O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2346
  • Polecenia 5753

Komentarze

0

@Calman W tym wypadku szkodzi innym bo dzieci w wieku przedszkolnym nie powinny słuchać takiego chorego gówna.

1

Gościu jest już spalony w Barcy, zero szans na bycie prezydentem, zero szans na bycie w jakimkolwiek zarządzie bo po co komu ktoś konfident. Nie zdziwiłbym się że był kretem i wiele informacji wyciekało do mediów przez niego.

0

Kolejny idiotyczny pomysł, nie ma najmniejszych szans żeby takie coś przeszło. Już to widzę jak chcą zamknąć i odciąć od świata i rodzin wszystkich piłkarzy zamykając ich w hotelach, la masi czy innych ośrodkach. Widać że na siłę chcą dograć ten sezon do końca kosztem zdrowia bo tylko kasa się liczy. Będzie można grać tylko jeśli będzie bezpiecznie, a jeśli będzie bezpiecznie takie rzeczy jak ta nie będą potrzebne.

1

Strasznie elektryczny gracz, dziwię się że w trakcie sezonu pojawiały się osoby które myślały że ten gość może okazać się lepszy od Alby. Jego błąd w meczu z Napoli zrobił z Ziela wielkiego bohatera polskich mediów a przecież Zielu nic wielkiego nie zrobił, nie odebrał nawet piłki bo Firpo zaplątał się o własne nogi i sam mu ją podarował. Zielu tylko podał do Mertensa który oddał strzał życia. Swoją drogą Messi musi nieźle kręcić Firpo na treningu.

0

@escarabajo "gdzie kilkanaście komentarzy pod Twoim wpisem to raczej same pozytywy nić negatywy. Stąd moje zdanie, że to trochę na siłę komentarz:)" - chodzi mi o wydźwięk tego komentarza a nie to że nie czytałeś wszystkich komentarzy. Sugerujesz mu że napisał coś na siłę a napisał bardzo trafny komentarz który ty skrytykowałeś bez powodu bo nie chciało się się wszystkiego czytać. Jak nie czytałeś wszystkiego to po co się wtrącasz? Tym bardziej że gość ma rację.

Zobacz wszystkie

122

Griezmann uratował nam dziś dupę, wyrównał stan meczu i rozwiązał worek z bramkami. Wziął na siebie cały ciężar gry jak przystało na gracza klasy światowej. Przygotował sobie celebracje na długo przed meczem ale po strzeleniu pierwszej bramki od razu biegł żeby zacząć grę na środku boiska bo dopiero wyrównaliśmy. Dopiero gdy strzelił drugą bramkę dającą nam prowadzenie, celebrował ją w swoim stylu i to mi się podobało. Jednak nie jest aż takim atencjuszem/gwiazdorem jak wszyscy o nim mówili.

116

No Digne lubi to i wcale mu się nie dziwię bo Neymar strasznie go olewał na boisku. Chyba największy wygrany po odejściu Neymara.

95

RIP Real

73

Widok Ronaldo wręczającego złotą piłkę Messiemu, to by było coś xD

69

Swoją drogą tak powinien zachować się Neymar gdy odchodził i dać klubowi czas na znalezienie następcy a nie robić to pod koniec okienka. Gdyby tak zrobił to nie miałbym mu za złe odejścia. Takie Atletico ma teraz całe okienko transferowe na szukanie nowego napastnika.