O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 2008/2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 4737
  • Liczba komentarzy 2549
  • Polecenia 6412

Komentarze

2

@Kidd To prawda. Stworzyli sobie kółeczko wzajemnej adoracji i mówią, że następnym razem będzie lepiej. Tyle, że na słowach się kończy. Zero ambicji i samokrytyki w tym klubie.
Przykre ale prawdziwe. Nie lubię tego robić, ale niestety, spójrzmy na naszych białych sąsiadów. Potrafią zagryźć zęby i próbują (szczególnie w LM). Są zawsze niebezpieczni, nawet jak mają średni skład. A my? A my nawet z bardzo dobrym składem dostajemy w czapę, bo wychodzimy z g*wnem w spodniach.

2

Jeśli Laporta serio był zadowolony po wczorajszym meczu to ten klub naprawdę lepiej zaorać i zacząć od nowa.
Nie da się przejść na wyższy lvl, naiwnie gratulując sobie po kolejnej kompromitacji.

1

@Kidd Właśnie najgorsze jest to, że miałem taką obojętność przez parę ostatnich lat aż do wczoraj.... Znowu byłem naiwny i się nabrałem, że może oni jednak to zrobią, że może uda się im powalczyć o finał.

Niestety, sfrajerzyli po raz kolejny. I mega boli fakt, że znowu się człowiek nabrał.

2

@Deviler I cyk pora na grilla u Robercika. Humor gituwa, wszystko gra.

A my kibice się przejmujemy i przeżywamy wszystko przez parę kolejnych tygodni. Wychodzi na to, że frajerami to jesteśmy my a nie piłkarze.

2

@kigani Nie jest głównym winowajcą, ale nie jest też bez winy. Tak jak pisałem kilka komentarzy niżej, nawet do czerwonej kartki wyglądaliśmy byle jak i przede wszystkim szwankowało wyprowadzanie piłki zwłaszcza przez Araujo.

I tu kunszt trenera polega na tym, by piłkarzowi starać się dać luz, a nie wprowadzać go na minę. Powinien dać wytyczne zarówno pomocnikom jak i Kounde by pokazywali się do gry, a nie chowali się kilkanaście/kilkadziesiąt metrów dalej.

Jasne, że Araujo czy Cancelo nam zawalili mecz, ale Xavi również dołożył swoją cegłę w tym wszystkim.

PS.
Zwróć jeszcze uwagę, jak umiejętnie PSG wczoraj odcinało Cubarsiego? Jak myślisz dlaczego? Bo zdecydowanie lepiej radzi sobie z wyprowadzaniem piłki. Tutaj Lucho odrobił lekcję i specjalnie dawali szanse na popełnienie błędu Araujo i to im się udało.

Zobacz wszystkie

138

7 cudów świata.
Nr 1. Bartomeu nadal na wolności.

136

Vermaelen to fenomen. Gość jest praktycznie cały czas kontuzjowany, ale zawsze jak wraca to gra na wysokim poziomie. Wielka szkoda, że ma takiego pecha, gdyby nie te urazy, to dziś byłby chyba jednym z najlepszych stoperów na świecie.

89

@Dironixu Może i pogody często nie ma, woda zimna i brudna ale za to jest chociaż drogo.

87

No to mają teraz dylemat w Madrycie kogo postawić na bramce na Gran Derbi.

82

Mecze o 20:45 to KLASYK, o 19 to nie ten sam klimat.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?