1

@Encore nigdy nie zrozumiem fenomenu tego cieniasa.

0

@PieN dokładnie. Najgorszy "trener" w Barcelony w XXI wieku.

6

Klub mu nie robił pod górkę i zgodził się na odejście za darmo. Nie skorzystał, to niech nie narzeka :)

0

Nie spodziewałem się, że będziesz aż takim drewniakiem, a wiedziałem zanim przyszedłeś, że jesteś już po drugiej stronie i najlepsze lata kariery masz za sobą.

3

@Corr niech jeszcze pół miliarda wyda na transfery to się może nie będzie męczyć w Europie.

0

Allegri wytrzyma do mundialu?

0

12

@LionelM95 na drugiej jeździe to nikt jeszcze nie umie jeździć, powiem więcej nawet po 30 godzinach się tego nie nauczysz. Na jazdach tylko Cię uczą zdać egzamin, a nie jeździć autem, tego już nauczysz się sam z czasem.

0

@Uukasz_93 przynajmniej pinokio w końcu powiedział prawdę o sobie i swoim rządzie.

18

@Zoker oczywiście, że nie.

86

+10 do szans na rzut karny w każdym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Oskar00 tak, masz inny wybór. Możesz na przykład w ogóle piłki nie oglądać.

1

Pewnie Ter Stegen mu statementa napisał.

2

@Oskar00 a ktoś Ci każe oglądać?

3

@msmsms zwracam honor. Alonso dobry mecz.

1

Ter Stegen pięknie

2

@norbi77 Busquets?? Oglądasz ten sam mecz co ja? Poza stratą na początku to mecz idealny.

0

Dembele zjazd do bazy, ino raz. Nie da się już patrzeć na te debilne straty.

0

Dembele jest beznadziejny. Same straty.

0

Tu zaraz może być w dupę

2

Busi dzisiaj profesor.

0

To się zemści jak nic.

0

Takie trzeba strzelać.

5

Ale Davies to potwór, zazdroszczę im tego gościa.

0

@Uukasz_93 i zawsze trzeba go zwolnić w drugim sezonie. Ewentualnie sam się zawija.

1

@Joe_Barbaro nigdy się nie stawia na tych przegrywów z Londynu.

0

Conte jak zwykle daje dupy w Lidze Mistrzów.

2

Totki w dupę w 90 minucie. Gen przegrywów od zawsze.

2

A to akurat fajne.

0

@P33ck też mam taką nadzieję, ale nie wierzę w to za grosz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?