O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1199
  • Liczba komentarzy 2088
  • Polecenia 2425

Komentarze

1

@KrychaFCB pierwszy raz widzę tę flagę trans, podejrzewam że dla nich jestem takim samym ufoludkiem jak oni dla mnie... Co mnie jakoś specjalnie nie martwi.

1

@titikaka prawdziwa zagadka to który z nich jest starszy.

1

@fcbarcafan19 Będę zaskoczony jak to wejdzie na trzy płyty blue ray.

0

@redman83 Lewy nie ma konkurencji, Torres mimo wszystko nie gra wysokim poziomie. Choć przynajmniej więcej pracuje w pressingu.
Wczoraj Lewy mógł śmiało dwie bramki strzelić, pal licho jedną okazję mógł zmarnować, ale strzał główką i sytuacja w której położył obrońcę powinna zakończyć się strzałami w światło bramki. Bramkarz miałby mizerne szanse na interwencję.
Już pisałem wcześniej ale w lecie będzie duży nacisk na transfer. Szejkowie przyjdą z kasą dla niego, może i klub nie straci. Jak Anka nie będzie świrować, to Lewy na to pójdzie

1

@marcin62 dzieciaki są na niesamowitym poziomie taktycznym i fizycznym, ale żadnemu się nie chce bawić piłką w wolnym czasie.
Czasy artystów w futbolu chyba nie wrócą.
Mam przykład niedaleko, mój chrześniak powoli wchodzi do ekstraklasy, miałem okazję go obserwować długi czas. Chłopak trenuje już ponad 10 lat w klubie, ale z piłką w domu mało czasu spędza.

Zobacz wszystkie

54

@Sysia11 skoro nie gra, nie ma intencji wykupu, to niech wraca do macierzystego klubu i tam zbiera czas na boisku.
Dla obu stron rozsądne rozwiązanie.

53

Dobry francuz to sprzedany francuz. Czekam na konkretne informacje o transferach z klubu.

34

Pięć goli to sam Griezmann powinien zapakować.

29

@kamyk_23 W przypadku art. 204 par. 1 i par. 2 (nakłanianie do prostytucji, czerpanie z niej korzyści sąd ma orzekać karę pozbawienia wolności w wysokości od 5 do 15 lat (obowiązujące kary to do pięciu lat pozbawienia wolności w przypadku nakłaniania i do 10 lat w przypadku czerpania korzyści).

25

To żadne zaskoczenie, niestety Francuz ma dość wąski wachlarz atutów i żaden z nich nie predestynuje go do zostania liderem drużyny.
To bardzo pracowity piłkarz o końskim zdrowiu, ale ja bym się na jego miejscu nie zastanawiał jak zostać wiodącą postacią tylko czy będzie w stanie utrzymać miejsce w wyjściowej jedenastce jak do zdrowia i formy wrócą Fati oraz Aguero.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?