Dochodzi do tego, że zapasy jako takie wypada zrobić nie dlatego, że widmo śmierci wisi nad nami wszystkimi, ale dlatego, że banda pomyleńców wykupuje wszystko jak leci i człowiek, aby uniknąć problemu ze zrobieniem obiadu, musi iść i kupić co nieco na zapas, bo półki świecą pustkami. Dziki kraj...
Ocho, nie ma to jak oceniać trenera, który przyszedł w połowie sezonu :) i jeszcze mieć do niego pretensje xD jakby to np wina zarządu nie była za debilne decyzje, takie jak pozostawienie poprzedniego po ubiegłosezonowym fiasku.
2
@Nazio87 a co on, jakiś tier1?
19
@dawo17 zawieszone, a nie zakończone.
0
@SuperVegeta nie no, jakby 100000 ludzi miało to paskudztwo, to reszta zarażałaby się już wykładniczo :D
0
@FafitFCB boli Cię wielkie Atletico...
2
Dochodzi do tego, że zapasy jako takie wypada zrobić nie dlatego, że widmo śmierci wisi nad nami wszystkimi, ale dlatego, że banda pomyleńców wykupuje wszystko jak leci i człowiek, aby uniknąć problemu ze zrobieniem obiadu, musi iść i kupić co nieco na zapas, bo półki świecą pustkami. Dziki kraj...
2
Nie zauważył, że Iniesta już nie gra u nas :D
3
@Avada Kedavra coś mi się zdaje, że dopiero.olili mu mandat i przyszedł do internetów ich zwyzywać. Ekoterrorysty!
1
My nie zachwycamy, a Real wcale :)
0
@kielon93 marca miała rację, że to ostatnia prosta :D
1
Uuu, korona 8 kilometrów ode mnie
0
@Rewolucja123 zawsze lubiłem króla lwa ^^ byłem tam nawet 7, ale już raczej spadłem :(
0
@KSSniper ja tam mu złotego papcia życzę ;)
0
Ciekawe czy Leonidas dobije w tym sezonie LL do 30 goli
3
@bialagora u nas pojawia się mnóstwo ironii i sarkazmu, ale tam się robi po prostu grubiańsko i przekleństwo goni przekleństwo
1
Cholera, mogło być -5, a nawet -8, gdybyśmy jako jedyni z ostatnich 5 rywali Realu nie dali się ograć...
0
@Tasde jeszcze ręką karmiącą powinna być Barcelona xd
2
Tello to jest nasz chłopak, to jest elegancki chłopak!
1
@Kompletny rzeby*
1
https://m.jbzd.com.pl/obr/1305315/he-is-gone-damn-that-was-fast
Jak to ktoś napisał w komentarzu "szukałem w oczekujących miedzi, a odnalazłem złoto" :D
9
@norbi77 po prostu wszystkie karty są podmienione
0
@Avada Kedavra więc okaże się, że jak nie oglądam, grają lepiej ;p
0
Ja sobie dziś odpaszczam. Zobaczymy jak im pójdzie, może ja pecha przynoszę.
0
@jeyx77x niech już przestana wymyślać nowe smaki i zaczną z powrotem dodawać kokainę
12
Ocho, nie ma to jak oceniać trenera, który przyszedł w połowie sezonu :) i jeszcze mieć do niego pretensje xD jakby to np wina zarządu nie była za debilne decyzje, takie jak pozostawienie poprzedniego po ubiegłosezonowym fiasku.
0
Zidane cię wkręcał ;)
0
Mariano Italiano nas kończy. :)
0
@Hiacynk ale że zapłacić?:O
1
@NemeZis93 ci drudzy lepsi ;)
2
Oby tylko nc plus go wytrzymało
0
@saviolagzk zrób moda ;)