Widzę, ze wszystkich jeszcze trzyma wk.rw po wczoraj. Tyle miłego, że nie jestem sam. Już nawet Rammsteina mi się nie chce słuchać jak pomyślę o tym mynsien. Ktoś chce bilety odkupić? xD
@Kidd powiedz to mojemu złamanemu niegdyś lewemu łokciowi, który na przemian z prawym nadgarstkiem bolą przy zmianie pogody xD a kiedyś z takich maruderów kpiłem
Ale jestem zajebiście wściekły po tej połowie. Ten mecz był co najmniej wyrównany. Katastrofalna skuteczność, na którą nas przeciwko takim drużynom nie stać i koniec.
@Zorrocule ależ 1000% racji. Starania takich ekip się najlepiej ogląda. Na pewno postronny kibic miał podobną frajdę jak patrzył co z nami robi Benfica
Ktoś się zna czy na jakimś vpn-ie mogę wybrać daną lokalizację, zum Beispiel Berlin czy jakiś Paryż i wykupić sobie ichny abonament, na którym transmitują LM? Po prostu mam chęć zrobić cokolwiek byle tego syfu polsatowskiego nie finansować...
@Emhyr taki sam to pewnie nie, ale porażka bardzo dziwić nie powinna. Ja bardziej nie wiem co myśleć o obecnej formie klubu, która jest świetna, ale nie ma do czego się przyrównać. Więc we wtorek ważny sprawdzian. Na szczęście Bayern to nie ta maszyna co 2 lata temu
Czy we Włoszech i w Ferrari musi być tak "dobrze", że jak nie taktyka to obsługa toru przez 9 okrążeń nie umie auta posprzątać, a na koniec zrobić celebrację tyłem do połowy kibiców?
A skąd pewność, że Iga piszac smsy nie reklamowała właśnie jakiegoś hujałeja czy co tam trzymała w rękach? Po drugie błagam, co miała patrzeć jak podest rozkładają?
0
@tbas przecież ja tylko Tobie zawtórowałem
0
Widzę, ze wszystkich jeszcze trzyma wk.rw po wczoraj. Tyle miłego, że nie jestem sam. Już nawet Rammsteina mi się nie chce słuchać jak pomyślę o tym mynsien. Ktoś chce bilety odkupić? xD
1
@Kidd powiedz to mojemu złamanemu niegdyś lewemu łokciowi, który na przemian z prawym nadgarstkiem bolą przy zmianie pogody xD a kiedyś z takich maruderów kpiłem
0
@tbas no taak, Celtici, Szachtary itp są dla słabiaków, co nie?
0
Inter, Real, Bilbao, Villarreal, Inter, Bayern, Valencia. Ten terminarz to będzie jazda bez trzymanki.
2
Ale jestem zajebiście wściekły po tej połowie. Ten mecz był co najmniej wyrównany. Katastrofalna skuteczność, na którą nas przeciwko takim drużynom nie stać i koniec.
1
@usztafik Bayern też gra tak intensywnie
0
Prawda jest taka, że po 13 minucie na nich wsiedliśmy. Momentami coś tam próbowali kąsać, ale spokojnie mogłoby być 2-3:0...
0
Jeszcze niżej mogli w Monachium tę kamerę umiejscowić, na pewno by się piłką z bandą nie zlewała
1
@rayqi a jaka ładna pani redaktor we francuskim bein sports
0
@damiano16398 wpisz w lupę Polsat sport i wyskakuje
0
@Luciano99 no masz mnie, 1:0 dla Ciebie ;)
0
@Zorrocule ależ 1000% racji. Starania takich ekip się najlepiej ogląda. Na pewno postronny kibic miał podobną frajdę jak patrzył co z nami robi Benfica
1
@patryk355 dawno już takich nie czułem nawet przed klasykiem ;)
0
@Deviler zegarek mi się zye.ał, bo bym chętnie sprawdził swoje :D
2
Nie znam tych gości ze Sportingu, praktycznie żadnego nazwiska nie kojarzę, ale kręcili kogutami jak szmaciarzami xD P O T Ę Ż N A premier league
0
Ktoś się zna czy na jakimś vpn-ie mogę wybrać daną lokalizację, zum Beispiel Berlin czy jakiś Paryż i wykupić sobie ichny abonament, na którym transmitują LM? Po prostu mam chęć zrobić cokolwiek byle tego syfu polsatowskiego nie finansować...
1
@sendesara doświadczenie, jakie młodzież dziś złapie jest bezcenne
7
Fajny rajdzik, zero przypadku, pełna kontrola nad piłką
3
Ale końcówka Sportingu :D
0
Tottenham mi działa póki co, ciekawe jak szybko nasz mecz padnie xD
0
@takisobiektos jakiegoś Twitta masz?
1
@Emhyr taki sam to pewnie nie, ale porażka bardzo dziwić nie powinna. Ja bardziej nie wiem co myśleć o obecnej formie klubu, która jest świetna, ale nie ma do czego się przyrównać. Więc we wtorek ważny sprawdzian. Na szczęście Bayern to nie ta maszyna co 2 lata temu
1
@Emhyr futu.re
0
Czy we Włoszech i w Ferrari musi być tak "dobrze", że jak nie taktyka to obsługa toru przez 9 okrążeń nie umie auta posprzątać, a na koniec zrobić celebrację tyłem do połowy kibiców?
0
@Traba727 ekhem, tylko mundial jest przed urodzinami jego siostry
1
Jeśli Perez dojedzie na tych oponach to i tak maxa wyciągnie z tego wyścigu. A za dużo to się nie nawyprzedzał xD
0
@AFA90 ładnie tam ćpią
0
@Rl9k1nG albo Robertowi wysyłała mema z Bońkiem
3
A skąd pewność, że Iga piszac smsy nie reklamowała właśnie jakiegoś hujałeja czy co tam trzymała w rękach? Po drugie błagam, co miała patrzeć jak podest rozkładają?