O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 1361
  • Liczba komentarzy 515
  • Polecenia 620

Komentarze

1

Arujo nie czuje meczu, tragedia. Ter Stegen to jest dzisiaj masakra jakaś.

0

Pytanie do ludzi mieszkających w Poznaniu, słyszałem, że główny rynek jest w remoncie i orientuje się ktoś czy jest tam jakieś życie? Czy tam nic się nie dzieje?

1

Ten Cancelo to se jaja robi? XD

0

@tristan87 gowno mu zrobicie. Dobrze, że z wami jedzie jak 99 procent tego społeczeństwa. Elo.

0

Dymają nas na transferach, tak, zdecydowanie. Musimy jednak brać pod uwagę, że wszyscy wiedzą z jakimi problemami Barcelona musi sobie teraz radzić i takie niskie kwoty wynikają w dużej mierze z tego. Bartomeu rozwalił finanse na potęgę i teraz za "czapkę gruszek" będziemy sprzedawac byleby podreperować budżet. W normalnych okolicznościach taki Kessie poszedłby do Arabii za 40-50 baniek. Niestety nie możemy sobie pozwolić na taką cenę wyjściową bo nikt jej nie zapłaci. Jeżeli wszystko wróci na właściwe tory to Lapcio będzie rozdawał karty na rynku.

Zobacz wszystkie

64

Czemu nikt nie pisze o De Jongu? Gość biegał wczoraj za pięciu.

56

Dobry mecz Desta, serio.

36

@Borneo oby wygrał.

23

Leo wyjdzie na Camp Nou, weźmie mikrofon i do całej publiczności powie " WRACAM" XD ale by jazda była. Tańczyli by znowu na ulicach jak po wygraniu mistrzostwa xD

21

@MessiForeverTheBest Twój awatar jest karygodny. Powinni Ci zbanować konto ponieważ obrażasz godło polskie. Przypominam, że to jest karane zgodnie z obowiazujacym prawem. Dziwne, że administrator nie reaguje.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?