0

@tbas przecież ja tylko Tobie zawtórowałem

0

Widzę, ze wszystkich jeszcze trzyma wk.rw po wczoraj. Tyle miłego, że nie jestem sam. Już nawet Rammsteina mi się nie chce słuchać jak pomyślę o tym mynsien. Ktoś chce bilety odkupić? xD

1

@Kidd powiedz to mojemu złamanemu niegdyś lewemu łokciowi, który na przemian z prawym nadgarstkiem bolą przy zmianie pogody xD a kiedyś z takich maruderów kpiłem

0

@tbas no taak, Celtici, Szachtary itp są dla słabiaków, co nie?

0

Inter, Real, Bilbao, Villarreal, Inter, Bayern, Valencia. Ten terminarz to będzie jazda bez trzymanki.

2

Ale jestem zajebiście wściekły po tej połowie. Ten mecz był co najmniej wyrównany. Katastrofalna skuteczność, na którą nas przeciwko takim drużynom nie stać i koniec.

1

@usztafik Bayern też gra tak intensywnie

0

Prawda jest taka, że po 13 minucie na nich wsiedliśmy. Momentami coś tam próbowali kąsać, ale spokojnie mogłoby być 2-3:0...

0

Jeszcze niżej mogli w Monachium tę kamerę umiejscowić, na pewno by się piłką z bandą nie zlewała

1

@rayqi a jaka ładna pani redaktor we francuskim bein sports

0

@damiano16398 wpisz w lupę Polsat sport i wyskakuje

0

@Luciano99 no masz mnie, 1:0 dla Ciebie ;)

0

@Zorrocule ależ 1000% racji. Starania takich ekip się najlepiej ogląda. Na pewno postronny kibic miał podobną frajdę jak patrzył co z nami robi Benfica

1

@patryk355 dawno już takich nie czułem nawet przed klasykiem ;)

0

@Deviler zegarek mi się zye.ał, bo bym chętnie sprawdził swoje :D

2

Nie znam tych gości ze Sportingu, praktycznie żadnego nazwiska nie kojarzę, ale kręcili kogutami jak szmaciarzami xD P O T Ę Ż N A premier league

0

Ktoś się zna czy na jakimś vpn-ie mogę wybrać daną lokalizację, zum Beispiel Berlin czy jakiś Paryż i wykupić sobie ichny abonament, na którym transmitują LM? Po prostu mam chęć zrobić cokolwiek byle tego syfu polsatowskiego nie finansować...

1

@sendesara doświadczenie, jakie młodzież dziś złapie jest bezcenne

7

Fajny rajdzik, zero przypadku, pełna kontrola nad piłką

3

Ale końcówka Sportingu :D

0

Tottenham mi działa póki co, ciekawe jak szybko nasz mecz padnie xD

0

@takisobiektos jakiegoś Twitta masz?

1

@Emhyr taki sam to pewnie nie, ale porażka bardzo dziwić nie powinna. Ja bardziej nie wiem co myśleć o obecnej formie klubu, która jest świetna, ale nie ma do czego się przyrównać. Więc we wtorek ważny sprawdzian. Na szczęście Bayern to nie ta maszyna co 2 lata temu

1

@Emhyr futu.re

0

Czy we Włoszech i w Ferrari musi być tak "dobrze", że jak nie taktyka to obsługa toru przez 9 okrążeń nie umie auta posprzątać, a na koniec zrobić celebrację tyłem do połowy kibiców?

0

@Traba727 ekhem, tylko mundial jest przed urodzinami jego siostry

1

Jeśli Perez dojedzie na tych oponach to i tak maxa wyciągnie z tego wyścigu. A za dużo to się nie nawyprzedzał xD

0

@AFA90 ładnie tam ćpią

0

@Rl9k1nG albo Robertowi wysyłała mema z Bońkiem

3

A skąd pewność, że Iga piszac smsy nie reklamowała właśnie jakiegoś hujałeja czy co tam trzymała w rękach? Po drugie błagam, co miała patrzeć jak podest rozkładają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?