26 listopada 2022, 14:30
0
Robert nie miał na kogo lagi zagrać
26 listopada 2022, 14:24
4
Robercie Lewandowski, jeśli wchodzisz na labambe, wiedz jedno. Jak ja Ci k... współczuję. :|
25 listopada 2022, 20:41
Dawać tam Murica! Swoją drogą cudownie słucha się jak nazwiska sportowców ewoluują w ustach polskich komentatorów :)
24 listopada 2022, 22:59
@Janiama ale to po prawej to gira Beckhama
24 listopada 2022, 21:25
1
Ten Winicjusz :D
24 listopada 2022, 21:12
3
Zatrzymany przez nikogo innego jak obrońcę Brazylijczyków, a był to Santiago Silva :)
24 listopada 2022, 21:04
Mógłby też podjąć się prac społecznych i ot choćby sądzić, znaczy, marchew...
24 listopada 2022, 20:59
Kiedy masz 29 lat i ktoś o godz. 21 dzwoni do drzwi, więc nie otwierasz, bo nikogo dorosłego nie ma w domu
23 listopada 2022, 14:49
Jeszcze się okaże, że Eto'o niczego nie ćpiał i jego typy są całkiem poważne ;)
22 listopada 2022, 21:24
@Deviler z USA nawet 3 xD
22 listopada 2022, 21:21
Ale że na sędziny Katarczycy pozwolili
22 listopada 2022, 18:21
U Niemca strzelał
22 listopada 2022, 18:04
Ulalaa jaka Pani z Meksyku.. takom to bym nie powiem co, hm, hm... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
22 listopada 2022, 18:00
@Shear007 AKSLOP!!
22 listopada 2022, 17:57
@VegetaPolska ja tego nigdy nie zrozumiem. Rozumiem braki umiejętności, techniczne... Ale nie dość, że tu nie ma za grosz taktyki to jeszcze biegają jakby w pełnym wojskowym rynsztunku wyszli. Zawsze, urwał, wolniej od rywala
22 listopada 2022, 17:55
Spokojnie, Arabia też do przerwy nie oddała strzału i nawet straciła 4 gole ;)
22 listopada 2022, 17:52
7
Stadion miał wyglądać ch wie jak zajebiście, a zrobili stadion z kontenerów... Brakuje tylko logo Maersk albo Evergreen na zbliżeniu kamery xD
22 listopada 2022, 17:41
Z tego co kilka sekund meczu bez zacinek widziałem to obie drużyny grają kupsko
22 listopada 2022, 17:18
Fajnie. Utknąłem w kiblu, sport tvp nie działa. Eh, będę mógł się pochwalić, że przesp̶rałem pierwszą połowę...
22 listopada 2022, 17:06
Sport tvp leży?
22 listopada 2022, 14:44
@UmtitiGOAT z balonikiem to jest tak, że albo pęka, albo nie pęka ;)
22 listopada 2022, 12:52
@Medium więc przegrywasz z zespołem z Azji xD
22 listopada 2022, 12:51
@Pawci023x Hiszpania nie musiała grać z Polską
22 listopada 2022, 12:49
5
1500 100 900 meczów bez porażki. Pierwszy mecz na mundialu z P O T Ę Ż N Ą Arabią i w pysk
22 listopada 2022, 12:35
@Deathwing112 wierz mi, że nie chce mi się przebijać przez ten syf. Jak Tobie się chce to komentarz o tej treści był dodany w przerwie meczu.
22 listopada 2022, 12:25
"Argentyna załaduje 4-5 po przerwie, a Arabia nadal zostanie bez oddanego strzału". Eh, niepoprawni optymiści xD
22 listopada 2022, 12:02
@AmigoBlancos prawdziwa weryfikacja będzie w meczu z Polską biało-czerwoną
22 listopada 2022, 12:01
@Danny Gaucho Mówisz, że gość już po procentach?
22 listopada 2022, 11:55
Zapomniał skończyć xD
22 listopada 2022, 11:23
Walczą Arabowie o każdą piłkę. Ja się nie zdziwię jak oklep zbierzemy i od nich xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Robert nie miał na kogo lagi zagrać
4
Robercie Lewandowski, jeśli wchodzisz na labambe, wiedz jedno. Jak ja Ci k... współczuję. :|
0
Dawać tam Murica! Swoją drogą cudownie słucha się jak nazwiska sportowców ewoluują w ustach polskich komentatorów :)
0
@Janiama ale to po prawej to gira Beckhama
1
Ten Winicjusz :D
3
Zatrzymany przez nikogo innego jak obrońcę Brazylijczyków, a był to Santiago Silva :)
3
Mógłby też podjąć się prac społecznych i ot choćby sądzić, znaczy, marchew...
3
Kiedy masz 29 lat i ktoś o godz. 21 dzwoni do drzwi, więc nie otwierasz, bo nikogo dorosłego nie ma w domu
1
Jeszcze się okaże, że Eto'o niczego nie ćpiał i jego typy są całkiem poważne ;)
1
@Deviler z USA nawet 3 xD
3
Ale że na sędziny Katarczycy pozwolili
0
U Niemca strzelał
0
Ulalaa jaka Pani z Meksyku.. takom to bym nie powiem co, hm, hm... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Shear007 AKSLOP!!
0
@VegetaPolska ja tego nigdy nie zrozumiem. Rozumiem braki umiejętności, techniczne... Ale nie dość, że tu nie ma za grosz taktyki to jeszcze biegają jakby w pełnym wojskowym rynsztunku wyszli. Zawsze, urwał, wolniej od rywala
1
Spokojnie, Arabia też do przerwy nie oddała strzału i nawet straciła 4 gole ;)
7
Stadion miał wyglądać ch wie jak zajebiście, a zrobili stadion z kontenerów... Brakuje tylko logo Maersk albo Evergreen na zbliżeniu kamery xD
0
Z tego co kilka sekund meczu bez zacinek widziałem to obie drużyny grają kupsko
1
Fajnie. Utknąłem w kiblu, sport tvp nie działa. Eh, będę mógł się pochwalić, że przesp̶rałem pierwszą połowę...
0
Sport tvp leży?
0
@UmtitiGOAT z balonikiem to jest tak, że albo pęka, albo nie pęka ;)
0
@Medium więc przegrywasz z zespołem z Azji xD
1
@Pawci023x Hiszpania nie musiała grać z Polską
5
1500 100 900 meczów bez porażki. Pierwszy mecz na mundialu z P O T Ę Ż N Ą Arabią i w pysk
0
@Deathwing112 wierz mi, że nie chce mi się przebijać przez ten syf. Jak Tobie się chce to komentarz o tej treści był dodany w przerwie meczu.
1
"Argentyna załaduje 4-5 po przerwie, a Arabia nadal zostanie bez oddanego strzału". Eh, niepoprawni optymiści xD
0
@AmigoBlancos prawdziwa weryfikacja będzie w meczu z Polską biało-czerwoną
3
@Danny Gaucho Mówisz, że gość już po procentach?
0
Zapomniał skończyć xD
0
Walczą Arabowie o każdą piłkę. Ja się nie zdziwię jak oklep zbierzemy i od nich xD