0

Dysponuje ktoś statystyką, kto ostatnio upokorzył tak Real na Bernabeu?

0

Dobrze, że tego trzeciego strzelili

0

No skurkowani :x nie mam pytań

0

Może zapomną, wystawią go i ich wyrzucą w przyszłym sezonie? ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli strzelą trzecią bramkę, to już im jednobramkowe zwycięstwo wystarczy

0

Masz link do transmisji na polsacie, kierowniku?

2

Przepraszam, czy ktoś ma link do polskiego studia? Tam musi być stypa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?