2

@Mathoue Legię to rozwalił Mioduski, a nie Michniewicz. Już bez przesady.

0

@Transu96 gdyby miał jaja, jak na trenera przystało, to by posadził Hrabię na ławce.

25

"Piqué przyjechał na jeden mecz rowerem. Pokazali mi przed meczem nagranie. Zapytałem "Hej Gerard, co to ma być?" Odpowiedział: "Nic się nie stało, trenerze". Zapytałem: "Posłuchaj mnie, a gdy zapytają mnie o to na konferencji prasowej, co im powiem?" A on odpowiedział: "Nic się nie stało, trenerze, spokojnie...". I co ja miałem zrobić? "
I co ja miałem zrobić xD Zwykły farmer, a nie trener. Nie dziwi mnie, że stracił szatnię. Najgorszy trener Barcelony w XXI wieku, nie potrafił ani trochę zarządzać gwiazdami, a o jego ofensywnym stylu gry, którym tak ochoczo się chwalił i obiecywał na początku nie wspomnę.

6

@kubaa1 ale nie oni go ściągali za 120 baniek i nie dawali pensji z kosmosu.

1

@barcelonaLM w dupach się poprzewracało. Ja bym ukarał te piłkarki.

7

@Coutinho007 Laporta ma widocznie lepsze pojęcie o zawodnikach niż Koeman.

4

@Sulimo na dziadów trzeba sobie zasłużyć. My po prostu jesteśmy piłkarskimi debilami.

4

@Pawel13sz pierwsza bramka Holendrów podcięła mu skrzydła.

0

Co mam zrobić z takimi piłkarzami? Grać tiki-taki?

3

@Kapitan hawk nawet tego nie byłbym taki pewien.

6

@KrychaFCB na pewno nie Czesio.

1

@Kapitan hawk ale co poddymił to jego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

To już Barcelona późnego Koemana była atrakcyjniejsza do oglądania.

4

@Gitarkafcb jakoś inne reprezentacje nie mają z tym problemu.

19

Po oglądaniu Barcelony przez miesiąc to ja się czuję jakby ten mecz w slowmotion leciał. Wszystko jakieś 3x wolniejsze się wydaje.

2

Ale babinktoniara ma pożywkę oglądając mecz.

0

@tommyVERceti ale kto pytał.

16

@draxidox tak, samograja dostał. Jak Guardiola.

37

Po latach człowiek jeszcze bardziej się utwierdza w przekonaniu, że Nawałka to był pierdzielony cudotwórca.

1

@Kapitan hawk spokojnie, Jaca się szykuje na Terrorystę z Rosario.

0

Grunt, że van Dijk nieprzedryblowany.

40

I oby tak pozostało. Mam nadzieję, że już nie zagra w tej śmiesznej Lidze Narodów.

3

@FcPortoFan1999 obrażasz FC Porto.

1

@agaFCB nawet na tle takiego rywala się nie wyróżnia.

17

@barcelonaLM współczuję spektaklu.

22

Michniewicz po meczu: "Spójrzcie na listę powołanych. Co mam zrobić z takimi piłkarzami? Grać tiki-taki?"

0

@bari_94 jest kapitanem, to co ma robić? Spuścić głowę jak Messi?

8

Nie no Lewus ma piłkę, a reszta stoi i się patrzy zamiast biegać xD Parodia futbolu

1

@PatrychoO *Niemcem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?