Jak już mówiłem. Gość powinien grać każdy mecz do końca sezonu od deski do deski. Jeśli nie odpali to dziękujemy, bo bez przesady... Ma wsparcie, kibice go lubią, głowa do góry.
Mecz z gatunku jak najprędzej wyjść na prowadzenie, bo im później tym meczu będzie trudniejszy i bardziej chaotyczny i jak narazie robimy wszystko, żeby mecz był trudniejszy i bardziej chaotyczny xD
Jeśli dziś wygramy to uważam, że Fati powinien grać do końca sezonu. Jak nie odbuduje w taki sposób psychiki to już chyba nic nie pomoże. Nie w tym klubie przynajmniej
@LionelM95 żona kiedyś zostawiła radyjko włączone. Akumulator prawie się wyzerował, na szczęście woltów wystarczyło żeby otworzyć lewy tył z pilota, bo bym musiał chyba włam robić. Niemniej samochód nawet nie zakręcił tylko przekaźniczki pstrykały po włożeniu kluczyka. Naładuj akku i będzie dobrze
@MesQueUnClub96 odwrotnie zrozumiałeś. Lewy robił co mógł, żeby "nie zauważyć" Raphy. Chyba miał dość jego "dryblingów". Rzecz miała miejsce jeszcze w pierwszej połowie, w okolicach prawej strony boiska, na połowie Realu
@FcPortoFan1999 Chłopie, w ostatnim dziesięcioleciu tyle razy patrzeliśmy na 4:0 w papę i wyżej, że nikomu nie miałbym za złe, gdyby po prostu dał sobie spokój z oglądaniem piłki. Bo np u mnie oglądanie piłki to tylko Barcelona. Na więcej nie mam czasu.
@daniel32778 przeciwko Bayernowi przeciwnik miał 6 typów w ataku do krycia, którzy mogli załadować absolutnie z każdej pozycji. U nas jest Lewy, który wychodzi między pomocników po piłkę
Nawet bym kibicom realu pogratulował, ale są tak toksyczni ostatnio, że w sumie yebiemieto.
Co do naszych, to ja nigdy nie zrozumiem. Jest 1-2, wynik stykowy, ci się rzucają jak niedorozwinięci na nich i adios. Po co to było tak całym zespołem się na nich rzucać? Na porażkę zanosiło się i tak już przed meczem i oni też to na pewno brali pod rozważanie to nie można jakiejś wspólnej wersji ustalić jak na bernabeu? Słuchajta, wszyscy do tyłu i może coś z kontry wejdzie, ale róbmy swoje. Ale nie, oni się ustawią każdy se, jak na podwórku, gdzie, komu wygodnie i olaboga jak do tego doszło? Nie wiem.
0
Heh, Suarez u schyłku przez takie przepychanki przechodził jak Abrams
2
Nie gram z wami. Bo mnie kopiecie.
1
@Arczek2001 na rosołku u mamy był
0
@Gitarkafcb jak ogląda od 20 lat to chyba nie bywa
1
@Aragorn33 odwijam to nawet w tej chwili i za chu nie wiem za co Gavi
5
Teraz Lewy wyskakuje z łokciem do główki i druga żółta dla Gaviego xD
1
Jak już mówiłem. Gość powinien grać każdy mecz do końca sezonu od deski do deski. Jeśli nie odpali to dziękujemy, bo bez przesady... Ma wsparcie, kibice go lubią, głowa do góry.
2
Nadrobiłem ostatnie 4 odcinki rodu smoka... Jak można zostawić widza w takim momencie?!?! Jejku, tak się nie robi :/
3
@PatrychoO A potem cyk, jakiś byk mu wchodzi w kolano, operacja i po karierze, bo rehabilitacja nie przebiega pomyślnie :)
6
Bez przesady z tymi sapami na koniec do Lahoza. Do 100 minuty miał to przeciągać?
5
Czuć aromat drewna
3
To co, może teraz jakiś serialik, Lewy?
0
Spokojnie, zaraz się rozkręcą
2
Mecz z gatunku jak najprędzej wyjść na prowadzenie, bo im później tym meczu będzie trudniejszy i bardziej chaotyczny i jak narazie robimy wszystko, żeby mecz był trudniejszy i bardziej chaotyczny xD
0
@Firestone siedzi w ławce przy nauczycielu ;)
0
Tu by dzisiejszy Zlatan chyba więcej dawał. Niestety...
2
Ajjj ma ten drybling Raphinha. To jest to
2
@KrwawiaceoczyVEB ja już uszom nie wierzę, że jeszcze pierd.lą o tym Gavim...
3
Jeśli dziś wygramy to uważam, że Fati powinien grać do końca sezonu. Jak nie odbuduje w taki sposób psychiki to już chyba nic nie pomoże. Nie w tym klubie przynajmniej
0
@LionelM95 żona kiedyś zostawiła radyjko włączone. Akumulator prawie się wyzerował, na szczęście woltów wystarczyło żeby otworzyć lewy tył z pilota, bo bym musiał chyba włam robić. Niemniej samochód nawet nie zakręcił tylko przekaźniczki pstrykały po włożeniu kluczyka. Naładuj akku i będzie dobrze
0
@MesQueUnClub96 odwrotnie zrozumiałeś. Lewy robił co mógł, żeby "nie zauważyć" Raphy. Chyba miał dość jego "dryblingów". Rzecz miała miejsce jeszcze w pierwszej połowie, w okolicach prawej strony boiska, na połowie Realu
2
@MesQueUnClub96 widziałem w pewnym momencie jak lewy robił co mógł, żeby mu nie podać xD
0
Heh, jeszcze mi się 2 razy śniło, że do 3:2 wyciągnęliśmy. Gupi ja...
0
@barto_8 Ale ja nie bronię tych, którzy grali, tylko ubolewam nad brakiem 4 fundamentów tego zespołu.
0
@kuz nie załamuj się. Jestem z Tobą. Zajmij się po prostu czymś co lubisz
0
@barto_8 ale tak by było, po co ta uszczypliwość?
1
@FcPortoFan1999 Chłopie, w ostatnim dziesięcioleciu tyle razy patrzeliśmy na 4:0 w papę i wyżej, że nikomu nie miałbym za złe, gdyby po prostu dał sobie spokój z oglądaniem piłki. Bo np u mnie oglądanie piłki to tylko Barcelona. Na więcej nie mam czasu.
1
Jakby Xavi, Iniesta, Puyol, Villa, Eto'o, nie wiem, Henry wypadali Guardioli na pół roku NA RAZ to pewnie też uj by był, a nie sextet.
1
@daniel32778 przeciwko Bayernowi przeciwnik miał 6 typów w ataku do krycia, którzy mogli załadować absolutnie z każdej pozycji. U nas jest Lewy, który wychodzi między pomocników po piłkę
1
Nawet bym kibicom realu pogratulował, ale są tak toksyczni ostatnio, że w sumie yebiemieto.
Co do naszych, to ja nigdy nie zrozumiem. Jest 1-2, wynik stykowy, ci się rzucają jak niedorozwinięci na nich i adios. Po co to było tak całym zespołem się na nich rzucać? Na porażkę zanosiło się i tak już przed meczem i oni też to na pewno brali pod rozważanie to nie można jakiejś wspólnej wersji ustalić jak na bernabeu? Słuchajta, wszyscy do tyłu i może coś z kontry wejdzie, ale róbmy swoje. Ale nie, oni się ustawią każdy se, jak na podwórku, gdzie, komu wygodnie i olaboga jak do tego doszło? Nie wiem.