O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 2352
  • Polecenia 5759

Komentarze

0

@4Fabregas4 a mamy kogoś lepszego niż Alba? Albo jeszcze lepiej, chcesz kupić w jedno okienko dwóch lewych obrońców skoro Alba nie nadaje się nawet na ławe? Bo chyba jesteś niepoważny że Firpo jest na poziomie Alby.

1

@maciej7852 ani Valverde ani Setien nie grał nigdy czterema ofensywnymi zawodnikami.

3

@yla Miał taką minę jak większość osób która oglądała ten sparing siedząc na ławce rezerwowych lub przed tv. Ciekawe jaką ty miałeś minę.

0

@ZuczekFCB1899 można wiedzieć gdzie potwierdził? Na jego instagramie nic nie ma.

1

@BarcaInfo Bez przesady Valverde był takim samym przegrywem jak Setien. Dobrze że go zwolnili.

Zobacz wszystkie

122

Griezmann uratował nam dziś dupę, wyrównał stan meczu i rozwiązał worek z bramkami. Wziął na siebie cały ciężar gry jak przystało na gracza klasy światowej. Przygotował sobie celebracje na długo przed meczem ale po strzeleniu pierwszej bramki od razu biegł żeby zacząć grę na środku boiska bo dopiero wyrównaliśmy. Dopiero gdy strzelił drugą bramkę dającą nam prowadzenie, celebrował ją w swoim stylu i to mi się podobało. Jednak nie jest aż takim atencjuszem/gwiazdorem jak wszyscy o nim mówili.

116

No Digne lubi to i wcale mu się nie dziwię bo Neymar strasznie go olewał na boisku. Chyba największy wygrany po odejściu Neymara.

95

RIP Real

73

Widok Ronaldo wręczającego złotą piłkę Messiemu, to by było coś xD

69

Swoją drogą tak powinien zachować się Neymar gdy odchodził i dać klubowi czas na znalezienie następcy a nie robić to pod koniec okienka. Gdyby tak zrobił to nie miałbym mu za złe odejścia. Takie Atletico ma teraz całe okienko transferowe na szukanie nowego napastnika.

Media