4

@Bykunn ja wchodzę po schodach i mnie krew zalewa, że pełno łapek małego jest na ścianach. Nagle widzisz takie zdjęcie i Ci wstyd, że to takie niby istotne...

0

@VALERON to jest niebywałe jak piłką operuje dzieciarnia Barcelony, a jak dwóch pretendentów do tytułu mistrza Polski

8

@Hubsao po prostu jak te maleństwa widzę to bym im wszystko oddał. Mam cholera ciepło w dupę, mam wannę, gorącą wodę, ciepłe łóżeczko, z którego mój syn i tak nie korzysta, czystą pościel, wyprane piżamki, pampersy... No wszystko co takie dziecko w tej chwili potrzebuje. A ono leży, gdzieś tam, na podłodze w piwnicy. I takich małych niuńków są setki...

0

@P33ck mmm, koneser

1

Ale trzeba mieć zaparcie, żeby ekstraklasę oglądać. Dałem się nabrać na Wasze nastroje i to jest jakaś popierdółka xD

0

@Colon "świat się zmienił. Mówi mi to woda. Mówi mi to ziemia. Wyczuwam to w powietrzu. Wiele z tego co było, zostało zatracone, bo nie żyją już ci, którzy to pamiętali."

0

@Krzychu1010 takie 8.5 w cyklu mieszanym licz lekko. Ale tak autko cacy

1

@Joe_Pesci no wybiorę się, chociaż u mnie w rodzinie pójście do specjalisty wiąże się z komentarzem "ta, już cię boli, już patrz, umiro. Jak nic nie masz to ci przejdzie"... Dziwne to jest, nie znam budowy pięty, nie wiem czy tam są głównie włókna mięśniowe czy jakieś ścięgno. Ale boli, jakby ta piętą miała się rozpruć

0

Miał ktoś z Was kiedyś takie uczucie jakby z boku pięty, że przy każdym ruchu, który ciut naciąga te mięśnie, czuję się jakby rwanie. Coś jakby zrywanie strupów. Nie mam najmniejszej ranki, ani blizny, nigdy nie miałem takiej kontuzji, a nawet przy jakimś odwróceniu się na pięcie boli jak diabli... Miałem to pół roku temu, po paru miechach samo w końcu zanikło a teraz znów jak się robi ciepło i możnaby coś podziałać z piłeczką to nawet podbijanie boli, nie mówiąc już o strzelaniu :/

0

@Transu96 szukałem ryja Łukaszenki

2

@semafor ja tylko nie rozumiem czy to, że jest z lgbt jest w ogóle ważne i trzeba o tym przypominać. Nie może być po prostu obywatelem broniącym swojego państwa, swoich najbliższych, swoich ziomków. Nie. Najważniejsze, że jest z lgbt i lubi wysokie szpileczki.

0

@Transu96 Putin się zastanawia czy już w nich wjeżdżać, czy jeszcze poczekać

1

@BombowiecKrawczyk przy muzyce z Harrego chce mi się jednocześnie uśmiechać i płakać.

1

@Pawel13sz 17-letni zakolak

0

@Danny Gaucho Mati ściongaj tidala

0

@bartekvisca im więcej bajerów się włącza tym większy input lag. Ale wszystko zależy zapewne od telewizora i tego co ta funkcja "gra" rzeczywiście poprawia

2

@GeneralXavi zawsze się trochę opóźnia ;p ja jak miałem wracać z Warszawy do Inowrocławia w piątki, miałem nawet bezpośredni pociąg, to już od rana patrzyłem jak dokłada minuty. Gdy kończyłem zajęcia okazywało się, że szybciej pojadę do Bydgoszczy czy Poznania i stamtąd do domku niż tamten w ogóle dojedzie do Warszawy ;)

1

@Chaoss uf, miło słyszeć, że po prostu zyebało się samo :D

0

@GeneralXavi no chyba nie na taką skalę ;) w moim regionie czasem padnie Poznań w okresie burzowym, ale żeby tyle LCSów na raz yebło...

0

0

@Peciak u mnie zawsze się to przewijało gdzieś tam w sferze marzeń. Zrobiłem sobie technika z teleinformatyki, potem nie było kasy i z braku laku zatrudniłem się na kolej. Siedzę tu 10 lat, czuję, że dziadzieję i coś bym chciał ze sobą zrobić zanim będę musiał wołać "Artur we no cho no mi tu zrup, bo ojciec nie umi". Dzięki wszystkim za odpowiedzi, coś niecoś pokrywa się z tym, co już kiedyś między wierszami wyrwałem, więc teraz wiem, że usłyszałem dobrze.
@Kz1234 właśnie androidowe wzbudzają u mnie ten "dreszczyk" ciekawości.

0

@JohnNash myślałem o tworzeniu aplikacji najbardziej. Ale strony internetowe też by uszły. Nie jestem jakoś ukierunkowany, bo działanie i stron i aplikacji mnie interesuje. Tylko czy tu, czy tu - z której strony zacząć to gryźć?

0

@Gaz tylko co wpisać w te google :D

0

Pany. Jakbym chciał tak od zera zabrać się za programowanie, nie mówię, że dla zarobku, ale żeby się uczyć, trenować jak syn akurat nie ma czasu dla ojca. Jakie środowisko na dzień dobry? Nie pytam na jakichś forach, bo są toksyczne jak elektroda. Z resztą jak wszystkie fora branżowe. Widziałem po prostu, że znajdują się również tutaj programiści, więc może ktoś coś poradzi, poleci jakąś literaturę...

4

@VamosRakieta ostatnie z Mou. Factos.

0

@Messibestplayerintheworld pstryczek w nochala

0

Widzę często Neymar się przewija w komentarzach. Jakiś jasny sygnał się pojawił, że Barcelona jest zainteresowana czy takie luźne dywagacje po prostu?

0

@Triv44 jakie szanse, że nie wrócą?

0

@Abominacja histeryk

2

@Abominacja w łagrze*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?