1

@Kinginiesta tomb rajder

0

Ale dziś wieczorem bede grał w gre

0

@Trojanek23 jeszcze odchodząc powinien dalej kozakowac i Liverpoolowi liścia wymierzyć xD

0

@mindbender84 Ricardo De Burgos Bengoetxea nigdy by czegoś takiego nie zrobił.

0

@shardiyyy Manchester niech się cieszy, że nie gra z Liverpoolem za tydzień

2

Dobrze, że wymieniłem telewizor, bo Kręciło by mi się nie zmieścił na tym starym xD

0

@Chaoss odwołali się od odwołania?

0

Nie czytałem komentarzy w trakcie meczu. Was też tak raziło nie podawanie do wybornie ustawionego Rafy? Jeżu jak on się tam już wściekał. Pedri wracaj...

1

Fajnie było patrzeć na relacje Viniciusa i Araujo. Coś sobie na luzie tłumaczyli. Spoko to wyglądało, a my tu pianę bijemy xD

0

@fcbkrk123 właśnie też taką taktykę mam w głowie

0

@Toretto Orłowski komentuje?

0

Bramka do szatni, coś czuję, że ich mamy teraz. Vamos!

0

@RafiVeB I tak miał ponad 5 sekund przewagi

0

@Essos no co Ty, jak się można napruć oshee?

0

Ale że Agüero nie wystawił...

1

Jeeju, ale by sobie człowiek chciał zobaczyć 6 bramek Barcelony w jednym meczu...

5

Red Bull jedzie a innej lidze na tę chwilę, ale i tak cieszą wyniki Alonso. Piękna końcówka kariery

0

@tadzik447 jesz....cze w lodówce ;p

0

Jak u was z jedzeniem w trakcie meczu o wyższą stawkę? Ja zawsze jakieś laysy, orzeszki otworzę, piwo w lodówce, a potem i tak stres taki, że nic nie przełknę xD

7

Dzień doberek, smacznego rosołku i schabika

0

@Survier wydaje mi się, że wszyscy byliśmy nim zachwyceni

0

Ciekawe jakby to z tym Moribą było u nas. Nadal by się tak ładnie rozwijał i emanował pewnością siebie, czy Xavi od razu by wykrył, że jest plackiem

6

Misja Kleopatra - toż to arcydzieło dubbingu. Polecam sobie odświeżyć dla umilenia nocy :)

1

@Gall jakby mnie tyle kopali to też bym ośmieszał z takim zapleczem xD

0

@Kosmici przypisujesz do konta i masz. Jak Ci subskrypcja wygaśnie to na grze pojawi się kłódka, a jak za jakiś czas znów kupisz to zniknie i możesz znów w to grać. Jedyne co to musisz to dodać do biblioteki zanim zmieni się oferta

0

@Saviola88 RIP Zavala

0

@tbas taki film można już teraz co najwyżej spierd.lić

0

@TheNekro94 gol gol gol gol goool

0

@GdefnyMU zrobić to co z Hogwartem - odpowiedzieć portfelami

0

@Emhyr stalker nowy ma wyjść, a ruskie w odwecie za to, że gra nie dostała rosyjskiej lokalizacji, włamali się na serwery i udostępnili materiały z gry, filmiki, mapy, zarysy fabuły...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?