0

Xavi fuszka na boku

0

@FireBarca1899 po prostu jako tako się patrzy na ten zespół. A że podnieta podczas meczu Barcy jest to chyba znaczy, że wszystko jest na swoim miejscu

0

Kurdebele widzę, że dziś sobie nie otworze komiksu jak przy Mallorce :(

0

3 lata temu byłem na CN na meczu tych samych drużyn. 2:1 dla Barcelony po bramkach Suareza. Nie mam dziś nic przeciwko takiemu zwycięstwu, po bramkach naszej nowej 9 ;)

1

@VamosGirl Ja swojej dałem z białego złota, główny kamień szafir i po bokach 2 brylanty*

*Brylant to oszlifowany diament ;)
W sumie wyszło całkiem niedrogo 5 lat temu, chociaż dziś pewnie by na pół takiego niesl starczyło xD

0

@Adamski69 trumna nie domknięta*

3

Nadal nie włączyłem jakby co

0

@FC1899Barca ta wypowiedź pasowałaby do obu panów

0

@DonMatteo901 grunt to potrafić przyznać się do błędu

4

@tbas Cieszę się, że ktoś to napisał za mnie. Chrzaniony łysy malkontent

0

Już zapomniałem, że boisko Mallorci to jak 2 połączone orliki. Nie lubię patrzeć na grę na tak ciasnych boiskach, a co dopiero na takich grać w 22 chłopa...

0

Ukończywszy właśnie Milesa Moralesa i ta piosenka i'm ready z końcowych napisów nawet wpada w ucho ;)

4

@Bogan uniwersytet chłopskiego rozumu

0

@Visca1234 jakąś tam piłkarkę se kup. Jest lepsza od Hochlanda

0

@kamil9040 kurde co my wtedy zrobimy..

2

@lucca87 ale FE to nie jest biedna wersja tylko ulepszona xD najpierw wyszedł s20, a potem podrasowany s20 FE 5G. Żona ma i zdjęcia, szczególnie nocą robi kapitalne. W pełni księżyca zdjęcie wyglądało jakby było robione za dnia. FE to nie jest flagowiec w bieda wersji tylko podrasowany flagowiec.

0

Zdawało mi się, czy skandowali "mono" xD

9

@arrevay no nie wiem. Jakoś jak Alba jest wk.rwiający do kwadratu to każdy potrafi to przyznać.

1

@clyde oj taak... Byczq? Nie obrazisz się chyba? :D AC, szczególnie jedynka to mój słaby punkt i jak zobaczyłem zwiastun mirage to kupili mnie tym jak paczkę żelek. Jak będzie jakaś fajna wersja, to zamawiam. To będzie mój 3 w życiu preorder, 2 poprzednie to były gry redów. I tak, wiem, że to grzech, ale asasiny tak uspokajają... Oby tylko postawili teraz na mroczną fabułę z gęstą atmosferą i biorę urlop, żeby grać w grę xD

1

Fiu fiu. Czy vinicius udźwignie tyle rasizmu na raz?

0

@Survier ale heca

0

@Aragorn33 wygląda na to, że Augsburg by nas grillował

2

Ferran: też bym strzelił tyle co lewy, ale dostałem kiedyś strzałą w kolano.

7

Wygląda na to, że Elche przyjechało z ambicjami postawienia wyłącznie autobusu w bramce, jednak nieszczęśliwie wyebali się nim do rowu. Jakoś mi ich nie żal.

1

@Barca1992 ale dziś zostawię małemu lampkę na noc. Niech ma Władek, bo cienko mu się wiedzie ostatnio.

0

@Kgorecki2500 Vierte Reich

0

Zawsze bawili mnie śmieszkowie, którzy wstawiali nazwisko jakiegoś piłkarza z dopiskiem skills and goals danza kuduro 20xx remix. Aż do teraz, gdy zacząłem od czasu do czasu przeglądać shorty na YT i tam rzeczywiście wrzucają danza kuduro do wszystkiego xD

3

@Barca1992 no przecież powiedział, że niektórzy mają krótką pamięć ;p

4

A żeby was ch...udy byk za tę reklamę, na której nic się nie wyświetla, włącznie z krzyżykiem, ale zasłania 2/3 strony od lewej do prawej...

4

@Kgorecki2500 w sumie w skali politycznej to co to jest 300 milionów na korupcję? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?