0

@Xavinho54 jedyne co wychodziło w miarę ok za EV to 442

0

@WiernyKatalonii może Neymar widział co się święci? Taki plot twist :o

0

@Kwasiak98 problemów to tu jest 1500, a parafrazując klasyka spytałbym "gdzie tu są dociągnięcia?", ale bez dramatyzowania. Trzeba cierpliwie czekać...

0

@Pilka_jest_okragla może czasem mam wrażenie, że FdJ nie ma siły wracać (bo Busi nigdy tego nie umiał). Ale czy to wina treningów? Ciężko stwierdzić

3

Oj ludziska, ludziska. Nie idzie w meczu, no nikt nie powie, że wygląda to obiecująco, ale mam wrażenie, że wyobraźcie sobie (co niektórzy) zbyt wiele i dziwicie się, że nie działa w trzecim meczu Setiena. Mało tego, wielu z Was zalajkowało komentarz, że Valencia będzie dziś grać na pewno mecz życia. Cierpliwości ludzie. Nie płaczcie, że nie idzie, tylko pocieszajcie, że wciąż jest 0:0 z szansą na zwycięstwo. Mestalla to piekło. Na dalekosiężne wnioski, że LM to my tak nie wygramy nie powinno być tu miejsca, bo jak narazie to trzeba się skupić na każdym kolejnym meczu, a nie planować co tam kiedyś, dalej. Zmienili trenera w połowie sezonu, to czego oczekujecie?

0

Ter Stegen, czyli Messi wśród bramkarzy

0

Ależ cwany jest MAtS. Wyszedł przed te linie, ale mogę zostawia, dobrze wiedząc co robi. Wiem, że takie rzeczy są wytrenowane, ale nie ujmuje to w żaden sposób bramkarzowi

3

@Hiacynk a ja bym nawet powiedział, że zygzaki charakteryzują bieżnik na oponach Pirelli ;p

5

@damianex10 aż się prosi, żeby z ostatniego bagażnika wystrzeliło konfetti i wyleciały balony z napisem "achievement unlocked"

4

@moronw ogólnie modne jest teraz jechanie po nim. Niektórzy nawet pewnie nie wiedzą, czemu go nie lubią, ale LR go nie lubi, to ja tesz nie bendem.

3

@Hushovt do usranej śmierci sobie będę wypominał, że nie byłem nigdy na koncercie

0

Ach tak, samurajowie dzisiaj bramki z ostrego, niczym katana, kąta sądzą :D

0

Czy szpaq nazwał właśnie Romę Interem?

3

Wygląda jakby deszcz trochę pomógł na tym orliku, piłka jakby prędkości tak szybko nie wytracała. No nic, nima się czym podniecać, ale micha mi się ucieszyła po drugiej bramce mimo wszystko :]

2

@Kapitan hawk ryzykant.

1

@Kapitan hawk nie znam się na obstawianiu - postawiłeś 1,76zł?

0

Ale co dziwnego się stało, że ich spytał? To są jego kumple, a przede wszystkim to są wciąż ludzie. Przeciez każdy nieraz słyszał tego typu pytanie "jak tam nowa praca", "jak tam wczasy", jak tam cokolwiek. Zwykle pytanie. Jak się spyta Pikejowi jak tam puchar davisa to od razu znaczy, że chce grać w tenisa?

24

@BarcaInfo Ci powiem, że ja też podziwiam ;)

2

Komentator dziś nie dosyć, ze często się przejęzyczał to jeszcze bardzo cicho mowil jak w tym filmiku z komentatorem golfa

0

@stradomek dajesz, bo pamięć mnie zawodzi

1

Właśnie na FB wyskoczył mi filmik od oh my goal jak to Messi zrujnował Zlatana, bo wysłał smsa w autokarze przed meczem do Guardioli, że czuje się zagrożony :) I pewnie ten sms poleciał do właściciela oh my goal zamiast do Pepa. Że ludzie w to wierzą... :D

1

Coś mie się zdaje, że Napoli nie przejdzie do 1/4 CL

1

Uwielbiam mojego tableta. Oglądam sobie Napoli i pyk "brak połączenia z internetem" a poniżej prędkość łącza 4096 kbps.

0

@VamosRakieta dawno się tak nie czekało na mecz

0

Nie wiem czy robić sobie nadzieję, czy poczekać tak do 80 minuty

1

@Barca_Big_Moment w sumie, taką misję sobie zrobić, żeby odwiedzić jak najwięcej wielkich stadionów w Europie? Mój dorobek jest mało imponujący, ale taki folder sobie stworzyć i dokładać co kilka miesięcy zdjęcie ;)

4

@jeyx77x poszedł najsampierw do Interu

0

@DonMatteo901 kolega pyta o link do pełnej wersji

0

@TheNekro94 a u mnie właśnie jakoś luźno jak na nowy rok. Sam się do tego przyczyniam w tym tygodniu, bo jakiś skurcz mnie złapał czy diabli wiedzą co w okolicach kręgosłupa i nawet mel nie pomaga xD

0

@Pewex za biedny jestem, żeby sprawdzić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?