0

Sto razy można to było skończyć.

5

Jak nie wsadzą na 2:0, to będzie 1:1.

0

Real nie gra nic ciekawego, a i tak Benzema zdołał oddać dwa groźne strzały i mogło być różnie. Niestety jeszcze dużo czasu, Chelsea musi wytrzymać.

3

@msmsms Gwiazda co w rzece wciąż się przegląda też tego nieeeee wie!!!

0

@kLVeB Zrobione!

0

@Peciak Jeśli Sevilla wygra z Bilbao, to tak naprawdę będą cały czas w grze o mistrza i mecz z Realem zagrają z dodatkową motywacją. Już dawno nie było tak, że Sevilla grała z kimś z topu o tak dużą stawkę. Dlatego wierzę, że dadzą radę urwać punkty.

5

Widać, że cienka jest ta Valencia, wystarczą trzy szybsze podania i są w pomidorach, to nie, my se wolimy poklepać w środku i wstrzeliwać piłki na pałę w pole karne.

0

@TheHeisenberg Spację zjadł pewnie. To nie jest ,,miałby", tylko dwa osobne czasowniki, raczej brak pola do dylematu: pisać razem czy rozłącznie.

0

Co się sracie, jak mieli jeszcze stracić punkty, to przecież nie z Osasuną. Trzeba się modlić, żeby za tydzień Sevilla pokazała charakter, w końcu grają o mistrza.

20

Jezu, nie mogę po prostu. Chciałbym umieć do tego podejść na spokojnie, ale zawsze po takich meczach jestem tak wściekły, że odechciewa mi się wszystkiego. Wiadomo, że walka o mistrza cały czas trwa i jeszcze z niej nie odpadliśmy, ale w tak beznadziejny sposób pozbawić się niezależności, szkoda słów.

3

Brawo, piękny mecz! Tak się przegrywa mistrza! A się tu niektórzy jarali w przerwie, że jesteśmy liderem. Dziadostwo i tyle. Jak zawsze siadła psycha, zaczęło się granie na dowiezienie wyniku, no i mamy.

1

Koeman, dawaj zmiany!

7

Na spokojnie z tym liderem, mamy jeszcze drugą połowę i tylko 1:0. Wcisnąć coś szybko, żeby nie było nerwów.

5

Matko Bosko, Pedri na ławce, to się nie dzieje.

0

Lipa, że Leo i Frenkie nie wykartkowali się wcześniej, bo mieli okazje, a zagrożeni są już od jakiegoś czasu.

4

Nie byłem na niego zły. Byłem ostro wkur...

1

Według mnie to zły pomysł. Przede wszystkim Liga Mistrzów, a wcześniej Puchar Europy, to ugruntowana marka, z wieloletnimi tradycjami, dobrze się wszystkim kojarzy jako całość. Za nią ma wejść jakiś sztuczny twór, przy sprzeciwach wszystkich federacji i UEFA. Poza tym co będzie z mniejszymi klubami, które do tej pory grały w LM? Bardzo na tym stracą.

34

W sumie spoko, że nasi piłkarze po wygraniu Pucharu Króla się tak cieszą. Widać, że zdobycie pierwszego trofeum od 2 lat jest dla nich wielką ulgą. Normalnie na wygranie Copa del Rey trochę machaliśmy ręką, jako na te mniej ważne rozgrywki, teraz przyszły lata chude i każdy puchar do gabloty się liczy.

0

@SinMistico Szkoda, że jak zawsze Lewis, ale w końcu są emocje, a różnice minimalne. Pierwsza 10, a właściwie 9, bo Stroll nie zrobił czasu, zmieściła się w 0.8 sekundy.

1

Amen. Pierdzielenie o sezonie przejściowym to wygodna wymówka dla porażek. ,,Zagraliśmy beznadziejnie, no ale to sezon przejściowy, więc git, i tak jest dobrze". Popatrzcie na Real, być może zaraz będą w finale LM, a i na mistrza Hiszpanii mają ogromne szanse. Czy mają lepszą kadrę? Nie. Czy omijają ich kontuzje? Nie. Robią swoje, a u nas sezon przejściowy.

0

@msmsms Widzisz, akurat wtedy nie mogłem obejrzeć. ;-)

2

Ależ szkoda, że ten mecz już się skończył. Dawno nie widziałem tak dobrego spotkania.

1

@Encore Tak, to prawda, gość ma szansę zaistnieć w klubie grającym inną piłkę, do nas niestety nie pasuje.

3

@TheMefju Jakieś mega ofensywne bluzgi na drużynę i trenera są niedopuszczalne, ale ciężko się dziwić ogólnemu wkurzeniu, kiedy przegrywamy trzeci Klasyk z rzędu i to w bardzo marnym stylu. Poza tym tyle czasu oczekiwania, żeby odpakować ten cukierek, jakim jest El Clasico, a po rozwinięciu papierka zamiast Michałka dostajemy gówno. Tyle (śmiech).

2

Jeśli Dembele teraz nie odejdzie i jednak zostanie w Barcelonie na dłużej, to myślę, że jego gra będzie wyglądać tak samo w następnych sezonach. W miarę solidna gra ze średniakami, jakieś bramki i asysty, czasem coś efektownego, robienie wiatru, z którego czasem coś wyjdzie, a w meczach z naprawdę mocnymi drużynami obsrana zbroja, zmarnowane setki i jeden wielki chaos. Obawiam się, że on już nie odpali i trzeba go pożegnać.

0

@haryveb944 Zidane dobrze ustawił zespół, mieli jasny plan na mecz i go konsekwentnie realizowali. Gość nie jest tylko łysym klaskaczem, może nie jest też jakimś wybitnym taktykiem, ale na pewno solidnym i dobrze wiedział co zrobić, żeby zneutralizować nasze atuty.

3

@Martix Farta to mieliśmy my, że nas Real boleśnie nie skończył, a nawet podłączył do prądu i dał szansę na remis.

1

@urbipl Zagrali dobrze taktcznie, a my z kolei źle. Bronili się, a jak przejmowali piłkę, to rzucali długie zagrania, bo widzieli jak wysoko stoimy. Nic nam to ustawienie nie dało, bo klepaliśmy jałowo po obwodzie. Źle to nasz treneiro wymyślił, zresztą jak (prawie) zawsze w meczach z mocnymi rywalami.

6

Ale wstyd, żeby trener po tak beznadziejnym meczu spowodowanym złą taktyką płakał o sędziów. Nie było karnego, zagraliśmy fatalnie, tyle. Później się dziwić, że się z nas śmieją.

0

@SzahMatt E tam, Zidane dobrze ustawił zespół, byli konsekwentni i mieli jasny plan na mecz. Przegraliśmy zbyt wysokim ustawieniem i tradycyjnym brakiem jaj, a oni nas wypunktowali.

Media