O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 135
  • Liczba komentarzy 464
  • Polecenia 697

Komentarze

0

0

@SelloutCrowd jak ci wjadą ruskie i rozbiją salon fryzjerski to skonczy sie eldorado :D

0

@SelloutCrowd w skali msc wychodzi okolo 3800 netto minimum, a jesli ktos zarabia wiecej to dostaje rekompensate

0

@Emhyr prawda :)

0

@Emhyr To są rezerwiści aktywni, a są też pasywni, czyli z kat A bez przeszkolenia.

Zobacz wszystkie

26

@Faro Mylisz się, nie wiem skąd biorą się takie kompleksy u ciebie. Byłem w Niemczech, Dani, Austrii, we Francji i Czechach - wszędzie doceniano ciężką pracę Polaków, obcokrajowcy przyjezdzajacy do Polski podziwiają naszą kulture, flore/faune, historie, uśmiechy. Te naleciałości PRLowskie, że u nas eastern Europe, że smutno i smutek na twarzy można wsadzić do lamusa. Polecam pojechać do takiego Paryża i zobaczyć jak tam ludzie są "szczesliwi".

23

Ale najbardziej wkurwia fakt, że jest ewidentny faul w ataku przy akcji bramkowej i żółtek nawet nie pójdzie do tego telewizorka. Mogliby chociaż mydlić oczy.

19

@Firestone Dobra, a teraz wrzuc wycinek sezonów, w których GDYBY NIE BŁYSK Messiego, nie byloby zwyciestw.

18

Płacz po meczu z Interem.
Płacz w trakcie meczu Pilzno.
Jeszcze płacz po meczu z Bayernem i na la rambli zapanuje tymczasowy spokój.

18

Zawsze jak czytam zapłakane posty użytkowników o braku taktyki, pomysłu na grę, transferach letnich i wymaganiach odnośnie tego - widzę wigilię, wujasa z wąsem uwalonego bigosem, który wypowiada się o polityce światowej. To jest ten moment, w którym może być ekspertem.

Fakty są takie, że jeszcze chwilę temu mało komu chciało oglądać się Barcelone z uwagi na słaby mental, totalne poczucie braku wizji, perspektyw, dominację przeciwników i ten marazm Koemanowski. Przyszedł Xavi i wreszcie chce mi się oglądać tych dzieciaków. Araujo, Balde, Gavi, Pedri czy Ansu, zaraz może wróci Nico. Chciałbym zobaczyć taką podaż młodzieży w PSG czy City w krótkim czasie i grę tych klubów w LM w starciu z ułożonymi przeciwnikami przy jednoczesnym, fatalnym sędziowaniu.
Przypomnijcie sobie pierwszy mecz z Bayernem. To było dobre spotkanie, które zakończyło słabe 15 min w drugiej połowie. Myślę, że wtedy mentalnie trochę podupadliśmy.

Najważniejsza w procesie zmian jest liga. To ukształtuje zespół. Regularne punktowanie i brak obaw o wyjazdy to coś, czego od dawna nie było. Liga jest cieżka, niektorzy nie wyciągneli jeszcze smarków z nosa i nie wiedzą, że Valencia na wyjeździe to żadne Elche bez względu na aktualną formę.

Wczoraj bardzo dobry mecz Pedriego, świetne dwa kluczowe passy do Ansu i Gaviego. Balde - chłopak podoba mi się coraz bardziej, jest potencjał. Kounde - obok Araujo najlepszy nasz ŚO. Klasa.

Wczoraj dużo chaosu, ale takie mecze dawniej kończyły się zazwyczaj fatalnie ,gdy stara gwardia była zaskakiwana wysokim pressem i dużym zaangażowaniem. Dość przypomnieć 1:4 z Celtą, porażki na Anoeta czy boje z Atletico, czasami Betisem. Mielismy wtedy Leo, silny trzon w pomocy, Neya, a mimo to gubilismy sie jak dzieci w polu kukurydzy.
Także Januszki, więcej wiary w zespół i dość tej demagogii.