Nie czytałem komentarzy w trakcie meczu. Was też tak raziło nie podawanie do wybornie ustawionego Rafy? Jeżu jak on się tam już wściekał. Pedri wracaj...
Jak u was z jedzeniem w trakcie meczu o wyższą stawkę? Ja zawsze jakieś laysy, orzeszki otworzę, piwo w lodówce, a potem i tak stres taki, że nic nie przełknę xD
@Kosmici przypisujesz do konta i masz. Jak Ci subskrypcja wygaśnie to na grze pojawi się kłódka, a jak za jakiś czas znów kupisz to zniknie i możesz znów w to grać. Jedyne co to musisz to dodać do biblioteki zanim zmieni się oferta
@Emhyr stalker nowy ma wyjść, a ruskie w odwecie za to, że gra nie dostała rosyjskiej lokalizacji, włamali się na serwery i udostępnili materiały z gry, filmiki, mapy, zarysy fabuły...
1
@Kinginiesta tomb rajder
0
Ale dziś wieczorem bede grał w gre
0
@Trojanek23 jeszcze odchodząc powinien dalej kozakowac i Liverpoolowi liścia wymierzyć xD
0
@mindbender84 Ricardo De Burgos Bengoetxea nigdy by czegoś takiego nie zrobił.
0
@shardiyyy Manchester niech się cieszy, że nie gra z Liverpoolem za tydzień
2
Dobrze, że wymieniłem telewizor, bo Kręciło by mi się nie zmieścił na tym starym xD
0
@Chaoss odwołali się od odwołania?
0
Nie czytałem komentarzy w trakcie meczu. Was też tak raziło nie podawanie do wybornie ustawionego Rafy? Jeżu jak on się tam już wściekał. Pedri wracaj...
1
Fajnie było patrzeć na relacje Viniciusa i Araujo. Coś sobie na luzie tłumaczyli. Spoko to wyglądało, a my tu pianę bijemy xD
0
@fcbkrk123 właśnie też taką taktykę mam w głowie
0
@Toretto Orłowski komentuje?
0
Bramka do szatni, coś czuję, że ich mamy teraz. Vamos!
0
@RafiVeB I tak miał ponad 5 sekund przewagi
0
@Essos no co Ty, jak się można napruć oshee?
0
Ale że Agüero nie wystawił...
1
Jeeju, ale by sobie człowiek chciał zobaczyć 6 bramek Barcelony w jednym meczu...
5
Red Bull jedzie a innej lidze na tę chwilę, ale i tak cieszą wyniki Alonso. Piękna końcówka kariery
0
@tadzik447 jesz....cze w lodówce ;p
0
Jak u was z jedzeniem w trakcie meczu o wyższą stawkę? Ja zawsze jakieś laysy, orzeszki otworzę, piwo w lodówce, a potem i tak stres taki, że nic nie przełknę xD
7
Dzień doberek, smacznego rosołku i schabika
0
@Survier wydaje mi się, że wszyscy byliśmy nim zachwyceni
0
Ciekawe jakby to z tym Moribą było u nas. Nadal by się tak ładnie rozwijał i emanował pewnością siebie, czy Xavi od razu by wykrył, że jest plackiem
6
Misja Kleopatra - toż to arcydzieło dubbingu. Polecam sobie odświeżyć dla umilenia nocy :)
1
@Gall jakby mnie tyle kopali to też bym ośmieszał z takim zapleczem xD
0
@Kosmici przypisujesz do konta i masz. Jak Ci subskrypcja wygaśnie to na grze pojawi się kłódka, a jak za jakiś czas znów kupisz to zniknie i możesz znów w to grać. Jedyne co to musisz to dodać do biblioteki zanim zmieni się oferta
0
@Saviola88 RIP Zavala
0
@tbas taki film można już teraz co najwyżej spierd.lić
0
@TheNekro94 gol gol gol gol goool
0
@GdefnyMU zrobić to co z Hogwartem - odpowiedzieć portfelami
0
@Emhyr stalker nowy ma wyjść, a ruskie w odwecie za to, że gra nie dostała rosyjskiej lokalizacji, włamali się na serwery i udostępnili materiały z gry, filmiki, mapy, zarysy fabuły...