2

@Nazio87 a co on, jakiś tier1?

19

@dawo17 zawieszone, a nie zakończone.

0

@SuperVegeta nie no, jakby 100000 ludzi miało to paskudztwo, to reszta zarażałaby się już wykładniczo :D

0

@FafitFCB boli Cię wielkie Atletico...

2

Dochodzi do tego, że zapasy jako takie wypada zrobić nie dlatego, że widmo śmierci wisi nad nami wszystkimi, ale dlatego, że banda pomyleńców wykupuje wszystko jak leci i człowiek, aby uniknąć problemu ze zrobieniem obiadu, musi iść i kupić co nieco na zapas, bo półki świecą pustkami. Dziki kraj...

2

Nie zauważył, że Iniesta już nie gra u nas :D

3

@Avada Kedavra coś mi się zdaje, że dopiero.olili mu mandat i przyszedł do internetów ich zwyzywać. Ekoterrorysty!

1

My nie zachwycamy, a Real wcale :)

0

@kielon93 marca miała rację, że to ostatnia prosta :D

1

Uuu, korona 8 kilometrów ode mnie

0

@Rewolucja123 zawsze lubiłem króla lwa ^^ byłem tam nawet 7, ale już raczej spadłem :(

0

@KSSniper ja tam mu złotego papcia życzę ;)

0

Ciekawe czy Leonidas dobije w tym sezonie LL do 30 goli

3

@bialagora u nas pojawia się mnóstwo ironii i sarkazmu, ale tam się robi po prostu grubiańsko i przekleństwo goni przekleństwo

1

Cholera, mogło być -5, a nawet -8, gdybyśmy jako jedyni z ostatnich 5 rywali Realu nie dali się ograć...

0

@Tasde jeszcze ręką karmiącą powinna być Barcelona xd

2

Tello to jest nasz chłopak, to jest elegancki chłopak!

1

@Kompletny rzeby*

1

https://m.jbzd.com.pl/obr/1305315/he-is-gone-damn-that-was-fast
Jak to ktoś napisał w komentarzu "szukałem w oczekujących miedzi, a odnalazłem złoto" :D

9

@norbi77 po prostu wszystkie karty są podmienione

0

@Avada Kedavra więc okaże się, że jak nie oglądam, grają lepiej ;p

0

Ja sobie dziś odpaszczam. Zobaczymy jak im pójdzie, może ja pecha przynoszę.

0

@jeyx77x niech już przestana wymyślać nowe smaki i zaczną z powrotem dodawać kokainę

12

Ocho, nie ma to jak oceniać trenera, który przyszedł w połowie sezonu :) i jeszcze mieć do niego pretensje xD jakby to np wina zarządu nie była za debilne decyzje, takie jak pozostawienie poprzedniego po ubiegłosezonowym fiasku.

0

Zidane cię wkręcał ;)

0

Mariano Italiano nas kończy. :)

0

@Hiacynk ale że zapłacić?:O

1

@NemeZis93 ci drudzy lepsi ;)

2

Oby tylko nc plus go wytrzymało

0

@saviolagzk zrób moda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?