O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 141
  • Liczba komentarzy 376
  • Polecenia 717

Komentarze

0

@Mixtape W różnych rejonach kraju.

0

Jaki internet mobilny polecacie? Chodzi mi o jakość łącza. Budżet nieograniczony. Miałem już Orange i Play, z obu jestem umiarkowanie zadowolony.

0

@pax twierdzą, że pracują na dwa etaty nie zaglądałem im do umów. Możemy więc przyjąć, że są kolejnym przykładem tego, że nauczyciele wyolbrzymiają swój czas pracy. :)
Nie mówię, że rady i wywiadówki są mityczne tylko to, że nie zdarzają się ciągle wypełniając czas pracy nauczyciela do normalnego etatu. Przykro mi ale po prostu argumenty kasty nauczycieli nie wytrzymują zderzenia z rzeczywistością i jak widać zauważyli to też moi przedmówcy.
Pokaż mi prawnika, lekarza, farmaceutę, pielęgniarkę, notariusza (mogę tak jeszcze wymieniać) który nie ma zebrań, nie musi się doszkalać, nie ma wyjazdów służbowych i zamyka swój dzień pracy jak tylko wychodzi od swojego pracodawcy - bo przecież do zawodów prestiżowych próbujecie sie porównywać. Już same argumenty o wycieczkach szkolnych doskonale pokazują jak bardzo nie rozumiecie innych zawodów i nie macie pojęcia jak wygląda normalna praca w Polsce. Nawet fakt, że jest na tym forum tak wielu nauczycieli świadczy o tym jak wiele wolnego czasu macie czego z resztą jesteś świetnym przykładem.

0

@pax w mojej rodzinie mam trzy nauczycielki z różnym stażem. Argumenty dają dokładnie te same co Ty. Jest tylko jeden problem z tą argumentacją. Mają mnóstwo wolnego czasu jak na osoby pracujące na dwa etaty i przynoszące pracę do domu. Mityczne konsultacje, zebrania i 3 dyniowe wycieczki (lub delegacje) to jest coś co występuje w niemal każdym zawodzie. Do tego nauczyciele bardzo często odpowiadają na zarzuty w ich kierunku argumentem pt. "Ty nie rozumiesz tej pracy bo nie jesteś nauczycielem". Spieszę więc z wyjaśnieniem tak negatywnego obrazu nauczyciela przez społeczeństwo - każdy z wypowiadających się był w szkole i zdecydowana większość widziała tę bylejakość zajęć w wykonaniu nauczycieli.

0

@AdamaTraore jaja sobie robię ziomeczku. :)

Zobacz wszystkie

54

@Comentateiro udowodniono, że jeżeli ludziom żyje się łatwo i wygodnie to przestają się rozmnażać. Dowodem są przykładowo kraje afrykańskie i polskie patologiczne rodziny wielodzietne.

51

Po tygodniu od narodzin dzisiaj wreszcie przywiozłem nową Cule do domu, uczucie nie do opisania!

48

10 minutowa przejażdżka z taksówkarzem i wiem, że Prawdziwy Putin zmarł w 2014, że Kaczyński to sku*ysyn, że benzyna zaraz będzie po 15pln, że za Gierka było lepiej, że w telewizji nie ma czego oglądać, że jak ktoś na Ukrainie na robocie baby na boku nie miał to był niepełnosprawny. :D

47

@Persyfl dlaczego dzbana? Bo nie chce, żeby jego dziecko ktoś poddał aborcji?

28

@Persyfl a Ty znasz sytuację, że się wypowiadasz? Nazwałeś gościa dzbanem mimo że nie wiesz kompletnie nic o tej sytuacji. Aż tak się wczułeś w rolę tej działaczki, iż możesz tutaj wydawać wyroki?