Ferstapenik twierdzi, że mają go nie prosić o takie rzeczy, mówił to ostatniego lata i podtrzymuje swoje postulaty i ma nadzieję, że drużyna to jasno zrozumiała. Kuuurwa, ale typ u mnie jest skreślony. Mam nadzieję, że to się mocno mu odbije czkawką.
@lucas/catalan Sainza to bym jeszcze usprawiedliwił, bo to jednak oddanie podium by było. Ale maksiu ma krechę u mnie i ja nie wiem, jak on się po tym podniesie
Hm, myślę, że sporo maksiu straci w oczach kibiców po tym co zrobił. Jeszcze będzie nieraz potrzebował pomocy Pereza. A Checo ostro tam na niego na radiu nagadał.
Nie wiem, może się przypierdalam, ale wydaje mi się, że eleveniarze na murawie przypierdalają się do kwadratu. No typ wyskakuje z tekstem, że to Osasuna przegrała, a nie Barcelona wygrała? Od 35 minuty widziałem odpowiedzialną grę, ataki w miarę możliwości, gdy pojawiała się okazja, sporo wygranych dryblingów, sytuacji, w których jeden z naszych (Pedri, de Jong, Balde) przechodzi 3-4 przeciwników. Mądre ustawianie się w strefach tak, żeby jakoś maskować brak 1 zawodnika - to wymagało bardzo dużo biegania i pozostawienia serducha na boisku. I to wszystko dzisiaj było, bo warunki naprawdę nie sprzyjały, a jednak się udało. Niestety nie usłyszałem tego od eksperta telewizji, za którą płacimy ciężko zarobione pieniądze. Ale co ja kanapowiec z piwskiem w łapie wiem? Jak ja nawet piwska w łapie nie mam...
Wku.wia mnie, że nasi zawsze na Osę wychodzą na pół gwizdka. Ten klub już dawno zasłużył, żeby Barcelona podchodziła do meczu z nimi jak do meczów z Valencią. Przecież z nimi nigdy nie ma spacerków. Druga sprawa, że dużo łatwiej byłoby Ter Stegenowi kłócić się z piłką w rękach, a nie po tym jak wpadła do bramki. Nie mam bladego pojęcia co im się zawsze w synapsach dzieje, że rzucają robotę i lecą najpierw z łapami do sędziego.
@tomek256 w szczerym polu was nie wysadzą. Jeśli utknęliście na szlaku (pomiędzy sąsiednimi stacjami) to muszą zorganizować komunikację zastępczą i straż pożarną do pomocy w wysiadaniu, bo bez peronu nie każdy wyjdzie
0
@Sau_Ron mi wyszło, że LIONEL MESSI GOAT
0
@czółkovsky saudis on audis
1
@agaFCB i paliwko zaraz po dychu :) miałem nie lać w tym tygodniu, ale że na 7 do roboty to rano jeszcze wykręcę póki jest po 6,48 xD
2
Coś czuję, że jutro na stacjach benzynowych i przy bankomatach będzie się ładnie odwalać
2
@draxidox "o witam witam, kierownika szanownego!"
0
@damianex10 już myślałem, że maxiu
0
@Ptasior trochę beczka z niego, bo ciekawe gdzie by był, gdyby redbull na niego nie postawił.
5
Ferstapenik twierdzi, że mają go nie prosić o takie rzeczy, mówił to ostatniego lata i podtrzymuje swoje postulaty i ma nadzieję, że drużyna to jasno zrozumiała. Kuuurwa, ale typ u mnie jest skreślony. Mam nadzieję, że to się mocno mu odbije czkawką.
0
@MESSIah16 chciałeś napisać przed Mundialem 2002?
2
@lucas/catalan Sainza to bym jeszcze usprawiedliwił, bo to jednak oddanie podium by było. Ale maksiu ma krechę u mnie i ja nie wiem, jak on się po tym podniesie
0
@norbi77 no to Hamilton teraz będzie mógł się kulać po torze dla kolejnego blaklivmatera
3
Hm, myślę, że sporo maksiu straci w oczach kibiców po tym co zrobił. Jeszcze będzie nieraz potrzebował pomocy Pereza. A Checo ostro tam na niego na radiu nagadał.
0
@jeyx77x może po prostu Pinokio?
1
@Krystian1588 przecież ja też jestem kibicem i jak Barcelona gra kupę to jestem pierwszy do skrytykowania. Pod warunkiem, że zasłużyła na krytykę...
7
Nie wiem, może się przypierdalam, ale wydaje mi się, że eleveniarze na murawie przypierdalają się do kwadratu. No typ wyskakuje z tekstem, że to Osasuna przegrała, a nie Barcelona wygrała? Od 35 minuty widziałem odpowiedzialną grę, ataki w miarę możliwości, gdy pojawiała się okazja, sporo wygranych dryblingów, sytuacji, w których jeden z naszych (Pedri, de Jong, Balde) przechodzi 3-4 przeciwników. Mądre ustawianie się w strefach tak, żeby jakoś maskować brak 1 zawodnika - to wymagało bardzo dużo biegania i pozostawienia serducha na boisku. I to wszystko dzisiaj było, bo warunki naprawdę nie sprzyjały, a jednak się udało. Niestety nie usłyszałem tego od eksperta telewizji, za którą płacimy ciężko zarobione pieniądze. Ale co ja kanapowiec z piwskiem w łapie wiem? Jak ja nawet piwska w łapie nie mam...
0
Wku.wia mnie, że nasi zawsze na Osę wychodzą na pół gwizdka. Ten klub już dawno zasłużył, żeby Barcelona podchodziła do meczu z nimi jak do meczów z Valencią. Przecież z nimi nigdy nie ma spacerków. Druga sprawa, że dużo łatwiej byłoby Ter Stegenowi kłócić się z piłką w rękach, a nie po tym jak wpadła do bramki. Nie mam bladego pojęcia co im się zawsze w synapsach dzieje, że rzucają robotę i lecą najpierw z łapami do sędziego.
0
Sędzia sędzią, ale co odp.erdala bramkarz, wtf?
0
@FCBparasiempre to nie była ta kolejka, gdy Higuain również strzelił 4 gole do przerwy, a Real wygrał z kimś 6:2?
8
@sopelinho zamknij sie!
0
@ZiX Dzisiejsze pi.deczki przy 99% tych wejść by wykorzystywało sytuację, żeby wymusić kartkę dla przeciwnika
0
@tomek256 w szczerym polu was nie wysadzą. Jeśli utknęliście na szlaku (pomiędzy sąsiednimi stacjami) to muszą zorganizować komunikację zastępczą i straż pożarną do pomocy w wysiadaniu, bo bez peronu nie każdy wyjdzie
3
Poliderowane xD nie powiem, zarżałem
0
@Pitinho cały czas czytam, że beka z tych kibiców, a nigdzie tu tych kibiców nie widzę w komentarzach xD
0
Eh, na takie pożegnanie zasługiwał nasz Leonidas. Dobrze by było zobaczyć taki obrazek
3
Ferranowi przynajmniej strzelanie focha zawsze wychodzi xD
2
Lewandowski chyba z 3-4 razy niepotrzebnie się wtrącał...
1
Hahahahahh, nie przepadam za kabaretami, ale to jest całkiem dobry skecz xD
1
Czyli Fati ma już w pierwszej minucie na boisku zmarnowaną setę? xD
7
Ćwiąkała w poniedziałek ma egzamin ósmoklasosty?
1
Tu powinna być piątka do przerwy, no ale cóż. Oczyścić teraz głowy, nastawić celowniki jedziemy z nimi