Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore nigdy nie zrozumiem fenomenu tego cieniasa.
0
@PieN dokładnie. Najgorszy "trener" w Barcelony w XXI wieku.
6
Klub mu nie robił pod górkę i zgodził się na odejście za darmo. Nie skorzystał, to niech nie narzeka :)
0
Nie spodziewałem się, że będziesz aż takim drewniakiem, a wiedziałem zanim przyszedłeś, że jesteś już po drugiej stronie i najlepsze lata kariery masz za sobą.
3
@Corr niech jeszcze pół miliarda wyda na transfery to się może nie będzie męczyć w Europie.
0
Allegri wytrzyma do mundialu?
0
@Katalonbar nie.
12
@LionelM95 na drugiej jeździe to nikt jeszcze nie umie jeździć, powiem więcej nawet po 30 godzinach się tego nie nauczysz. Na jazdach tylko Cię uczą zdać egzamin, a nie jeździć autem, tego już nauczysz się sam z czasem.
0
@Uukasz_93 przynajmniej pinokio w końcu powiedział prawdę o sobie i swoim rządzie.
18
@Zoker oczywiście, że nie.
86
+10 do szans na rzut karny w każdym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Oskar00 tak, masz inny wybór. Możesz na przykład w ogóle piłki nie oglądać.
1
Pewnie Ter Stegen mu statementa napisał.
2
@Oskar00 a ktoś Ci każe oglądać?
3
@msmsms zwracam honor. Alonso dobry mecz.
1
Ter Stegen pięknie
2
@norbi77 Busquets?? Oglądasz ten sam mecz co ja? Poza stratą na początku to mecz idealny.
0
Dembele zjazd do bazy, ino raz. Nie da się już patrzeć na te debilne straty.
0
Dembele jest beznadziejny. Same straty.
0
Tu zaraz może być w dupę
2
Busi dzisiaj profesor.
0
To się zemści jak nic.
0
Takie trzeba strzelać.
5
Ale Davies to potwór, zazdroszczę im tego gościa.
0
@Uukasz_93 i zawsze trzeba go zwolnić w drugim sezonie. Ewentualnie sam się zawija.
1
@Joe_Barbaro nigdy się nie stawia na tych przegrywów z Londynu.
0
Conte jak zwykle daje dupy w Lidze Mistrzów.
2
Totki w dupę w 90 minucie. Gen przegrywów od zawsze.
2
A to akurat fajne.
0
@P33ck też mam taką nadzieję, ale nie wierzę w to za grosz.