0

@AllBundy jak dobrze, że Pjanik już nigdy nie zagra w tym klubie :)

137

Nawet się nie kryje typ.

15

@Ojciec5tkidzieci ten świat jest chory. Murzyni, LGBT itp. są od dłuższego czasu wyżej niż inni ludzie.

1

@Danny Gaucho a widzisz, strzelałem i prawie trafiłem bo nie chciało mi się sprawdzać takich rzeczy xD No ale chodzi mi o to, że to nie jest ich główna rola. Nikt nie oczekuje od pomocnika by strzelał co sezon określoną liczbę bramek, rozlicza się ich ze stwarzania sytuacji.

1

@Pawlak1992 żaden z tej dwójki.

0

@Katalonbar a Busquets przez całą karierę nie zebrał pewnie nawet 20 bramek. Bez sensu takie gadanie. Pomocnicy nie są od strzelania goli.

0

@Danny Gaucho jak ma się mózg krewetki to nie dziwota, że mu tyle zajęło zrozumienie tak prostych rzeczy.

1

@Zoker też mi się tak wydaje, że to takie lanie wody, bez konkretnych przykładów. Nie przekonuje mnie ten Cruyff, ale póki nie wtrąca się Alemanyemu w robotę, to niech sobie siedzi.

9

@ShawnC czy Ty musisz na wszystko narzekać zawsze? Co za ludzie, naprawdę..

3

@Emhyr Alonso to akurat słynie z jazdy po pijaku.

13

@Peciak w presezonie to i Trincao dobrze wyglądał. Pjanić to zwykły drewniak i nie bez przyczyny nie zagrał ani minuty w tym sezonie.

2

@bartas97 i kazaliby jej robić sio na notatnik.

0

@Czarek01 idealne jedzenie dla biednych studentów w akademiku.

3

@MesQueUnClub96 te agent, do spania, bo jutro szkółka

0

@JohnnyBarca pantoflarz i tyle.

0

@Emhyr dokładnie, nie wierzę mu tutaj absolutnie.

0

@Kessie to może być materiał na dobrego trenera w przyszłości.

0

@Rust_Cohle a Ty o jednym tylko myślisz, zboczeńcu pff

0

@Messibestplayerintheworld nie ma za co dziękować, chyba że za to że raczył w końcu odejść.

0

@NsKi biurka mu brakuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pjanić Thank You For Nothing And Good Luck.

11

Xavi ty się zastanów.


2

@MesQueUnClub96 lewus się skończył. Zamykam dyskusję.

1

@Sergio_Devils pewnie znowu się płaczek w mediach wyżali, że mu szans nie dawali. Mimo to, że miał 1296 minut za Koemana i nic nie pokazał drewniak, żeby mu zaufać.

1

@Homeopata8989 zawsze miał łeb do interesów.

6

@Image Suarez to lepszy był od Lewego ostatnio w 2017

16

@Herato Barcelona ma zawsze psi obowiązek wychodzić z grupy ligi mistrzów.

4

Oby wykopali tego drewniaka z klubu.

1

@Emhyr błagam, oby to była prawda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?