1

@Sulimo ale byłoby co opowiadać... A nie, czekaj

1

@Sulimo cały czas kibicuję superwulkanowi w Yellowstone

1

Jak zdegradują City to Hochland fiśado!

0

@kuz tylko dobrze popatrz jaką wersję kupujesz. Jak masz ps5 to aktualizacja z wersji PS4 jest płatna

4

@arsenallondyn0 Jezusie najsłodszy...

2

@DragonxNF haiku to było najlepsze co mnie w grach spotkało. Nigdy nie miałem takiej beczuni :D jestę poetą

0

@MarcelNJ11 na pewno remasterek mafii

3

@Comentateiro Odpowiadając bez jakichś cwaniackich zaczepek. Uważam, że trzeba docenić to co Valverde osiągnął z Barceloną, ale porażka z Liverpoolem to niestety olbrzymia skaza. Ten dwumecz trzeba było po prostu wygrać, nie ma żadnego tłumaczenia. Był pragmatyczny, ale zwyciężał. Niby miał te gwiazdy, ale od lat mówiliśmy, że to wszystko syte wilki już i brak zaangażowania często rzucał się w oczy. I tu wchodzi Xavi, cały na biało, i wyjaśnia amigosów na momencie.

0

@tbas chciałem to uwypuklić ;)

1

Xavi przygasza Fatiego.

Nie no, śmieszki. Ale ciekawe jak żałośnie musi na treningach wypadać, skoro nie łapie się do 11 i koniec

0

@Colon Nie mam nic do Ciebie, ale wygląda jakbyś szukał zaczepki, heh...

5

Do jednego mnie Xavi przyzwyczaił. Jak w końcówce Barcelona prowadzi, to po prostu wygrywa mecz, dowozi wynik do końca, bez względu na styl.

0

@Emhyr wreszcie mi ktoś przypomniał nazwę tego klubu, bo już miałem fife 2005 instalować i robić to karierę Celticiem

1

@Rl9k1nG sauvage elixir. Po razie za uchem i czuć cały dzień

0

@Dalhi też tak właśnie patrzę, a to pewnie jest wyprzedaż starego rocznika

0

@Dalhi @Gallaret to znowu ja xD a coś o tym sprzęcie dobrego można powiedzieć?
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-xr65a75k-oled-4k-google-tv.bhtml#afterSearch-xr%2065a75k||||product
Nie że się uparłem na to Sony, ale akurat zaintrygowała mnie ta obniżka ceny z 9999 na 7999

0

@damiano996 póki co Barca też wygrywa. Dzisiejszy mecz jeszcze trwa.

12

Olaboga xD to nie jest grą na miarę lidera. Tylko Real ma prawo wygrywać przegrane/zremisowane mecze :)

3

Gdzie te chłopy chciałoby się spytać. Gavi mu wjeżdża. Faul, kartka, jak najbardziej, ale na Boga, on go zahaczył ręką, a tamten zdycha jakby mu Kratos sierpa sprzedał

0

@Gallaret a z tych LG coś przykuwa uwagę?

0

@Gallaret @Dalhi a z Sony to raczej coś ponad 6000? Czy w ogóle w nic nie iść?

0

@Dalhi mówisz, że jednak nie pchać się w Sony? A już się nagrzałem... xD ale w LG też te 120Hz i HDMI 2.1 mają? Atmosy, Visiony itd.?

0

@Rl9k1nG Ragnarök chyba nie miał zbyt dużej konkurencji, co?

0

Technomaniacy już na pokładzie, wstali? Chciałem sobie kupić bravię, 65 cali, ale żeby wyciągnęła wszystko co ps5 oferuje. Wiem, że google nie boli, ale jest mnóstwo modeli w tym rozmiarze. Powiedzmy przedział 4-6k. Ktoś coś może polecić?

1

Jesteśmy w półfinale pucharu króla, a na forum zebranie marudników :D ja tam cieszę się, że kolejne pesos wpadną do skarbonki. Nie idzie lekko, przyznaję, czasami wręcz topornie, ale cały czas jesteśmy w grze o 3 trofea. Poczekajmy do kwietnia z osądem chociaż.

3

@Hubsao A tak wyśmiewano fabułę coda MW 3 ;)

0

Uwielbiam, kiedy film zostaje ze mną jeszcze po jego zakończeniu... Wczoraj wleciał White Boy Rick, polecam

0

@dniel szczerze mówiąc, po 8 latach subskrybowania, moja biblioteka wygląda jak game pass. A jak chce w coś z tego zagrać, to opłacić plusa i tak trzeba. I też mam tak jak Ty, że lubię nowości i ogólnie rozwój, ale nie ma to jak popykać w klasyczki ;)

0

@Emhyr jak uplastycznić to do Bora trzeba

0

@AbelKabel a co było na rzeczy jak Deppa zniszczyli? Bo okazało się, że był bity, a narracja była zupełnie odwrotna. Będę pierwszy, który go skrytykuje jak zapadnie wyrok skazujący. A te zeznania w mediach o kant du.y rozbić. Nigdy nie wierzę w te wszystkie doniesienia z cudownych źródełek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?