W momencie, kiedy komentator mówi "czysto, nie było pociągania za koszulkę", a ja w tejże sekundzie widzę pociąganie za koszulkę, czuję się jakby ktoś ze mnie drwił. Masakra co komentator może wygadywać i kreować ogląd sytuacji widzowi...
Jak u nas jest kontrowersja na naszą korzyść, to jeden przez drugiego się przykrzykują (komentatorzy), że błąd sędziego. Jak Real ma kontrowersję na swoją korzyść to pitu pitu, srutu tutu, może widz nie zauważy. I tak to w tej telewizji już od jakiegoś czasu da się zauważyć, że komentator mówi widzowi co ma widzieć, a nie co rzeczywiście widzi.
@ZwyklyKibicBarcy04 właśnie tego nie czaję. Skoro nie da się za bardzo strzelić kolejnego gola, to dlaczego oni sami przeciwnikowi sytuacje bramkowe tworzą? xD nagle celność podań spada, decyzje na własnej połowie skandaliczne...
@Schoogs całą minutę dłużej, z czego Neto czekał pół minuty, żeby wznowić tuż przed golem. To nie Hiszpania, że pół doliczonego czasu po boisku biegają lekarze i nie dolicza się nawet minuty.
0
@MikeBajson na eleven też real leciał?
1
W momencie, kiedy komentator mówi "czysto, nie było pociągania za koszulkę", a ja w tejże sekundzie widzę pociąganie za koszulkę, czuję się jakby ktoś ze mnie drwił. Masakra co komentator może wygadywać i kreować ogląd sytuacji widzowi...
4
Ten mecz mógłby być wizytówką ligi hiszpańskiej. Mimo braku goli świetne widowisko
0
@QQL5 sęk w tym. Że nie możemy tak grać jak Betis, bo jest tartak ;)
0
@Kamiloza91 tym bardziej boli porażka z Almerniom :/
3
Doceniam sytuację w tabeli, jednakże Betis w tej chwili operuje piłką lepiej i ładnej od Barcelony :/
4
Winicjusz by pewnie po takim wślizgu na wózku wylądował, a Rodrygo nic, elegancko dalej ciśnie xD
2
Laporta i Perez bardzo wyraźnie trzymają sztamę, mając wspólnego wroga tebasa, ale Barcelona na pewno mecze kupuje, a co więcej Perez na to pozwala :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak u nas jest kontrowersja na naszą korzyść, to jeden przez drugiego się przykrzykują (komentatorzy), że błąd sędziego. Jak Real ma kontrowersję na swoją korzyść to pitu pitu, srutu tutu, może widz nie zauważy. I tak to w tej telewizji już od jakiegoś czasu da się zauważyć, że komentator mówi widzowi co ma widzieć, a nie co rzeczywiście widzi.
0
Odnośnie powiązania pewnych dwóch angielskich o hiszpańskich drużyn https://giphy.com/gifs/disney-the-lion-king-circle-of-life-2h8BdeXxhGGB2
0
@MateuszGotowka99 Też mi się wydaje, że var nie interweniował, bo faul odbył się przed polem karnym
2
Sędzia tragedia i jeszcze kończy 10 sekund przed czasem, żeby więcej argumentów do polemiki dać. Tam się żaden do wykonywania zawodu nie nadaje.
0
@agaFCB nie no tera to już na pewno
2
@barcanawieki może kontuzja?
0
@KrwawiaceoczyVEB a niech gra i będzie miał czarno na białym odpowiedź dlaczego Xavi na niego nie stawia.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 właśnie tego nie czaję. Skoro nie da się za bardzo strzelić kolejnego gola, to dlaczego oni sami przeciwnikowi sytuacje bramkowe tworzą? xD nagle celność podań spada, decyzje na własnej połowie skandaliczne...
1
Napatrzyłem się wczoraj na Arsenal i teraz nie mogę zdzierżyć tego gwizdania każdego dotknięcia rywala...
1
@Commandement w loży ma cieplej
1
Ludzie, Wy w godzinach meczu patrzycie na telewizor czy głównie stękacie na stronie?
0
Sporo roboty ma Marc póki co
6
No, Panie Fati. Chwila prawdy. Cieszę się, że dostał podstawę dziś
1
@Firestone właśnie otwiera, bo wszyscy szczekacze chyba wyskoczyli :D
0
@Schoogs całą minutę dłużej, z czego Neto czekał pół minuty, żeby wznowić tuż przed golem. To nie Hiszpania, że pół doliczonego czasu po boisku biegają lekarze i nie dolicza się nawet minuty.
3
Wspaniały duch zespołu. Brawo Arsenal
16
Odpowiadając na pytanie czy opuści deszczowy Manchester i przeprowadzi się do Katalonii? Tebas mówi, że nie
0
@El dominatore ale Ty musisz być Chad alfa ;)
22
@Messiah10 no cóż... Starałem się
1
Odwrócę omleta, czy jednak będzie jajecznica? xD
0
@El dominatore słuchajcie sobie nawet Pavarottiego, a Barcelona pokonała Real grając akurat tak a nie inaczej. Mędrkuj sobie dalej.