0

Robert nie miał na kogo lagi zagrać

4

Robercie Lewandowski, jeśli wchodzisz na labambe, wiedz jedno. Jak ja Ci k... współczuję. :|

0

Dawać tam Murica! Swoją drogą cudownie słucha się jak nazwiska sportowców ewoluują w ustach polskich komentatorów :)

0

@Janiama ale to po prawej to gira Beckhama

1

Ten Winicjusz :D

3

Zatrzymany przez nikogo innego jak obrońcę Brazylijczyków, a był to Santiago Silva :)

3

Mógłby też podjąć się prac społecznych i ot choćby sądzić, znaczy, marchew...

3

Kiedy masz 29 lat i ktoś o godz. 21 dzwoni do drzwi, więc nie otwierasz, bo nikogo dorosłego nie ma w domu

1

Jeszcze się okaże, że Eto'o niczego nie ćpiał i jego typy są całkiem poważne ;)

1

@Deviler z USA nawet 3 xD

3

Ale że na sędziny Katarczycy pozwolili

0

U Niemca strzelał

0

Ulalaa jaka Pani z Meksyku.. takom to bym nie powiem co, hm, hm... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Shear007 AKSLOP!!

0

@VegetaPolska ja tego nigdy nie zrozumiem. Rozumiem braki umiejętności, techniczne... Ale nie dość, że tu nie ma za grosz taktyki to jeszcze biegają jakby w pełnym wojskowym rynsztunku wyszli. Zawsze, urwał, wolniej od rywala

1

Spokojnie, Arabia też do przerwy nie oddała strzału i nawet straciła 4 gole ;)

7

Stadion miał wyglądać ch wie jak zajebiście, a zrobili stadion z kontenerów... Brakuje tylko logo Maersk albo Evergreen na zbliżeniu kamery xD

0

Z tego co kilka sekund meczu bez zacinek widziałem to obie drużyny grają kupsko

1

Fajnie. Utknąłem w kiblu, sport tvp nie działa. Eh, będę mógł się pochwalić, że przesp̶rałem pierwszą połowę...

0

Sport tvp leży?

0

@UmtitiGOAT z balonikiem to jest tak, że albo pęka, albo nie pęka ;)

0

@Medium więc przegrywasz z zespołem z Azji xD

1

@Pawci023x Hiszpania nie musiała grać z Polską

5

1500 100 900 meczów bez porażki. Pierwszy mecz na mundialu z P O T Ę Ż N Ą Arabią i w pysk

0

@Deathwing112 wierz mi, że nie chce mi się przebijać przez ten syf. Jak Tobie się chce to komentarz o tej treści był dodany w przerwie meczu.

1

"Argentyna załaduje 4-5 po przerwie, a Arabia nadal zostanie bez oddanego strzału". Eh, niepoprawni optymiści xD

0

@AmigoBlancos prawdziwa weryfikacja będzie w meczu z Polską biało-czerwoną

3

@Danny Gaucho Mówisz, że gość już po procentach?

0

Zapomniał skończyć xD

0

Walczą Arabowie o każdą piłkę. Ja się nie zdziwię jak oklep zbierzemy i od nich xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?