@osa91 abstrahując od tego czy ktoś jest lewa czy z prawa, czy ze środka, pod tym co powiedział tutaj, podpisuję się rękami i nogami, więc nie wiem o co się rzucasz.
@Hubsao puten może sobie mydlić oczy rodakom, ale świat już widzi, w jaki sposób kłamie. Ludzie zajmujący się mową ciała, mając taki materiał będą czytali z jego mimiki jak z otwartej książki. Wizerunkowo jest totalnie spalony.
Ja pierdziu, ten hymn Ukrainy co jakiś czas wygrywany w radiu doprowadza mnie do łez. Jak się tę melodię zestawi z wydarzeniami u sąsiadów to po prostu coś w człowieku pęka...
@Przemek2323 jeszcze sobie będą mordy Jezusem Chrystusem wycierać. Niech powie o metafizyce ojcom zabitych dzieciątek. Niech na 10 minut wpuszczą takiego zrozpaczonego ojca z putinem do jednego pokoju. Dopiero zobaczą metafizykę.
@DonMatteo901 przecież jakby koalicja była u władzy, na pewno zachowywałaby się na arenie międzynarodowej tak samo. Nie ogarniam jak ludzie szybko zapominają co PiS odjaniepawla.
0
@IronSanHybrid takim sprzętem można zabić
0
@hayek PSG już teraz też wie ;)
3
Miło widzieć jak PSG odpada z wygranego dwumeczu :)
5
@osa91 abstrahując od tego czy ktoś jest lewa czy z prawa, czy ze środka, pod tym co powiedział tutaj, podpisuję się rękami i nogami, więc nie wiem o co się rzucasz.
0
@PatrychoO Nie żebym pałał do niego jakąkolwiek sympatią, ale Messi na Bernabeu zdobywał podobnego hat tricka
8
https://m.jbzd.com.pl/obr/2300263/uwu ale Jaki dał do pieca
1
@Pawel13sz kuuurła, 40 baniek w dzisiejszych czasach to ino braść!
2
@Hubsao puten może sobie mydlić oczy rodakom, ale świat już widzi, w jaki sposób kłamie. Ludzie zajmujący się mową ciała, mając taki materiał będą czytali z jego mimiki jak z otwartej książki. Wizerunkowo jest totalnie spalony.
0
@normasubiektywna to weź lokomotywy spalinowe typu BR232, M62 albo T448p. Stare babcie, ciągną tysiące ton a przejedziesz tym pół Polski...
2
@FC1899Barca ale weźmy takiego polskiego złotego
3
@John_Doe przypuszczam, że spodenki jej związek dał
4
https://m.jbzd.com.pl/obr/2298091/ogladam-lekka-atletyke-dla-fabuly oj Ewka...
8
Ja pierdziu, ten hymn Ukrainy co jakiś czas wygrywany w radiu doprowadza mnie do łez. Jak się tę melodię zestawi z wydarzeniami u sąsiadów to po prostu coś w człowieku pęka...
0
@FC1899Barca u mnie rano benzynka 6.45 jeszcze
0
@tbas od kiedy ruscy myślą? xD
1
@jq91 jak to mawia Sebastian Vettel - Feliz Navidad!
4
@Przemek2323 jeszcze sobie będą mordy Jezusem Chrystusem wycierać. Niech powie o metafizyce ojcom zabitych dzieciątek. Niech na 10 minut wpuszczą takiego zrozpaczonego ojca z putinem do jednego pokoju. Dopiero zobaczą metafizykę.
7
@ranger3120 wstawaj, ze...łeś się xD
3
@Alex_2019 powiem tak. Nie zesraj się :)
9
Sędzia meczu skończyć nie chciał to Spejson ich prawie wyjaśnił i cyk, nie będę sprawdzał varu, kończymy mecz xD
0
Rozkład jazdy znany panowie!
0
@Messiah10 dobra, bo widzę, że spinacie. Nie pisałem tego poważnie. Choć fakt, godzina do bani.
1
@Tomek_TF gooooooooooooool del Barçaaaaaaa!!!!!
2
Bo tak to k.wa jest jak się gra o 16:15. Co to za debilna godzina jest...
3
Czyli Torres bez "s"
1
@vangoor nie ten stadion ;)
0
@mat32 no właśnie od początku taka całkiem tego niepowiemco mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Bykunn no więc już teraz warto te złotówki, które chowam, wymienić na ojro albo dolary
0
@DonMatteo901 przecież jakby koalicja była u władzy, na pewno zachowywałaby się na arenie międzynarodowej tak samo. Nie ogarniam jak ludzie szybko zapominają co PiS odjaniepawla.
0
@Mads a żeby zabezpieczyć oszczędności i kupić obcą walutę? Chuu mi po tych tysiącach jak dolar będzie dychę kosztował