@Medium u siebie tłumaczę to tym, że Barca była na topie, więc oglądałem z zapartym tchem, a potem oglądałem inne ligi, żeby sobie popatrzeć jak chu.owo na tle Barcelony grają inni. Teraz jak włączę ligę angielską czy niemiecką to mi się płakać chce, że ekipy ze środka tych tabel by nas dojeżdżały.
@Fenelon i zaraz znów przeczytam, że jestem idiotą kredyciarzem, bo chcąc mieć swój kąt i dać miejsce do życia sobie i swojemu dziecku, zapożyczyłem się jeszcze przed pandemią, mając budżet prawie 4 razy większy od raty hipoteki, a dziś rata za chwilę pochłonie połowę budżetu pomimo podwyżek zarówno moich jak i żony. Ile żółci jest w naszych rodakach, choć przecież nikomu krzywdy nie zrobiłem. Ktoś powie, że "kredyciarze płaczom to majom i trzeba po nich jechać". Każdy płacze. Czy to z powodu kredytów, cen na stacjach benzynowych, czy żywności. Bo jest powód. Beznadziejne nie jest to, że wziąłem kredyt, tylko to, że rząd z jednej strony podnosi mi ratę, żeby walczyć z inflacją, a z drugiej ją pogłębia rozdając socjal na prawo i lewo.
Ale już tym kładzeniem się o byle gówno będą naszym wybijać z głowy odrobienie strat. Chciałoby się, żeby na koniec zrobiło się jeszcze widowisko, ale wieszczę więcej sumulek niż sędzia doliczy minut.
1
@barcelonaLM i zobacz, że każdego z nich wyraźnie słychać. U nas drą ryje i w sumie ch wie co kto mówi
0
@kamiVeB ekhem, ekhem, ostatnie Euro, ekhem.
2
@Volk gdyby Guardiola miał w tym sezonie Leona...
0
@Zbyszko z Bogdańca jednakowoż gorzej się czułem jak odszedł R10
0
@koksik2700 jak płaskorzeźba
5
@Sensible ten nowy Tekken wygląda fotorealistycznie
2
@DaPidejpi jeszcze co? Dzisiaj środki na przeczyszczenie rur, a jutro co? Może proste banany?
0
@bartulek98 ważne, że kapitan zostanie
2
@Xwowrak subtelnie podkręcam basik i sprzątanie nie jest takie złe :D
0
Odkąd wziąłem się za masa effecta i po wielokrotnych odwiedzinach Omegi oraz wizytach w "zaświatach" polubiłem tego typu muzykę
Ktoś może mi przybliżyć jaki gatunek googlować, żeby trafić na więcej podobnych?
2
@Emhyr polskie koleje polskie
2
Dalej, bo o 18:30 wychodzę do roboty...
1
A my marudzimy, że nam w Polsce studzienki nie odbierają ;) fajny aquaplaning musi być jak wyjeżdżają z tunelu
0
@Medium u siebie tłumaczę to tym, że Barca była na topie, więc oglądałem z zapartym tchem, a potem oglądałem inne ligi, żeby sobie popatrzeć jak chu.owo na tle Barcelony grają inni. Teraz jak włączę ligę angielską czy niemiecką to mi się płakać chce, że ekipy ze środka tych tabel by nas dojeżdżały.
8
https://m.jbzd.com.pl/obr/2419783/same-plusy hiszpański jest doskonały ;)
1
0
@Fenelon i zaraz znów przeczytam, że jestem idiotą kredyciarzem, bo chcąc mieć swój kąt i dać miejsce do życia sobie i swojemu dziecku, zapożyczyłem się jeszcze przed pandemią, mając budżet prawie 4 razy większy od raty hipoteki, a dziś rata za chwilę pochłonie połowę budżetu pomimo podwyżek zarówno moich jak i żony. Ile żółci jest w naszych rodakach, choć przecież nikomu krzywdy nie zrobiłem. Ktoś powie, że "kredyciarze płaczom to majom i trzeba po nich jechać". Każdy płacze. Czy to z powodu kredytów, cen na stacjach benzynowych, czy żywności. Bo jest powód. Beznadziejne nie jest to, że wziąłem kredyt, tylko to, że rząd z jednej strony podnosi mi ratę, żeby walczyć z inflacją, a z drugiej ją pogłębia rozdając socjal na prawo i lewo.
1
@PatrychoO kierowniku, jeśli łaska ..
1
@FC1899Barca akukuu
7
Myślicie, że wszyscy powinniśmy napisać do Mbappe, żeby się podzielił pienioszkami, podobnie jak Norwegowie?
0
@MesQueUnClub_87 ach, tylko czekać aż wyląduje w jakimś Montpellier :)
0
@AllBundy Oof meter size: large
3
No ładnie się żegnają, godnie.
3
Camp Nou to jest piekielnie trudny teren
4
Luźno, wygramy. 88', 90', 90'+3
1
@Azi nope, dziś jestem z nocki i idę dopiero we wtorek ;p
5
Ale już tym kładzeniem się o byle gówno będą naszym wybijać z głowy odrobienie strat. Chciałoby się, żeby na koniec zrobiło się jeszcze widowisko, ale wieszczę więcej sumulek niż sędzia doliczy minut.
1
@Ironman niech żona robi świecę. U mnie pomogło.
1
Jutro jadę do H&M zaopatrzyć się w stylówę Xaviego, a potem w bój moją B6 pod galerię ;)
3
Gaviemu się Gavi załącza xd