Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy jak dobrze, że Pjanik już nigdy nie zagra w tym klubie :)
137
Nawet się nie kryje typ.
15
@Ojciec5tkidzieci ten świat jest chory. Murzyni, LGBT itp. są od dłuższego czasu wyżej niż inni ludzie.
1
@Danny Gaucho a widzisz, strzelałem i prawie trafiłem bo nie chciało mi się sprawdzać takich rzeczy xD No ale chodzi mi o to, że to nie jest ich główna rola. Nikt nie oczekuje od pomocnika by strzelał co sezon określoną liczbę bramek, rozlicza się ich ze stwarzania sytuacji.
1
@Pawlak1992 żaden z tej dwójki.
0
@Katalonbar a Busquets przez całą karierę nie zebrał pewnie nawet 20 bramek. Bez sensu takie gadanie. Pomocnicy nie są od strzelania goli.
0
@Danny Gaucho jak ma się mózg krewetki to nie dziwota, że mu tyle zajęło zrozumienie tak prostych rzeczy.
1
@Zoker też mi się tak wydaje, że to takie lanie wody, bez konkretnych przykładów. Nie przekonuje mnie ten Cruyff, ale póki nie wtrąca się Alemanyemu w robotę, to niech sobie siedzi.
9
@ShawnC czy Ty musisz na wszystko narzekać zawsze? Co za ludzie, naprawdę..
3
@Emhyr Alonso to akurat słynie z jazdy po pijaku.
13
@Peciak w presezonie to i Trincao dobrze wyglądał. Pjanić to zwykły drewniak i nie bez przyczyny nie zagrał ani minuty w tym sezonie.
2
@bartas97 i kazaliby jej robić sio na notatnik.
0
@Czarek01 idealne jedzenie dla biednych studentów w akademiku.
3
@MesQueUnClub96 te agent, do spania, bo jutro szkółka
0
@JohnnyBarca pantoflarz i tyle.
0
@Emhyr dokładnie, nie wierzę mu tutaj absolutnie.
0
@Kessie to może być materiał na dobrego trenera w przyszłości.
0
@Rust_Cohle a Ty o jednym tylko myślisz, zboczeńcu pff
0
@Messibestplayerintheworld nie ma za co dziękować, chyba że za to że raczył w końcu odejść.
0
@NsKi biurka mu brakuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pjanić Thank You For Nothing And Good Luck.
11
Xavi ty się zastanów.
2
@MesQueUnClub96 lewus się skończył. Zamykam dyskusję.
1
@Sergio_Devils pewnie znowu się płaczek w mediach wyżali, że mu szans nie dawali. Mimo to, że miał 1296 minut za Koemana i nic nie pokazał drewniak, żeby mu zaufać.
1
@Homeopata8989 zawsze miał łeb do interesów.
6
@Image Suarez to lepszy był od Lewego ostatnio w 2017
16
@Herato Barcelona ma zawsze psi obowiązek wychodzić z grupy ligi mistrzów.
4
Oby wykopali tego drewniaka z klubu.
1
@Emhyr błagam, oby to była prawda!