1

@DLFCB pytanie czy to nie fejur/projekt? Bo różne zdjęcia wyskakują w googlu, w tym takie bez dachu

0

@jeyx77x zaczął grać kupę odkąd wyszło, że nie zostanie. Ogolnie trochę nie na co się dziwić, że niektórzy piłkarze obniżyli loty jak im powiedziano, że byle do fajrantu i się żegnamy

14

@DarekFCBnaZawsze przede wszystkim wstałeś rano i to jest właśnie odpowiedzialność

0

@damiano996 a może nie? Starcie z bezpośrednim rywalem mu tak wyszło to niech se gra do końca

1

@masq bo pewnie masz u zewnętrznego dostawcy. Och, często już się na tym tak naciąłem.

3

@DawidekFCB trochę zrezygnowania na pewno po odpadnięciu z Frankfurtem. I ogolnie, co u nas częste, podejście "a ch. tam..."

1

Cytując moją mamę "bida z nyndzą"

0

@zeko0 mógłby sobie chociaż pod góykę nie yobić...

0

@msmsms pogratulować i tyle

0

Potrzebować w 90 minucie dwóch goli, żeby doprowadzić do dogrywki i strzelić 3, ja pier... :D

5

@P33ck finał MC-Liverpool byłby truskawką na torcie

2

Jasny gwincior jaki ten nowy album Rammstein jest przygnębiający. Nie ma ani jednego słabego punktu, a sam uderza chyba w każdy słaby punkt człowieka.

0

@anxted ogólnie to nawiązuje do dziecięcej zabawy, ale nie wiem za bardzo jak ją zinterpretować

1

@tomek8756 you're welcome ;)

1

@bartekvisca dziś głośniki rozsadza Meine Tränen ;)

1

@tomek8756 i don't* like watching films ;)

0

Jak znajdujecie nową płytę Rammstein? Dla mnie dzieło sztuki. Nie jestem ortodoksem, nigdy nie lubiłem gadania "kiedyś to był Rammstein, tera to nie ma Rammsteina".
Ja osobiście nie potrzebuję do auta pieska z kiwającą głową, wystarczy, że mi się prawie urywa jak ich zapuszczę :)
Wczoraj katowałem Dicke Titen, ale dziś Meine Trännen rozwala mnie na łopatki.

1

@gumaz chyba mogileńskim ;)

0

@Tom0VeB tak

0

@Nieznajomy jak widać są to pierwsi kierowcy od 43 lat :D

5

@Medium "chu.owo" było jak dostałem niedopompowaną piłką w żołędzia, poszedłem do szatni, bo i tak już końcówka lekcji, przebierasz się, piecze jak... Jak ch.j i wchodzą na to dziewczyny, bo stwierdzają, że to w sumie dobra pora z chłopakami posiedzieć xD

1

Co ja bym dał, żeby wymazać z pamięci wszelkie wspomnienia ze Subnautici i przejść to raz jeszcze... :(

0

@clyde dla takiego towarzystwa mógłbym to kupić

0

@Hubsao co jej się w ogóle stało? Albo inaczej. Co oni jej zrobili?

14

Ale my mamy silną psychikę, że to oglądamy

2

Albo coś popsułem z tym widowiskiem jak włączyłem mecz, albo te zachwyty, które wypisywaliście były ciut przesadzone, że gramy, jakby nie minęły 4 dni, tylko 4 lata. No tak średnio się patrzy w sumie

0

@Kgorecki2500 ale że bez napisów

0

@LambiPL też myślę, że wspieranie PS4 to w tej chwili bezsens i wprowadzanie zamieszania. Dostałem na Wielkanoc Ghost of Tsushima od żony, jeszcze w edycji Director's Cut. Myślałem. Że to wystarczy, żeby ograć ją potem w wersji next genowej, a nie spodziewałem się dostać tak szybko ps5. No i okazało się oczywiście, że do Director's Cut też trzeba dopłacić. Inna sprawa, że jakiejś olbrzymiej różnicy nie widzę między starą wersją, a ta na ps5, więc to był pierwszy i ostatni update za który zapłaciłem. Taki horizon czy cyberpunk jakoś mogą być darmowe i w nich przynajmniej te różnice rzeczywiście widać

1

@LambiPL gran turismo xD

1

Kupuje człowiek ps5, wrzucają mu do zestawu grę na ps4, za której aktualizację do next gena trzeba dopłacić 40 dychy. Ja chyba nie nadążam xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?