1

Uuu, Messi zgrywa alfę.

1

Argentyna grająca stojanowicza ma z nami 2 setki xD

1

Google nie umie w tabele

1

Końcówka podobna do meczu z Japonią. Nawet zestawy strojów te same

1

Absolutnie żadnej ambicji, żadnej złości, że ich leją. Stoją jak owieczki.

1

Tak Krychowiak, bo to że nam bramek nayebią to za mało :)

0

Ale teraz tkali nasi tą koronkę. 10 podań później: WYJAAAAAAAAZD!!!

0

@Miracle_aligner powiem tak. Nie zesraj się.

0

Messi przestań mi Wojtka prześladować.

1

Misiek ich wypuścił z taktyką przegrać jak najniżej. Nawet nie udają, że coś próbują do przodu.

0

To teraz wszyscy jesteśmy za Arabią

3

Kto do kurwy daje karne za takie coś? Przecież to jest kabaret jak oni sędziują na tym mundialu. Każda konsultacja z varem to karniak i elo.

0

Przypuszczam, że takiego ciepła i prawdziwej wiary żadna polska reprezentacja po 2002 roku nie czuła ;)

0

Oprawa jakby to był finał ;)

0

@FcBarcelonaFanMSN lajkuję póki nie spadło z rowerka xD

1

La Copa de la Vida? Top 1.

0

@Abominacja czy ja wiem, czy USA takie słabe? Silni są, świetni technicznie i dobrze operują piłką. Prezentują dość nowoczesny styl. Widać, że sporo piniendzy w reprezentację wpompowali w ostatnich latach.

1

Nie wolno kibicować dzisiaj Polsce, bo to pompowanie balonika :) proste jak kochanie :)

Ile razy w życiu mieliście taką okazję być za Polską? Nie licząc meczów z Niemcami, żaden inny nie był tak elektryzujący jak dzisiejszy.

5

@FcPortoFan1999 "zje.aliście mam adwent"

5

Szkoda Iranu. Po mowie ciała Muricańców widać, że mnóstwo sił kosztowało ich to zwicięstwo. Po tym co władze Iranu wystosowały do piłkarzy to aż ich szkoda i oby tylko nikt im nic nie zrobił w kraju

0

@dv7wisnia inna sprawa, że mecz raczej nie jest wymagający dla arbitra

0

Żeby nie zapeszyc, ale lahoz dzisiaj kulturka

0

Nie mogę leżeć, a nie mogę wstać...

Suchy kaszel nocą to skur.ysyn. Szczególnie jak starasz się nie obudzić bombelka

0

@Janiama wąskie grono faworytów

0

@IronSanHybrid uplastycznił się

0

@DaPidejpi Węgrzyn z tym swoim zaciśniętym gardłem to największa żenada wśród komentatorów xD

2

Winicjusz stosuje wobec siebie słynną zasadę "zawodnik może przejść, piłka nie"

0

Ale to jest placek...

1

Jest ekipa na trybunach

1

@MesQueUnClub96 ja to z nostalgii, chyba każdy był kiedyś Ronaldo albo Roberto Carlosem na podwórku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?