Chciałbym żeby ktoś mnie wyprowadził, bądź też nie z błędu. Czy putina można teraz wrzucić do tego samego wora co Husseina albo bin Ladena? A co za tym idzie. Czy Interpol mógłby wystawić za niego list gończy?
@Przemek2323 "uwaga wszystkie... Dość nietypowe stwory. Nie zagrzejecie tu miejsca. Ta wizyta jest mi wybitnie nie na rękę i wiecie co? Pójdę do tego Putina i to teraz, zaraz. Możecie być pewni, że skąd przyszliście, tam wrócicie!"
@Ying ja sam się nad tym zastanawiam. W tej chwili myślę tylko o tym jak mógłbym pomóc. Staram się myśleć racjonalnie, wszystko dobrze przemyśleć, ale nie sądzę, że zdanie zmienię. Poza tym tu chodzi o czas
@kkbarca no i chu, no i cześć, łzy poleciały. Nie mogę patrzeć jak te dzieciaczki cierpią. Tak wiem, wszyscy tam cierpią. Mnie po prostu widok dzieci wzrusza...
@AmigoBlancos nie no spoko, gradacja, ale to jaką notę ważności ma teraz covid, skoro nawet malutkiego paseczka nie uświadczysz w wiadomościach? Ruski - uzdrowiciel.
@Kamyk37 kuurła jaką ja miałem zajebistą właścicielkę. Zero problemów. Nigdy nie przyjeżdżała na zwiad, za to pieniądze ja jej woziłem co do dnia, żeby nie musiała na 3 piętro włazić, odstępne brała absurdalne, bo przy szalejących stawkach 1300-1500 zł, ona brała 470. Ostatniego czynszu nie kazała płacić w ramach zwrotu kaucji. Nie robiła problemów, że odchodzimy. Mieszkanie jej na odchodne wylizaliśmy na błysk. Aż se zadzwonię do pani Basi!
1
Chciałbym żeby ktoś mnie wyprowadził, bądź też nie z błędu. Czy putina można teraz wrzucić do tego samego wora co Husseina albo bin Ladena? A co za tym idzie. Czy Interpol mógłby wystawić za niego list gończy?
2
@Przemek2323 "uwaga wszystkie... Dość nietypowe stwory. Nie zagrzejecie tu miejsca. Ta wizyta jest mi wybitnie nie na rękę i wiecie co? Pójdę do tego Putina i to teraz, zaraz. Możecie być pewni, że skąd przyszliście, tam wrócicie!"
1
@DonAndresFCB G
3
@Janas11224 they had us in the first half, i'm not gonna lie
19
@Vampir707 a ratownik sam sobie odgryzł palec. Proszę się rozejść.
0
@kuz może im testy na covida robią
1
@MesQueUnClub96 jakie baby?
0
@ElTomas no, lepiej by się ten podnóżek putina w ogóle nie wypowiadał...
0
@zadafcb jeszcze? Ja dziś podjechałem to pusciutko
0
@cold_play chciałoby się rzec https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_hEG37O66A7IRotUqSYJrCWhmJ7DtDrxy,w400.jpg
0
@mrboom ja nie daje oleju w ogóle. Tylko łyżkę stołową leję do ciasta
1
@Survier historię piszą zwycięzcy
5
Ruskie straszą deorbitacją ISS, Iron Man odpowiada.
0
https://preview.redd.it/8s305z6iphk81.jpg?auto=webp&s=f9b9a6bc71ed69e3044d4f535a82c118a1ed90e8 Kapitan Ukraina
1
@IronSanHybrid powiem wam, że mam taki nawyk, że całuje ten herb po golu Barcy. Straconym czy strzelonym... Jak ktoś chce to niech się śmieje...
1
@baster82 nie widzę Polsku na tym mapu
1
@Mario96w a smokozord pewnie na ropę
5
@Hubsao oddalają się od strefy rażenia? Oby nie...
0
A może by tam zielonego power rangersa wysłać? Czy to by było za grubo?
1
@Ying ja sam się nad tym zastanawiam. W tej chwili myślę tylko o tym jak mógłbym pomóc. Staram się myśleć racjonalnie, wszystko dobrze przemyśleć, ale nie sądzę, że zdanie zmienię. Poza tym tu chodzi o czas
20
Wielka Brytania licytuje się z nami na dobre uczynki ;) jak dwóch kujonów z pierwszej ławki na matmie
5
@arasz1819 Jonasz Koran-Mekka
0
@kkbarca no i chu, no i cześć, łzy poleciały. Nie mogę patrzeć jak te dzieciaczki cierpią. Tak wiem, wszyscy tam cierpią. Mnie po prostu widok dzieci wzrusza...
2
@AmigoBlancos nie no spoko, gradacja, ale to jaką notę ważności ma teraz covid, skoro nawet malutkiego paseczka nie uświadczysz w wiadomościach? Ruski - uzdrowiciel.
0
@marcin62 od rosyjskiego pieniądza droższy zaraz będzie papier toaletowy, więc nie wiem na co infantino się tak napala.
1
@Kamyk37 kuurła jaką ja miałem zajebistą właścicielkę. Zero problemów. Nigdy nie przyjeżdżała na zwiad, za to pieniądze ja jej woziłem co do dnia, żeby nie musiała na 3 piętro włazić, odstępne brała absurdalne, bo przy szalejących stawkach 1300-1500 zł, ona brała 470. Ostatniego czynszu nie kazała płacić w ramach zwrotu kaucji. Nie robiła problemów, że odchodzimy. Mieszkanie jej na odchodne wylizaliśmy na błysk. Aż se zadzwonię do pani Basi!
0
@william_wallace może to też być formą dezercji. No panie putin, no złapali mnie. Co poradzę?
0
@IronSanHybrid film pewnie sobie zapuścił i mu scenariusz wydał się podobny
0
@MesQueUnClub_87 dobry pan, powróżę z rączki
0
@D10SLEO gdzieś już ogłoszenie z wyciętym katalizatorem od czołgu chodzi xD