8

Tylko, że on wczoraj nie otworzył wyniku...

3

@Dr_Cabasisi death!!!

6

@Avada Kedavra kurde, no jakby jest nasz :D

9

Scena, w której Legolas zjeżdża na tarczy-snowboardzie i szyje strzałami do Uruk hai :D no przekozak

0

@malicinho no ale wiesz, że narzekają. Zawsze jest powód

69

Polsat to najgorsze co przydarzyło się polskim kibicom ligi mistrzów

3

@!34RC3!_0N4 Suarez strzela - źle, bo się nie cofa
Antek strzela - źle, bo się cofa
:)

0

@Xavinho54 jak to jest istny demon

0

@rado_Barca Riki Puć!!!

0

@BarcaInfo tak było na planie

0

@FafitFCB przyblizysz sytuację? Bo nie wchodzę w to rakowisko

1

@Katalonbar widoczny, tylko nie w tych aspektach, w których oczekujemy, niestety. Nie po to był kupiony. Robi co może, ale tu zwyczajnie nie pasuje.

0

Firpo to demon lewego skrzydła :D

0

@Azi wystarczyłoby go zmienić

0

Ma ktoś z was Xboxa one? Jak skasować na edge to debilne zapytanie czy podoba mi się ta aplikacja. Czy kliknę "nie, dziękuję", czy "oceń ją", program nie reaguje...

0

@Bernard777 od strony kolejowej mogę tylko powiedzieć, że zamykamy obydwa tory na danym szlaku (szlak to ta część linii kolejowej, która znajduje się np między dwiema sąsiednimi stacjami), ruch pociągów jest wtedy wstrzymany, wzywamy służby takie jak straż, policja, pogotowie, powiadamiamy swoje władze i oczekujemy na komisję powypadkową. Przyjeżdża prokurator i dopiero jak wyda zgodę, możemy otworzyć ten teoretycznie wolny tor i po nim prowadzić ruch. W tym czasie komisja dalej prowadzi czynności związane z wypadkiem, a pociągi przejeżdżają obok nich z ograniczoną prędkością. Gdy komisja wyda zgodę, zamieszany we wszystko pociąg zjeżdża do najbliższej stacji. W między czasie organizowana jest komunikacja zastępcza, o czym należy informować podróżnych na peronach. W dzisiejszym przypadku był to pociąg pospieszny, więc do mnie już wjechał "pusty" i do stacji końcowej jechał jako pociąg służbowy (już nie zabiera po drodze podróżnych)

2

@KamQiX niestety nie. Na kolei jako dyżurny ruchu

0

Nie ma to jak samobójca na dyżurze...

0

@shaun wygraliśmy z Interem w 2019
Moja mea culpa, nie zauważyłem słowa "pucharowej"

0

Jakiś koronawirus czy coś mnie bierze. Dobrze jakby Barcelona poprawiła nastrój na mojej ostatniej drodze xD

2

Zauważyłem, że te reklamy z szerokim, czarnym tłem można wyłączyć klikając nawet na dole na owe czarne tło, nie trzeba celować w krzyżyk. Sprawdźcie u siebie, ale wydaje mi się, że działa i ułatwia zadanie. Oczywiście pisze o reklamach pojawiających się na tej stronie

0

@DaPi ja to lubię Shreka na noc
Some...


...body!

0

Nie zaglądałem jak tam wyniki innych meczów, więc odpaliłem sport+, ale wkurza jak Orłowski spojleruje akcje zanim dobiegnie do końca :D

1

Ale nim ciska po ringu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jakie to jest show i pozerstwo :D no i niewyobrażalne pieniądze

0

@WisniaKala happy meal z pikachu

5

@Rafix98 i to wszystko w rywalizacji z "tonącą w kryzysie" Barceloną

0

@EsTut czyli co?

0

Tak siedzę i rozkminiam. Bez czarowania się, w ataku mamy Messiego. Były czasy, gdy miał koło siebie takie nazwiska jak Henry, Eto'o, Ibrahimović, Pedro, Villa, Sanchez, Neymar. A teraz gościu jest sam... Ja nie wiem co by było jakby on wypadł. Tfu tfu tfu!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?