Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar bezczelnie kłamiesz i wmawiasz mi coś, co nie ma miejsca.
0
@Vernon_Roche Christensena akurat rozumiem, wydaje się solidniejszy na takiego rywala niż Eric, który mógłby się sparzyć.
0
@koziar co za bzdury.
1
@msmsms zobaczymy, ja nie mam wiary w tego przeciętniaka.
0
@Odcinkowy i do tego jest miernotą w obronie.
0
@MesQueUnClub96 oj żebyś się nie zdziwił.
5
Ciekawe ile akcji poleci stroną miernoty Alonso.
0
@KrychaFCB żebyś się nie zdziwił. Alonso to pokraka.
1
@abram3k lepiej wystawić dzieciaka niż Albę co obsra gacie w szatni, o Alonso nawet szkoda wspominać.
2
@abram3k Xavi zatem będzie amatorem.
6
@Zoker np. lekcje odrobić na jutro.
3
@Emhyr nie wystawili mu do pustaka i oczywiście już dobijak nie trafił.
49
Brawo dla zarządu. To była tylko formalność.
2
@ini_barca nie wrzucaj wszystkich do jednego worka ;) Było wiele sytuacji, w których potrafiłem skrytykować zarząd.
2
@koksik2700 zwracam honor. Słabo wyszło.
8
@Deviler no i słusznie. Jak sam Kahn powiedział "szacunek to nie droga jednokierunkowa" ;)
1
@RosjaninBut taki stabilniejszy w defensywie, że stracili 2 gole z ogórkami ostatnio, a ogólnie 5 w lidze.
1
@Ojciec5tkidzieci Terrorysta z Barcelony.
0
@aleksandrowielki dokładnie. Miejsce De Jonga jest obecnie na ławce.
14
Rozkład jazdy.
https://x.com/Creus98/status/1569560475754545154
0
@AmigoBlancos razem z Neymarem do Barcelony.
0
@Bobo25 Bartomeu to można jedynie podziękować za jego dymisję.
9
@AmigoBlancos bo Bagelsmann to zwykły buc. Mógłby się uczyć klasy od takiego Flicka, który nie dość, że zjadał go trenersko to do tego jeszcze pokorą i szacunkiem do rywala. Idealnie do niego pasuje powiedzenie "wyżej sra, niż dupę ma".
Ale najważniejsze, że Hasan był ważniejszy od Flicka ;)
8
@AmigoBlancos w końcu Madryciarze i Barceloniarze są w czymś zgodni.
2
@Comentateiro Gavi ze swoim pressingiem, walecznością i wybieganiem to lepsza opcja na Bayern niż de Jong. Busquets jest lepszy na DMie, a Pedri to Pedri. De Jong powinien zacząć na ławce. Zamykam.
1
@mateusz1989VeB Flick jest jakieś 3 klasy nad Nagelsmannem.
6
@Pawlak1992 Kounde.
2
@Sulimo psychicznie i fizycznie to Alba się już nie nadaje do grania na poziomie europejskim. Oby odszedł po sezonie.
0
@Zoker nie wytrzymałbym ze śmiechu gdyby do tego doszło xD
0
@Emhyr i pewnie dlatego, że ma 18 lat i sezon temu jeszcze grał w rezerwach..