Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak gra Bayern?
4
Trzymam za słowo.
3
@MesQueUnClub96 przypominam młody, że bukmacherka jest od 18 roku życia.
4
@Luciano99 a i tak jakiś ananas napisze, że do Barcy się idzie tylko dla kasy.
31
Piękna sprawa. Trzymam za niego mocno kciuki.
2
@taris Espanyol musi go sprzedać z tego co kojarzę. Jest tam jakiś konflikt z trenerem.
0
@Kz1234 nie da rady. Obstawiałbym 1:0 dzisiaj ze względu na rotacje.
4
@kcule14 tylko Barcelona.
10
Szybkie oksy.
3
@MesQueUnClub96 już dawno głupoty nie napisałeś na La Rambli. Zaległości nadrobione, tak trzymaj.
2
@kamiVeB możliwe, ale jeśli już to na samym końcu. Jest wielu piłkarzy lepszych od niego.
3
@barcanawieki brawo Pjanić!
1
@Herato Suarez był niesamowitym plackiem w Lidze Mistrzów. Skaza na jego karierze.
2
@Danny Gaucho młody jest, nauczy się jeszcze. Ja w niego wierzę.
2
@MesQueUnClub96 do zębów. Myje zęby tylko po to, żeby jej zasmakować.
6
@MesQueUnClub96 no pewnie dlatego, że ich nie masz, ale spokojnie La Rambla to jak rodzina.
0
@PatrykBarca nie.
5
@MesQueUnClub96 wrócił do szkoły i od razu mądrzej zaczął gadać.
4
@PatrychoO murzyni mogą, biali już nie.
2
To już wiadomo czemu nic nie gra. Bardzo dobrze jeśli ten news okazałby się prawdą. Pique out po sezonie.
25
Oho, zaczyna się. Już dawno nic o Barcelonie nie mówił, pora nadrobić zaległości.
0
Ciekawe co z tego wyniknie.
0
@Worny czyli potencjalna bójka Laporty z Tebasem o FFP coraz bardziej realnym scenariuszem.
1
Forma rośnie, ale nie wystawiłbym go za Chiny na Bayern. Byłaby to weryfikacja jego poziomu.
0
@Explode dlaczego tak uważasz?
1
@Explode 324 miliony rocznie według tej strony: https://capology.com/club/barcelona/salaries/
13
Łeeee Laporta zły, bo Messiego pogonił.
0
@danielmats nie. Cienki piłkarz, z którego się robiło nie wiadomo kogo po sparingach.
13
@Cotutajsiedzieje sport jest nieistotny w przypadku śmierci głowy państwa.
0
@tristan87 w sumie dobra decyzja.