O sobie

  • Zainteresowania Sport, Historia
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Man Utd
  • Barcelonie kibicuję od 2012 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 2116
  • Liczba komentarzy 1627
  • Polecenia 3802

Komentarze

7

@kazbychu Uważanie propozycji Konfederacji za "śmieszne" po tym co ich pakiet zrobi, a właściwie czego nie zrobi z polską gospodarką jest żenujące. Tfu.

0

@neutrealnykibic Ja postawiłbym na przewrotkę Bale'a w finale z Live.

1

Jak tak patrzę na analizę bramek Atleti na 2-1 i 2-2, to oprócz Adriana przy obu zawalił Van Dijk. Przy 2-1 złamał linie a przy drugiej był zbyt pasywny a gdy Llorente dostał piłkę stał z boku i patrzył co robi Hiszpan z jego kolegami.

0

@Zbyszko z Bogdańca poprawił się pół sekundy po tym co zacytowałeś :) też uważam, że takich ludzi nie powinno być w takim studiu ale bądźmy uczciwi wobec każdego- nie zacytowałeś wszystkiego

3

Oblak z Parteyem- fenomenalne zawody

Zobacz wszystkie

89

Polsat o Barcelonie: "Barcelona prowadzi 2-0 po błędzie De Gei"
Polsat o Juventusie: omówienie bramki Ronaldo.
Żenujące jest to studio

79

Włączyłem studio na Polsacie- usłyszałem kilka zdań i wyłączyłem. To jest żart to co oni tam wygadują xD "Messi nie gwarantuje emocji..."

69

A tymczasem o bramkach Messiego i Cou w studiu ani słowa. Chcę tylko przypomnieć, że to właśnie Leo jest obecnie najlepszym strzelcem obecnej edycji. Mimo to mówi się o "ustępującym tronu" Portugalczyku. Nie ma co się dziwić, że te śmieszne nagrody zdobywa ich (mediów, dziennikarzy) pupilek, celebryta. Tfu.

59

@krzychu1526 Cristiano nie jest najlepszy nawet w swoich czasach, co dopiero w historii :)

59

Mówcie co chcecie ale pomimo przesadzonej kwoty możemy być pewni jednego- przez 2/3 lata Paulinho będzie zostawiał serducho na boisku a właśnie tego nam bardzo często brakuje. U mnie zyskał ogromny szacunek przez to co zrobił by grać w Barcelonie i będę mu szczerze życzył wszystkiego co najlepsze podczas reprezentowania naszych barw :)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?