Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC bzdury.
0
@Bogan nic to nie zmienia w ostateczności.
2
@Gogonatra Ter Stegen.
2
@tristan87 dramat, że ten typ jest w czwórce kapitanów.
0
Czyli autostrada na lewej stronie gwarantowana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JarekS no i chyba miałem rację, co? :)
6
@Bogan ale oni nie kosztowali 60 baniek i nie mieli pensji z czapy.
20
@KmN najlepszy to porażka munsien.
20
Najgorszy transfer w historii klubu. Jedyne co mu zawdzięczam to obniżkę pensji i zrzeknięcie się wynagrodzenia, za co szacunek się należy. Zapomnę o nim jak najszybciej się da.
0
Thank you for nothing and good luck!
2
@TR3YWAY Paulina
0
@AmigoBlancos mógłby sobie tak odpocząć z miesiąc od noszenia na plecach Realu. Nie ma co się przemęczać.
1
Tuchel zwolniony, a Jurek Kibel nadal na wolności.
5
@AmigoBlancos następny kozioł ofiarny, który poleci po 4 gorszych meczach.
38
Czyli podsumowując:
- Chelsea wydała 200 baniek na obronę, która daje dupy
- Chelsea nie wzmocniła wystarczająco ataku, który dawał dupy
- 16 sierpnia prowadzili rozmowy z Tuchelem o przedłużenie współpracy
- 7 września Tuchel pogoniony
Łeb do interesów.
31
@Fenelon ale przygłup ten gość.
7
@chelsea do 2023 roku macie Ronalda Koemana na rynku.
20
Gładkie zwycięstwo Barcy i Baja Munsien dzisiaj w trąbę. Tego sobie i Wam życzę.
0
@Rewolucja123 współczuję. Mbappe to rozkapryszony dzieciak z wybujałym ego i bez pokory.
1
Laptopkolegi wytrzyma do następnego meczu?
64
Najlepsze zagranie Pjanicia w tym klubie. Szacun!
10
@Katalonbar to go zaproś na randkę, może się zgodzi.
5
@cris2706 kogo obchodzi szczekanie tego typa.
0
@FcBarcelonaFanMSN na szczęście nic z tego się nie wydarzy.
0
@Bartas7VeB najgorszy transfer w historii klubu. Serio, Coutinho w pierwszy miesiąc zrobił 20x więcej niż ten drewniak przez cały pobyt tutaj.
1
@Kondziubarca ci eksperci mówili też, że Michniewicz jest wiarygodny.
1
@Kapitan hawk mnie bardziej interesuje, żeby Real dostał w trąbę.
5
@Kessie o to chodzi.
3
@mientusek1407 @HighestInTheRoom obaj sio na notatnik.