0

Nadal go rwa trzyma? Fizjoterapeutów wokół niego jak w ulu, ale widocznie na to dziadostwo nie ma mocnych

1

@ranger3120 w sumie każdemu piłkarzowi bym tyle dał

1

@FC1899Barca Raphinha to jest najlepszy przy tym wykonywaniu różnych xD toż to nawet dokopnąć nie potrafi i piłka się na pierwszym zawodniku zatrzymuje zanim doleci w tłum :D i tak 6 różnych z rzędu aż wreszcie Dembele się zlitował, bo tamtego już pewnie kostka bolała od tego nie trafiania

0

Umieją w Asie liczyć, nie ma co. Haaland i Mbappe na wyciągnięcie ręki, bo Real ma 425 mln na transfery, gdzie sam Mbappe wyceniony przez swojego w̶ł̶a̶ś̶c̶i̶c̶i̶e̶l̶a̶ pracodawcę na 400. Czyli albo Haaland jest po 25 mln, albo resztę dorzuci ze swojej sakwy, żeby dołączyć do białych :)

3

@draxidox to zostałoby sprawdzone na varze, nie ma 100% pewności, że był spalony

8

Ludziska, prędzej Lewy 18. grudnia podniesie puchar mistrzów świata niż Barcelona z tej grupy wyjdzie. Mówimy adios lidze mistrzów. Nie będę chyba potrafił odnaleźć motywacji, żeby marnować kolejne wieczory na oglądanie ligowego męczenia buły. Idziemy spać panie i panowie, rano znów do roboty

0

@neeed potwierdzam, sam chwaliłem

0

@Firestone myślę, że każdy kto zobaczył naszą grupę przeczuwał, że może być zajebiście ciężko wyjść. Inną rzeczą jest, że goście dawali nadzieję swoją grą od początku sezonu

0

@Emhyr ale zobacz, że Lautaro go nawet nie przestawił. Ten dureń odwrócił się od piłki i patrzył na Argentyńczyka. Obudziłem dzieciaka krzycząc do telewizora jak to zobaczyłem

3

@IronSanHybrid ja po meczu z Bayernem byłem czysto sportowo zły, bo był do wygrania. A przynajmniej nie trzeba było tego przegrywać. Dziś od 1:2 oglądałem kompletnie bez emocji. Wręcz poszedłem zrobić sobie kolację, gdzie ja podczas takich meczów nie potrafię nic przełknąć. Nie wspominając o tym, że dzień meczowy to dla mnie teraz bardziej dylemat niż święto, bo trzeba se tak wieczór zorganizować, żeby do meczu się wyrobić, heh...

3

@brt dlatego odpuść sobie i nie módl się o takie rzeczy, bo szkoda Twojego czasu.

0

Pique poszedł kibicom na rękę i już tylko raz w tym sezonie będą musieli słuchać i gwizdać na ten brzydki hymn. El Capitan!

6

Alonso to taki typ z orlika, jak widzi piłkę do zebrania na spokojnie to: MOJAAAAAA!!!! *jebudu* za boisko

4

Onana jest tak słaby dzisiaj. Bo nie wiem jaki tam on jest ogólnie, ale dziś ma porty pełne i to trzeba wykorzystywać. 3:0 to byłby wynik marzenie. Ważne, że wreszcie skrzydłowi zrobili bramkę

34

Skrzydłowi muszą dziś odpalić. Bez nich będzie wielki penis.

0

To co, do spania? Jutro od nowa...

0

@GeraltzKatalonii nadal trzyma formę?

3

Gdyby nie to, że jestem kibicem Barcelony to nic by mnie nie zmusiło do oglądania do końca tego meczu. Całkowity brak kontroli i dramatyczna dokładność podań na połowie przeciwnika.

33

Sto procent takich sytuacji Realu to jest karny. Fakt, nie opinia.

0

@BartqRKO co to k.wa jest?!

0

@ranger3120 bo nikt do mnie nie ucieknie, a w metrze może bym kogoś poznał?

0

Odpala człowiek cyberpunka i już muzyka mówi, że ten świat jest po prostu brudny.

0

@MrPGG siedzi Laskowski i pewnie mówi do siebie: "a, bez komentarza."

0

@Kondziubarca Za dużo linii metra u nas nie ma, żeby się pochować :/

2

To co, za chwilę Suarez załaduje nożycami sprzed pola karnego? A nie, to nie te lata

0

Każda ekipa przy różnych gra tam, gdzie jest największy ścisk, gdzieś na 6-7 metr. My nie. My nie dokonujemy do pierwszego słupka.

0

No bez jaj, że on to obronił. Łokieć ze stali czy jak?

0

@Nazio87 ąkhłajabl!

0

Z Dembele jest wszystko zajebiście póki może biec xD

0

Rafinha mimo wszystko przed Fatim w wyborze, choć szału też nie robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?