0

@IronSanHybrid takim sprzętem można zabić

0

@hayek PSG już teraz też wie ;)

3

Miło widzieć jak PSG odpada z wygranego dwumeczu :)

5

@osa91 abstrahując od tego czy ktoś jest lewa czy z prawa, czy ze środka, pod tym co powiedział tutaj, podpisuję się rękami i nogami, więc nie wiem o co się rzucasz.

0

@PatrychoO Nie żebym pałał do niego jakąkolwiek sympatią, ale Messi na Bernabeu zdobywał podobnego hat tricka

8

https://m.jbzd.com.pl/obr/2300263/uwu ale Jaki dał do pieca

1

@Pawel13sz kuuurła, 40 baniek w dzisiejszych czasach to ino braść!

2

@Hubsao puten może sobie mydlić oczy rodakom, ale świat już widzi, w jaki sposób kłamie. Ludzie zajmujący się mową ciała, mając taki materiał będą czytali z jego mimiki jak z otwartej książki. Wizerunkowo jest totalnie spalony.

0

@normasubiektywna to weź lokomotywy spalinowe typu BR232, M62 albo T448p. Stare babcie, ciągną tysiące ton a przejedziesz tym pół Polski...

2

@FC1899Barca ale weźmy takiego polskiego złotego

3

@John_Doe przypuszczam, że spodenki jej związek dał

8

Ja pierdziu, ten hymn Ukrainy co jakiś czas wygrywany w radiu doprowadza mnie do łez. Jak się tę melodię zestawi z wydarzeniami u sąsiadów to po prostu coś w człowieku pęka...

0

@FC1899Barca u mnie rano benzynka 6.45 jeszcze

0

@tbas od kiedy ruscy myślą? xD

1

@jq91 jak to mawia Sebastian Vettel - Feliz Navidad!

4

@Przemek2323 jeszcze sobie będą mordy Jezusem Chrystusem wycierać. Niech powie o metafizyce ojcom zabitych dzieciątek. Niech na 10 minut wpuszczą takiego zrozpaczonego ojca z putinem do jednego pokoju. Dopiero zobaczą metafizykę.

7

@ranger3120 wstawaj, ze...łeś się xD

3

@Alex_2019 powiem tak. Nie zesraj się :)

9

Sędzia meczu skończyć nie chciał to Spejson ich prawie wyjaśnił i cyk, nie będę sprawdzał varu, kończymy mecz xD

0

Rozkład jazdy znany panowie!

0

@Messiah10 dobra, bo widzę, że spinacie. Nie pisałem tego poważnie. Choć fakt, godzina do bani.

1

@Tomek_TF gooooooooooooool del Barçaaaaaaa!!!!!

2

Bo tak to k.wa jest jak się gra o 16:15. Co to za debilna godzina jest...

3

Czyli Torres bez "s"

1

@vangoor nie ten stadion ;)

0

@mat32 no właśnie od początku taka całkiem tego niepowiemco mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bykunn no więc już teraz warto te złotówki, które chowam, wymienić na ojro albo dolary

0

@DonMatteo901 przecież jakby koalicja była u władzy, na pewno zachowywałaby się na arenie międzynarodowej tak samo. Nie ogarniam jak ludzie szybko zapominają co PiS odjaniepawla.

0

@Mads a żeby zabezpieczyć oszczędności i kupić obcą walutę? Chuu mi po tych tysiącach jak dolar będzie dychę kosztował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?