@PolskiBarcelonista10 to ja otwarcie powiem, że byłem za Brazylią i nie cieszę się z wygranej Chorwacji. I lubię Neymara. I mi go szkoda, bo po wygranej w mundialu może tą jedną złotą piłkę by zgarnął. I ogólnie chyba nie doczekam się, żeby chociaż w finale zagrali, a za dużo już z finału z 2002 roku nie pamiętam.
Obrzydził mi pewien Portugal z Madery tę drużynę, ba, za dzieciaka zawsze lubiłem ich mecze, ale trzeba otwarcie przyznać, że idą jak burza dzisiaj. Póki co świetna organizacja w destrukcji i przy kontrach. Niemniej ubolewam, że bohaterem zrobią gościa co strzela gole grzywką.
@jeyx77x przecież ja jak dziś pamiętam jak dostawałem zjeby od dziadów na orliku, bo oni przyszli pograć na poważnie, a ja ustawiłem się w roli rozgrywającego i miałem czelność przejść jednego, dwóch typów, żeby ktoś inny miał więcej miejsca. "NIE KIWAJ KURWA SZCZENIAKU, BO ZEJDZIESZ!!!!!!1!1!1". Nigdy nie byłem typowym orlikowym kristiano, po prostu lubiłem komuś wyłożyć patelnie, ale przeważnie były o to wąty.
14
@MAGNETO przecież mu krew z ust leciała. Zęba miał wypluć, żeby nie było, że symuluje?
2
@MateuszGotowka99 tak bardzo chcesz 3. Wojny światowej?
9
Boooli wielki Messi
Ma boleć!
1
Ja za dzisiejszą piłką naprawdę nie nadążam. Kariera Gattuso stała takimi interwencjami jak ten wślizg, a teraz nagle to zawsze jest faul.
0
@Janiama dios de futbol
5
Trochę nie wiem o co on się do Luuka przypiął. Miał prawo o tę piłkę walczyć.
0
Mam obawy, źe jednym samolotem jutro z Brazylią będą wracać Albicelestes
0
@PolskiBarcelonista10 to ja otwarcie powiem, że byłem za Brazylią i nie cieszę się z wygranej Chorwacji. I lubię Neymara. I mi go szkoda, bo po wygranej w mundialu może tą jedną złotą piłkę by zgarnął. I ogólnie chyba nie doczekam się, żeby chociaż w finale zagrali, a za dużo już z finału z 2002 roku nie pamiętam.
0
Przemuś, ale jak cię chwaliłem, tak zaraz się chyba zes.asz z podniety
0
Pirszy hattryk na tym mundialu
0
Polska z nimi jak równy z równym szła, a grał CR7. To są te detale
0
Poszedłem na 10 minut pod prysznic. Szybko poszło...
1
@Messibestplayerintheworld medali im zabraknie
0
@P33ck nie wiem czy aż piekielnie, ale naprawdę równa ta repka jest. Wszyscy prezentują wysoki poziom, ciężko dziś na boisku wskazać leszcza
2
@PaPo bo Pełka to PAN komentator.
1
@Piotr,1985 mmm, ale bym się ocierał o te strzały
2
Obrzydził mi pewien Portugal z Madery tę drużynę, ba, za dzieciaka zawsze lubiłem ich mecze, ale trzeba otwarcie przyznać, że idą jak burza dzisiaj. Póki co świetna organizacja w destrukcji i przy kontrach. Niemniej ubolewam, że bohaterem zrobią gościa co strzela gole grzywką.
0
@Waszk i tak mu to zapiszą, cierpliwości
1
Ale że się podniósł po tym druzgocącym ciosie, szacunek!
0
@msmsms połowa tej "premii" powinna iść do Scaloniego i reprezentacji albicelestes, skoro to i wszystko i tak jeden wielki układ
0
Argentynczycy pewnie teraz żałują, że nie załadowali tym partaczom dwucyfrówki. Ale... Co się odwlecze to nie uciecze
0
@P33ck mam taką grypę, że nie brzmię lepiej, a jeszcze muszę pociągi zapowiadać xD
3
@jeyx77x przecież ja jak dziś pamiętam jak dostawałem zjeby od dziadów na orliku, bo oni przyszli pograć na poważnie, a ja ustawiłem się w roli rozgrywającego i miałem czelność przejść jednego, dwóch typów, żeby ktoś inny miał więcej miejsca. "NIE KIWAJ KURWA SZCZENIAKU, BO ZEJDZIESZ!!!!!!1!1!1". Nigdy nie byłem typowym orlikowym kristiano, po prostu lubiłem komuś wyłożyć patelnie, ale przeważnie były o to wąty.
14
Obrazek Szczęsnego z płaczącym synem łamie serce w 6 miejscach. Pamiętajcie Panowie, dla swoich dzieci jesteście superbohaterami.
0
@Janiama 2 drużyny europejskie i po jednej z Afryki i Ameryki południowej
0
Podziwiam, że tak umiecie się tym emocjonować. Ja kompletnie odleciałem xD
1
Dziś mam ochotę na meczyk, ale nie no. Anglikami nie umiem się emocjonować. Nawet mi oko poleciało już
0
Szkoda, że nie dał Arkadio strzelać
0
@FcPortoFan1999 w pogoń na pewno nie. Trzeba dalej grać swoje i szukać tej szansy. A z tyłu zachować zimną głowę
2
Grają swój najlepszy mecz na turnieju paradoksalnie. Szkoda, bo miękka jest ta Francja. Albo tak nas lekceważy. Na pewno nie mamy czego się wstydzić.