@Abominacja czy ja wiem, czy USA takie słabe? Silni są, świetni technicznie i dobrze operują piłką. Prezentują dość nowoczesny styl. Widać, że sporo piniendzy w reprezentację wpompowali w ostatnich latach.
Szkoda Iranu. Po mowie ciała Muricańców widać, że mnóstwo sił kosztowało ich to zwicięstwo. Po tym co władze Iranu wystosowały do piłkarzy to aż ich szkoda i oby tylko nikt im nic nie zrobił w kraju
1
Uuu, Messi zgrywa alfę.
1
Argentyna grająca stojanowicza ma z nami 2 setki xD
1
Google nie umie w tabele
1
Końcówka podobna do meczu z Japonią. Nawet zestawy strojów te same
1
Absolutnie żadnej ambicji, żadnej złości, że ich leją. Stoją jak owieczki.
1
Tak Krychowiak, bo to że nam bramek nayebią to za mało :)
0
Ale teraz tkali nasi tą koronkę. 10 podań później: WYJAAAAAAAAZD!!!
0
@Miracle_aligner powiem tak. Nie zesraj się.
0
Messi przestań mi Wojtka prześladować.
1
Misiek ich wypuścił z taktyką przegrać jak najniżej. Nawet nie udają, że coś próbują do przodu.
0
To teraz wszyscy jesteśmy za Arabią
3
Kto do kurwy daje karne za takie coś? Przecież to jest kabaret jak oni sędziują na tym mundialu. Każda konsultacja z varem to karniak i elo.
0
Przypuszczam, że takiego ciepła i prawdziwej wiary żadna polska reprezentacja po 2002 roku nie czuła ;)
0
Oprawa jakby to był finał ;)
0
@FcBarcelonaFanMSN lajkuję póki nie spadło z rowerka xD
1
La Copa de la Vida? Top 1.
0
@Abominacja czy ja wiem, czy USA takie słabe? Silni są, świetni technicznie i dobrze operują piłką. Prezentują dość nowoczesny styl. Widać, że sporo piniendzy w reprezentację wpompowali w ostatnich latach.
1
Nie wolno kibicować dzisiaj Polsce, bo to pompowanie balonika :) proste jak kochanie :)
Ile razy w życiu mieliście taką okazję być za Polską? Nie licząc meczów z Niemcami, żaden inny nie był tak elektryzujący jak dzisiejszy.
5
@FcPortoFan1999 "zje.aliście mam adwent"
5
Szkoda Iranu. Po mowie ciała Muricańców widać, że mnóstwo sił kosztowało ich to zwicięstwo. Po tym co władze Iranu wystosowały do piłkarzy to aż ich szkoda i oby tylko nikt im nic nie zrobił w kraju
0
@dv7wisnia inna sprawa, że mecz raczej nie jest wymagający dla arbitra
0
Żeby nie zapeszyc, ale lahoz dzisiaj kulturka
0
Nie mogę leżeć, a nie mogę wstać...
Suchy kaszel nocą to skur.ysyn. Szczególnie jak starasz się nie obudzić bombelka
0
@Janiama wąskie grono faworytów
0
@IronSanHybrid uplastycznił się
0
@DaPidejpi Węgrzyn z tym swoim zaciśniętym gardłem to największa żenada wśród komentatorów xD
2
Winicjusz stosuje wobec siebie słynną zasadę "zawodnik może przejść, piłka nie"
0
Ale to jest placek...
1
Jest ekipa na trybunach
1
@MesQueUnClub96 ja to z nostalgii, chyba każdy był kiedyś Ronaldo albo Roberto Carlosem na podwórku ;)