0

@haryveb944 dokładnie tydzień temu wiało jak poyebane i dziś to samo - po autostradzie miotało mną jak szatan, samolotem też trzepało na wszystkie strony. Dobrze, że wracałem wczoraj, bo przy lądowaniu mógłbym popuścić w majty przy takim wietrze :D

0

@Prezes_sycylijczyk ale ja lubię słodkie :(

0

Busquets sprinter :D

0

Ej, Betis, ale gramy do 5 bramek jak cos!

1

Ale mnie ta reklama mersi uruchamia. "Dla wszystkich kobiet, za wszystko w każdym dniu..." A na końcu, że z okazji walentynek. To ja pytam, a co z mężczyznami? Że niby to całe święto jest tylko dla kobiet? A mężczyźni nie potrzebują miłości? Nie lubią czekolady, słodyczy? Dyskryminacja :/

1

@NGTRX o tak, czuję to w brzuszku. A może to biegunka... Mam mieszane uczucia :(

1

Typowy mecz Betis-Barca. Je.ać obronę, ważne, że strzelić z pinć :)

0

@masakrator05 popaczaj co ciekawego na Barcelonę pisał ;)

0

@masakrator05 gdyby nie to, że nie cierpię Zielińskiego, to nawet bym się tym nie przejął.

1

Ostatnio takie wyjebongo na to czy Barcelona gra, czy nie gra, miałem w 2003 roku...

1

Przegramy to 5:4 :)

1

Dobrze, że Umtiti blisko krył Fekira

0

Busquets ostatnio jest bardzo nieelegancki. Wynika to na pewno z braków w szybkości, z którą zawsze miał kłopoty i która i tak jest już gorsza niż kiedyś. Sędzia go pobłażliwie ocenił teraz, skoro pół minuty wcześniej gwizdnął mu przewinienie

0

Nie moszna tak od razu?

0

@Suzu a, to przepraszam

1

@asdfdsg nie takie komentarze już mi usuwali ;)

0

@MateS chyba nie wierzę, że taka wypowiedź miała miejsce

0

@parpe wiesz, że wygrywając ten mecz, trzeba by było się postarać, żeby tego pucharu nie wygrać w tym roku?

7

Najpiękniejszą akcją meczu była wymiana piłki na linii Semedo-Umtiti po wznowieniu od środka. Wirtuozeria w najlepszym wydaniu.

6

Artykuł na głównej powinien nazywać się "Barça zes*ała się metr od kibla"

0

Myślę, że jeśli nie zaraz po przerwie z to krótko po wznowieniu gry wejdzie któryś z Arturków. Tak być nie może, proszę Państwa.

0

Bieda z nędzą, jeśli chodzi o pierwszą połowę

9

Niesamowita dwubiegunowość na stronie. Przed przerwą widziano zalążek giganta drugiej połowy sezonu. Po drugiej połowie czytam, że beznadzieja :)

2

Konieczność zamykania dwóch reklam na każdej podstronie jest co najmniej wkur...jąca. Może wprowadźcie jakiś abonament? Dla wygody już bym to wolał

73

@SergioTomas w czym się ta masakracja objawia?

1

@Triv44 moja głowa kompletnie nie rejestruje wiadomości o jego śmierci. Za każdym razem gdy czytam o tym jakaś informację, uderza we mnie od nowa...

0

Ciekawe co by wybrali piłkarze Espanyolu, gdyby musieli wygrać z Realem, żeby się utrzymać, albo przegrać i zapewnić im majstra

2

Jakoś tak słabo bez ligi angielskiej w niedzielę :(

0

@tbas psie krwie, na kogo by tu psa powiesić.. :(

0

@ADI200161 ruszał, ale prędkościowo wyglądał jak moja stara A4 przy Suprze xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?