@AlphaNumeric Może nie naiwny... Od niepamiętnych czasów jest jakakolwiek iskierka nadziei. Jednak ja jestem wierny filozofii Guardioli - pokora Panowie. Mam nadzieję, że Xavi wpoi to naszym grajkom.
@Sulimo też mam takie wrażenie. Już to jego opowiadanie jak się cieszył, że raz po raz Barcelonie nie udawało się nikogo na PO znaleźć i dopiero z Bellerinem, czyli wyborem nr 4 się udało
Zna się ktoś na spluczkach do klozetu? Rano tak nasłuchuję - coś syczy. Okazało się, że spłuczka w zabudowie. Rozkręcam - ch widać. Obejrzałem sufit na dole, zacieków na szczęście nie ma. A co najdziwniejsze - licznik też nie nabija czyli jakby wody nie pobiera. A jednak wciąż syczy... :/ Do muszli woda nie leci póki nie wcisne przycisku. Czy jest jakakolwiek możliwość, że to przez warunki atmosferyczne? Czy po prostu fizyka czarnej dziury?
@Gappeq różne cudeńka, jabulani, roteiro, fevernova, do dziś mam nieużywaną meczówkę brazucę w kartonie, ale jakoś nic nie przebije zwykłej żółtej Nike total 90 z niebieskimi paskami ;) chooociaż roteiro też mi w pamięci pozostaje jako taka naprawdę zajebista
Ojo, już się zaczyna najazd na Dembele. Od konstruktywnej krytyki do tekstów, że oprócz asyst i odjazdu na 5m nie ma nic i dobrze, że na krótko jest zakontraktowany. Krytyka krytyką, ale takie teksty to truskawka na torcie po prostu
@LionelM95 moja ulubiona pora roku. Ślub, dziecko - we wrześniu. W zeszłym roku o tej porze urządzaliśmy mieszkanko... Niestety potem odszedł mój dziadek i już nie odczuwam takiej radości, jak przez te wszystkie lata :(
Ale Google jest sprytne. Wie że mi się yerba pokończyła i teraz reklam pełno. O dziwo nawet nie miałem z kim ostatnio o tym rozmawiać. Zaczyna się czytanie w myślach!
RSSS wyszło na mecz z nastawieniem typowych cwaniaków grających na granicy faulu, samemu próbując wymusić jakąś kartkę bądź stały fragment. Chyba nigdy nie będę przyjemnie meczu z ich udziałem oglądał. I, o dziwo, do 25 minuty dobrze na tle tak twardo grającego rywala wyglądał Balde. Coś niecoś potrafi chopok.
@barcelonaLM jak mam się izolować? xD te słuchaj Monia. Ja to chyba kovidka mam. We się nie obraź, ale tego... Wołaj mi podmianę na dziś. I jutro też. Na ten tydzień najlepiej, żeby ludzi nie narażać xD
@Hosh jak dla mnie ten obrońca to szmaciarz, oceniając tylko po tych prowokacjach. Padł jak na filmikach z MMA jak im prąd odcina. Przypuszczam, że walnięcie takiej świecy na glebę bolało bardziej od tego "ciosu". Szczerze jakbym miał wylecieć za takie coś z boiska to bym wolał mu kosę stulecia sprzedać.
1
@AlphaNumeric Może nie naiwny... Od niepamiętnych czasów jest jakakolwiek iskierka nadziei. Jednak ja jestem wierny filozofii Guardioli - pokora Panowie. Mam nadzieję, że Xavi wpoi to naszym grajkom.
0
@FC1899Barca nie kłócę sie, ale Zlatan?
0
@J4no chuu z tym Realem, ważne, żeby ci co potrzebowali dzisiaj pomocy na trybunach, wrócili zdrowi do domów
10
@Kondziubarca widziałem to. Porażka jaki zakompleksiony naród
1
@Sulimo też mam takie wrażenie. Już to jego opowiadanie jak się cieszył, że raz po raz Barcelonie nie udawało się nikogo na PO znaleźć i dopiero z Bellerinem, czyli wyborem nr 4 się udało
1
@jacobFCB Cadiz musiał mieć tragedię na trybunach, żeby a ogóle z nami przegrać.
Cadiz > Real Madryt
0
@Emhyr ale te kory pan zdejmij, bo całe boisko pobruździsz
12
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/MsWEIXWf0LdwuR7VOivKWyGmp2GSLndp.jpg biedny Lewy
0
@Lisek co może pójść nie tak? Ano tak. Nocna zmiana od 19 xd
0
@fantom102 gdybym ja był jakimś przewodniczącym ligi angielskiej, zakładając, że mam jakiekolwiek kompetencje, byłbym w 100% bezstronny ;)
0
Zna się ktoś na spluczkach do klozetu? Rano tak nasłuchuję - coś syczy. Okazało się, że spłuczka w zabudowie. Rozkręcam - ch widać. Obejrzałem sufit na dole, zacieków na szczęście nie ma. A co najdziwniejsze - licznik też nie nabija czyli jakby wody nie pobiera. A jednak wciąż syczy... :/ Do muszli woda nie leci póki nie wcisne przycisku. Czy jest jakakolwiek możliwość, że to przez warunki atmosferyczne? Czy po prostu fizyka czarnej dziury?
3
@jakub1906 Zieliński P, nowa nadzieja po Stochu K.
0
@Katalonbar albo czwartym, bo benzyna też przebije
0
@Barcaa12 wyebią go jak Tuchela?
1
@Gappeq różne cudeńka, jabulani, roteiro, fevernova, do dziś mam nieużywaną meczówkę brazucę w kartonie, ale jakoś nic nie przebije zwykłej żółtej Nike total 90 z niebieskimi paskami ;) chooociaż roteiro też mi w pamięci pozostaje jako taka naprawdę zajebista
0
@Colon w lidze polskiej by sobie już na pewno tak nie poszczelał
3
@bartekvisca piersionalia*
12
@Roxi Messi jaka beka :D
1
Ja się chyba nigdy nie nauczę, że eleven tuż po powrocie na antenę, wchodzi na pełnej z reklamą jakiegoś bukmacherskiego syfu
10
Ojo, już się zaczyna najazd na Dembele. Od konstruktywnej krytyki do tekstów, że oprócz asyst i odjazdu na 5m nie ma nic i dobrze, że na krótko jest zakontraktowany. Krytyka krytyką, ale takie teksty to truskawka na torcie po prostu
0
@LionelM95 moja ulubiona pora roku. Ślub, dziecko - we wrześniu. W zeszłym roku o tej porze urządzaliśmy mieszkanko... Niestety potem odszedł mój dziadek i już nie odczuwam takiej radości, jak przez te wszystkie lata :(
1
Ale Google jest sprytne. Wie że mi się yerba pokończyła i teraz reklam pełno. O dziwo nawet nie miałem z kim ostatnio o tym rozmawiać. Zaczyna się czytanie w myślach!
1
@fcbarcafan19 ja dzielący ps plusa z żoną na dwóch konsolach od 10 lat...
Ale opcja dobra. Może kiedyś seriesa też kupię.
0
Kawka, herbatka w dłoń i miłego poniedziałku ;)
5
@Pawel13sz Manchester City: *ty słyszałeś co ci powiedziałem, czy nie słyszałeś co ci powiedziałem?*
0
@Encore no też o to chodzi
1
RSSS wyszło na mecz z nastawieniem typowych cwaniaków grających na granicy faulu, samemu próbując wymusić jakąś kartkę bądź stały fragment. Chyba nigdy nie będę przyjemnie meczu z ich udziałem oglądał. I, o dziwo, do 25 minuty dobrze na tle tak twardo grającego rywala wyglądał Balde. Coś niecoś potrafi chopok.
5
@macio_944 Dziś oglądałem ten finał z 2014... Matko jak tam Argentyna partoliła czyste sytuacje :/
1
@barcelonaLM jak mam się izolować? xD te słuchaj Monia. Ja to chyba kovidka mam. We się nie obraź, ale tego... Wołaj mi podmianę na dziś. I jutro też. Na ten tydzień najlepiej, żeby ludzi nie narażać xD
2
@Hosh jak dla mnie ten obrońca to szmaciarz, oceniając tylko po tych prowokacjach. Padł jak na filmikach z MMA jak im prąd odcina. Przypuszczam, że walnięcie takiej świecy na glebę bolało bardziej od tego "ciosu". Szczerze jakbym miał wylecieć za takie coś z boiska to bym wolał mu kosę stulecia sprzedać.