1

Ciekawe kiedy Gerard Pique posadzi na ławce najlepszego stopera na świecie jak deklarował.

0

W sensie, że w PSG gra się bez skrzydłowych czy co?

1

@MesQueUnClub08 skończ już.

7

Przesada z tym tytułem. Jednym meczem nikomu niczemu nie udowodni, ale zagrał bardzo dobrze.

4

@Oskar00 ale bym się z nich śmiał jakby nic w tym sezonie nie wygrali.

0

@FC1899Barca właśnie nawet dobrze wyszło. Im dłużej Bagelsmann na stanowisku tym więcej szkód narobi w Bayernie.

5

@DaPidejpi bez kontuzji strzeliłby hattricka przy pierwszej próbie.

8

@DaPidejpi ale Vlahović nie gra z kontuzjom!

4

@Keson Pedri był lepszy głównie ze względu na genialną kreację, ale Frenkie też bardzo dobry mecz.

18

Pedri MVP moim zdaniem.

2

Elche ze strzałem, Xavi Out

0

Aj za mocno Gavi, ale świetny pomysł.

0

@TR3YWAY króciutko wyjaśniony

4

@Gallaret oglądasz mecz? Czy ciśniesz już Ferrana dla zasady?

1

Poza tą setką to fajnie wszedł Ferran.

3

@KlonaZepan dziękujemy ekspercie. Przekaż CV Xaviemu.

1

Fati bardzo słaba zmiana.

5

On jest nie z tej ziemi.

1

@Barcanajlepszyteam chyba strzelał niestety.

4

Pomimo bardzo dobrego meczu Lewusa, Depaya czy De Jonga, to absolutnym MVP dzisiaj Pedri. Fenomenalny mecz rozgrywa.

7

Pedri jest niesamowity, a Fati..

0

Swoją drogą to Elche jest tak słabą drużyną, że ręce opadają. Nic nie potrafią.

0

Szkoda, że zmarnował.

8

Zapłaciłem pieniądze za mecz Barcelona - Elche i mam jakiś błąd w transmisji, bo tylko Barcelonę widzę na boisku.

8

@Kondziubarca ledwie wszedł xd

0

Ulubieniec la bamby się rozgrzewa.

0

@Katalonbar po co ten dziad? Niech siedzi na ławce.

6

Bardzo dobry mecz Depaya.

15

@AlexDark00 do najlepszego mu daleko, taki Balde jest lepszy chociażby.

0

Znowu na pustaka..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?