Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr gra naprawdę przyzwoicie i dojrzale jak na swój wiek. Z tej trójki najpewniejsza opcja w tym momencie, a czy w meczu się sprawdzi to zobaczymy.
0
@AmigoBlancos kataloński obowiązek spełniony ;)
0
@Emhyr nie jestem uprzedzony. Widziałem jak grał w Chelsea i to był najsłabszy punkt defensywy The Blues.
0
@Emhyr jak nie wystawi Balde to wyczuwam kłopoty. Nie dlatego, że Balde jest wybitny, tylko jego zmiennicy beznadziejni.
24
@AmigoBlancos Mbappe.
3
@TheNekro94 Jan Paweł drugi
0
@MrPGG Kibel wyjątkowo z rigczem.
10
@PiotrR na szczęście nie i będzie dalej kontynuował niszczenie tego klubiku.
47
@BartqRKO największy bandyta boiskowy w historii tego sportu. Żadnym piłkarzem nie gardzę jak tym typem.
61
Akurat Muller zawsze rozsądnie i z szacunkiem się odnosił w stosunku do Barcelony. Jeden z nielicznych piłkarzy tego klubu, którego da się lubić.
1
@VeB10Ronnie ale kto pytał z tym Ronaldo xD Mowa o Lewandowskim w poście, a tu gość wyjeżdża z Ronaldo.
1
@adambądkowski93 pewnie pomylił numery z fryzjerem.
20
@Pawel13sz rozkład jazdy.
0
@dzefrej234 tak, wystarczy.
1
@Emhyr tiki-taki?
6
@Mario96w oczywiście, że 9.
4
Ronald Koeman jest trenerem Bayernu?
1
@Emhyr Bagelsmann szybko poleci z Bayernu. niestety.
15
@Danny Gaucho a Ferran Torres w meczu z Niemcami, wygranym 6:0.
2
@macio_944 ciekawe co na to Ania.
0
@cules100pro tych "talentów" to w tej Brazylii było tyle, że nie robi to wrażenia.
0
@cules100pro nie, bo to zwykły przehype.
3
Należy docenić chłopaków za dotarcie do finału.
A sprzedażą i rewolucją w kadrze zajmiemy się w letnim okienku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20
@AlvaroHanso pośmiewiskiem to jest Twój komentarz.
3
Ewidentnie Alemany musi rewolucję przeprowadzić w tym składzie po mistrzostwach
1
Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co mam zrobić z takimi siatkarzami? Grać tiki-taki?
0
Dobra Xavi, dawaj Lewandowskiego i Dembele.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika