O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 7. roku życia (2005 r.)

Statystyki

  • Dni w serwisie 1093
  • Liczba komentarzy 718
  • Polecenia 1718

Komentarze

0

Czyli nie do nas.

0

@msmsms Próbuję sobie często racjonalizować w ten sposób, ale kurde nie wychodzi. Zawsze jak Barca da dupy, to jestem wściekły i smutny jednocześnie. Kiedyś myślałem, że z wiekiem będę brał nasze mecze bardziej na chłodno. Nic z tego, jest chyba jeszcze gorzej.

2

@BarcaInfo Plaskacz od tyłu, bez walki o piłkę, jak najbardziej kwalifikuje się według mnie do kategorii ,,bandycki faul". Wiadomo, że to jest nic w porównaniu do wielu brutalnych fauli, które widziałem, ale to nie zmienia faktu, że było to fatalne zachowanie Leo.

20

Ludzie, co z Wami? Czegoś takiego jeszcze tutaj nie widziałem. Bandycki faul Messiego, a tutaj pełno komentarzy, że powinien mu mocniej przywalić (a raczej przyj**** i przypier*****) i pełno herbów przy każdym takim tekście. No naprawdę, zachowanie piłkarzy Bilbao było skandaliczne i zasługuje na potępienie, ale na takie samo zasługuje uderzenie Messiego. Ogarnijcie się.

6

Jesteśmy obecnie żałosną drużyną z mentalnością przegranych. Zagraliśmy fatalny mecz, a i tak była szansa go wygrać w 90 minut. Ale nie, trzeba było się sfrajerować. Athletic wygrał w 100% zasłużenie. Może i pod koniec grali skandalicznie, ale co z tego? Wygrali i tylko to się liczy. A nasi grajkowie po kilku wygranych z rzędu dali nam złudną nadzieję, że być może nie wszystko w tym sezonie jeszcze stracone, by dzisiaj w beznadziejny sposób wywalić się na ryj i przywrócić nas do rzeczywistości.

Zobacz wszystkie

123

Do wyzywających Valverde, piękny festiwal żenady z Waszej strony. Niezależnie od wyników należy mu się szacunek, jakikolwiek. Tak z czystej ludzkiej przyzwoitości.

50

Valverde, co ty masz do tego Malcoma?!?

47

Filmy takie jak ,,Kler" uważasz za żałosne z samego założenia? Nieźle, założenie, że ktoś może skrytykować Kościół jest nie do przyjęcia?

40

Świetny występ. To co, Panie Ernesto, w następnym meczu ława?

40

Niezła cena jak na to, że dla nas przedstawiał zerową wartość sportową.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?